خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1734

RE: ارتباط با مدیریت
(۹-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ صبح)rafighi نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت مدیریت محترم.چند روزی یه با هیچ مرورگری نمیتونم وارد سایت بشم و فقط با گوشی میتونم وارد شم و عملا امکان آپلود هم ندارم ولی درمورد سایتای دیگه این مشکل وجود نداره.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

(۹-۶-۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ صبح)ghazi9420 نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید...
من از طرف دوستم با نام کاربری goleghasedak
پیام ارسال میکنمHanghead
ایشون میگن سه روزه که با هیچ مرور گری نمیتونن وارد خانوم گل بشن...حتی مرور گرشون رو هم پاک کردن و دوباره نصب کردن...
میگن مشکل از چی هست ؟ در ارسال قبلی پاسخ داده شده مشکل از نت هست ایا مشکل ایشون هم مربوط به نت میشه؟؟؟
چیکار باید بکنن؟؟
با تشکرFlowerysmile

(۱۱-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ عصر)nhd.rayegani نوشته شده توسط:  سلام خسته نباشید ... چرا سایت خانووم گل فقط با فیلتر شکن باز میشه....
سلام

کاربرای محترمی که این روزا مشکل دارن در لود سایت لطفا با توجه به لینک راهنمایی تاپیک زیر، IP شون رو بدست بیارن و برام بهمراه نام ISP (شرکتی که ازش اینترنت میگیرن) پیام خصوص بدن تا بررسی کنم .

تاپیک راهنمای IP

موفق باشین
۱۱-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ عصر
وب سایت کاربر یافتن
12 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mamane kiana, kapsul, Atefe joon, sara jon joni, ghazi9420, negin.s, f.nik, )Mitra(, rafighi, Linda, niloofar00, mozhgan57

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

(۱۲-۶-۱۳۹۲ ۰۸:۱۲ عصر)rafighi نوشته شده توسط:  با عرض سلام خدمت مدریت محترم....جهت اطلاع خواستم در جریان باشید در مورد مشکل عدم ورود به سایت عده ای از ما کاربرا....با استفاده از isp ایرانسل نمیتونم بیام سایت اما الان که از isp رایتل استفاده کردم مشکلی نبود.....ممنون.

سلام

بله متاسفانه فقط ایرانسل این مشکل رو داره و در حال پیگیری هستیم .

(۱۲-۶-۱۳۹۲ ۰۸:۲۱ عصر)Orchide نوشته شده توسط:  من هم با ورود به سایت مشکل دارم وقتی اسم کاربری و رمز رو میخواد میزنم اجازه ورود نمیده دوباره و سه باره این کارو انجام میدم اما فایده نداره

مشکل شما ارتباطی به پست بالا نداره . اطلاعات کاربری و مرورگرتون رو بررسی بفرمایید

(۱۲-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ عصر)fatiostad نوشته شده توسط:  سلام
ضمن تشکر از انجمن واقعا خوب و مفیدی که ایجاد و مدیریت میکنیدFlowerysmile
درخواست تغییر نام به نام mahshidsmart را داشتم، Veiledsmile2

ببخشید نمیدانستم کجا باید درخواست بدهمHanghead

تغییر نام کاربری فقط برای کاربرای طلایی امکان پذیر هست
۱۳-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ صبح
وب سایت کاربر یافتن
10 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sara jon joni, rafighi, Atefe joon, Orchide, negin.s, ninaz, honar, mamane kiana, niloofar00, mozhgan57
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #27
(۱۳-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ عصر)fatiostad نوشته شده توسط:  سلام مجدد
کاربر طلایی چی هست؟

سلام . به اینجا مراجعه بفرمایید
امضای mamane kiana
۱۳-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۲ عصر
یافتن
2 کاربر از mamane kiana به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Atefe joon, Linda
مدیریت کل

مدال ها

(۱-۶-۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ عصر)*سها* نوشته شده توسط:  سلام.من اشتباهی یکی از دوستامو وارد لیست سیاه کردم.چطوری میتونم از لیست سیاه خارج کنم؟
خیلی ممنون از زحماتتون. Flowerysmile

(۱۳-۶-۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ عصر)سمیرا مامان شهاب نوشته شده توسط:  لطفا به این سوال جواب بدید ممنونFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

کنترل پنل کاربر - لیست دوستان/سیاه - اون پایین سمت راست اسم کابری که تو لیست سیاه هست یه شکل کوچیک آدمک مانند هست . اون رو بزنین حذف میشه

بعد از این به همچین سوالاتی ترجیحا پاسخ نمیدیم . کمی دقت بفرمایید متوجه میشید که تمامی تنظیمات در مورد آواتار ، امضا ، آفلاین ، پیام و .... همه در یک لینک بنام " کنترل پنل کاربر " هست . مدیران عزیز از این به بعد لطفا پاسخگویی به چنین سوالاتی رو نداشته باشید .
۱۳-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ عصر
وب سایت کاربر یافتن
8 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
niloofar00, mamane kiana, rafighi, kapsul, Atefe joon, negin.s, Linda, mozhgan57
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 156

ارسال: #29
سلام
خسته نباشید.
دوروزه نمی تونم به کسی اعتبار بدم، چرا؟ مشکل از منه یا چیزه دیگه؟
ممنونFlowerysmile
امضای سایه ز
[تصویر:  3nwUp4.png]
۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ صبح
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 207

ارسال: #30
سلام گیسو خانم
من واقعا" معذرت میخوام براتون دردسر درست میکنم ولی باور کن قصدم آزار نیست .من تقریبا" تمام قوانین رو خوندم ولی هنوز تو این مشکل موندم که دقیقا کجای صفحه ی مورد نظر باید مطلب ارسال کنم !!!!!
اینو متوجه شدم که موضوع هایی که تکراری نیست رو باید با موضوع جدید ارسال کنیم ولی اینکه کجای صفحه ی مثلا بخش نقاشی های خودمون مطلب یا عکس ارسال کنم رو نمیدونم ؟؟؟؟
تنها جایی که هست مثل پایین همین صفحه که من توش مطلب گذاشتم (پاسخ سریع) .آیا همین جا باید گذاشت ؟ یا جای دیگه با یه اسم دیگه ؟؟؟
خواهشا دقیق جوابمو بدید که دیگه زحمت شما هم زیاد نشه
سپاس Flowerysmile
امضای مهربون یار
[تصویر:  20141117164754_5.jpg]
۲۱-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۲ صبح
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت memol.rm 139 46,647 ۱۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت Galaxy 647 143,443 ۴-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: )Mitra(

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد