تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۲۱-۰۶-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ق.ظ)Maryam _banoo نوشته:  با سلام
من هر وقت از کسی تشکر می کنم صفحم یک بار رفرش می شه.

سلام . فعلا برای همه همین اتفاق میافتد .صبور باشید درست میشه به زودیFlowerysmile
}
سلام باتشکراز پیگیری هاتو واز سایت قشنگتون(1782) مشکل سایت حل شده وما راحت وارد سایت میشیم موفق وپیروزباشیدFlowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۷-۰۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ق.ظ)iphone نوشته:  سلام .توی آخرین ارسال ها نقش حنا با ارایش خلیجی هست.ولی هر وقت میزنم باز نمیشهDunnofمیگه حساب کاربری شما فعال نمیباشد.فقط همین دوتاست بقیه باز میشه.

سلام عزیزم
اگه به اطلاعیه های بالای صفحه زیر هدر انجمن دقت کرده باشین در بند 5 اومده
تاپیک هایی که در آمار پایین انجمن با تالار طلایی شروع شده و یا مراجعه می فرمایید و پیام عدم دسترسی رو مشاهده می کنین مختص تالار کاربرای طلایی هست
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
(۲۷-۰۶-۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ق.ظ)خانوم خانوما نوشته:  سلام میدونم که گفتید سوالای پیش پا افتاده نپرسیم اما چکار کنمcryingcrying
تمام قسمتایی که مربوط به اپلود و ریسایز هستشو خوندم ویندوزم xpهستش و نرم افزار paintبرای من گزینه ریسایز نداره فتوشاپ هم ندارم هر کار میکنم عکسام خیلی بزرگن و حذف میشن مگر اینکه با گوشی بگیرم که باز کیفیت ندارنDash2Dash2
لطف میکنین راهنماییم کنینFlowerysmileFlowerysmile
دوست ندارم بخاطرش اخطار بگیرمcryingcrying

عزیزم اگه کامل مطالعه میکردین در پست هفت تا ده تاپیک ریسایز عکس،روش کار با برنامه Paint هم آموزش داده شده
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A2%...#pid316559

}
(۲۷-۰۶-۱۳۹۲, ۱۲:۴۱ ب.ظ)خانوم خانوما نوشته:  ممنون از راهنماییتون با این روش رفتم عکسم کوچیک شد اما یه مشکل دیگه پیش اومدDash2Dash2 عکسمو کوچیک میکنه اما وارونه میشه ینی برعکس حالا چکار کنم؟cryingcryingcrying

وقت بخیر

لطفا برای یادگیری این گونه موارد در گوگل جستجو بفرمایید و از منابع وب استفاده بفرمایید

(۲۷-۰۶-۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ)McQueen نوشته:  با سلام وخسته نباشید خدمت مدیرای عزیز
من میخوام به به بعضی از کاربرهایی که از آشپزی یا کارای هنریشون خوشم اومده اعتبار بدم ولی مینویسه شما به بیشترین حد مجاز اعتبار دادن در امروز رسیده‌اید.
در حالی که من امروز فقط و فقط یک اعتبار دادم و سر دومین اعتبار به کاربرهای دیگه بهم اجازه نمیده
من حتی این مورد رو درباره چند کاربر مختلف امتحان کردم ولی نتیجه فرقی نکرد
ببخشید مزاحم شدم ممنون

با سلام

در داخل هر تاپیک شما می تونین به یه کاربر فقط تا 5 بار اعتبار بدین . ضمنا شما در مجموع روزانه می تونین 20 بار اعتبار بدین به کاربرا

(۲۷-۰۶-۱۳۹۲, ۰۴:۴۵ ب.ظ)شیدا گلی نوشته:  
(۲۱-۰۶-۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ ب.ظ)mamane kiana نوشته:  
(۲۱-۰۶-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ ق.ظ)Maryam _banoo نوشته:  با سلام
من هر وقت از کسی تشکر می کنم صفحم یک بار رفرش می شه.

سلام . فعلا برای همه همین اتفاق میافتد .صبور باشید درست میشه به زودیFlowerysmile

سلام میشه واقعا به این موضوع رسیدگی بشهDunnof

چون وقت تلف میشهDash2

خیلی از وبسایتهای دیگه هستن که وقتی روی قسمت تشکر کلیک میکنی سریعا

و بدون اینکه صفحه رفرش بشه تشکر زده میشه برای شخص مورد نظرHanghead

ممنون از همه (1782)

خانم گل یه دونه ایFlowerysmile

وقت بخیر

مشکل خیلی خیلی پیچیده هست متاسفانه اما تا 2 هفته آینده با تغییراتی در ظاهر سایت قرار هست یک تیم روی این موضوع هم کار کنن تا مشکل رفع بشه . ما هم مانند شما پیگیر این مشکل هستیم
}
(۰۸-۰۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ب.ظ)HLHL نوشته:  با سلام و خسته نباشید خدمت مدیران محترم خانوم گل
امروز چندتا عکس آپلود کردم که سیستمم خاموش شد الانم لینک آپلود عکسهارو ندارم میشه کمکم کنید یا باید از اول آپلود بشن؟؟؟؟
سلام Flowerysmile
لطفا مجددا آپلود بفرمایید.
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۲-۰۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ)وفای خوبان نوشته:  با سلام و خسته نباشید
میگم این چت روم کجاست؟آدرسش چیه؟

چت روم مختص کاربران طلایی میباشد
}
(۱۴-۰۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ)nasimbahari نوشته:  سلام ، خسته نباشید
چرا تاپیک ژورنال زیور الات قلاب بافی و آرایش خلیجی برای من باز نمیشه؟ خطا میده

سلام .تاپیکهایی که عنوان کردید مربوط به تالار کاربران طلایی است . برای رویت و استفاده از اونها میتوانید در صورت واجد شرایط بودن درخواست کاربری طلایی بدهید
}
(۱۲-۰۷-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ)iphone نوشته:  سلام خسته نباشید ببخشید الان سه روز میشه که وقتی میخوام وارد سایت خانوم گل بشم میزنه اعتبار شارژ اینترنت شما به پایان رسیده .من نوار افراز خانوم گل رو رو دستگاهم دارم فقط از این طریق دارم وارد سایت میشم اما صفحه اصلی برام باز نمیشه الان باید چکار کنم؟؟؟

با سلام

لطفا هیستوری سیستم رو پاک کنین تا مشکل برطرف بشه . از انجمن راهنما می تونین کمک بگیرین
}
(۱۹-۰۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ)اسما . h نوشته:  با سلام ببخشید امضای من نمایش داده نمیشه قسمت کنترل پنل هم نتظیمات امضا حذف شدهDunnof

در کنترل پنل کاربیتون بخش امضا، تیک گزینه فعال سازی امضا در تمامی ارسال‌ها رو بزنین

(۱۹-۰۷-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ ب.ظ)ma.nasirpour نوشته:  سلام
خسته نباشید
چه طوری لینک یه صفحه رو در ارسال ها قرار بدم؟
دیدم که اکثر کاربرا مثلا مینویسند کیک شیر داغ با دستور اینجا، بعد روی اینجا یا اسم اون مورد خاص که کلیک میکنیم همون صفحه باز میشه
نمیدونم منظورم رو تونستم بیان کنم یا نه؟!!!!Dunnof

این قسمتها رو مطالعه کنین مشکلتون رفع میشه:

http://www.khanoomgol.com/Thread-%D8%A7%...#pid227790

http://www.khanoomgol.com/Thread-%DA%86%...#pid329370
}
گوناگون از وب
loading...