تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۲۳-۰۹-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ)مامان فاطمه 2 نوشته:  سلام با تشکر فراون از سایت زیبا و قابل استفاده و مفیدتون . من کاربر جدید هستم . میخواستم عکس بزارم تمام صفحات رو هم مطالعه کردم عکس رو که اپلود کردم , وقتی اون عکس کوه و خورشید رو میزنم صفحه ای باز نمیشه که کد عکس اپلود شده رو توش وارد کنم . من باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم .

(۲۵-۰۹-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ)پریانکا نوشته:  من برای دفعه اولمه چطوری باید عکس بفرستم

سلام . راهنمای کاربران
}
(۲۶-۰۹-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ)zahrareza نوشته:  با سلام
ببخشید شاید یکم سوالم خنده دار باشه بعد2سال سابقه عضویت توخانوم گل این سوال رو میپرسم...Hanghead
میخاستم بپرسم چطوری میتونم زیر امضام عکس بذارم؟Hanghead
مرسی
سلام Flowerysmile
کادر امضای شما دقیقا مثل کادر ارسال پاسخ هست . همونطوری که در تاپیکها عکس ارسال میکنید به همون شیوه در امضاتون قرار بدید . اما سایز عکس امضا باید خیلی کم باشه که به نظر نرسه همه جا در ارسالهای شما 1 عکس پیوست شده .
}
(۲۷-۰۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ)من و نفسم نوشته:  سلام وخسته نباشید خدمت جناب ادمین و گیسو عزیزمون و تیم مدیریت Flowerysmile

لطفا اگه بشه یه پیگیری برای کلید سپاس بشه ممنون میشیمFlowerysmile
سلام
خانوم گل هاي عزيز كه در مورد دكمه سپاس ناراحت هستند و به قول روياجون ضعف اعصاب پيدا كردن از اينكه با زدن اين دكمه كل صفحه رفرش ميشه
تازگيا كشف كردم كه اگه فقط يه كليك روي اين دكمه كنيد و سريع صفحه رو استپ كنيد اين سپاس شما اعمال ميشه جاي نگراني نيست و صفحه هم كامل رفرش نميشه
hihhihhihhihhih
}

سلام دوستانی که در مورد علت حذف تاپیک ..چگونگی عکس گذاشتن ..دکمه سپاس و .... موارد مشابه سئوال داشتن ...لطفا از اول این تاپیک رو مطالعه بفرماییدHanghead

دوستانی که در مورد انجمن خاصی سئوال دارید مثلا آشپزی
...از مدیر همون انجمن سئوالتون رو در پیام خصوصی بپرسید .

دوستانی که در مورد مسایل پایه سئوال دارند ...لطفا یه صفحه اصلی بروند و انجمن قوانین و راهنمای کاربران رو به دقت مطالعه کنند . من لینک نمیزارم که خودتون مسیر رو پیدا کنید Hanghead
}
گوناگون از وب
loading...
(۲۸-۰۹-۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ ب.ظ)*بهار* نوشته:  سلام
ممنون بابت انجمن خوبتون
ولی من یه انتقاد داشتم
کاش نزارید برای هر موضوع مشترک،موضوع جداگانه ایجاد بشه.
مثلا تو قسمت قلاب بافی برای بافت هر نوع عروسک یه موضوع جدید ایجاد شده.هر عروسک تو یه قسمت جدا!ا
یا چیزی که دیشب دیدم کپه ی عربی رو کمی تغییر داده به اسم کتلت برنجی موضوع جدید گذاشته شده.کاش تو یه موضوع باشن که اینقدر موضوعات زیاد نشه و پیدا کردنشون برای ما راحت تر باشه.

سلام . در مورد قلاب بافی و آموزشهای مختلف عروسک در تاپیکهای مجرا برای من در پیام خصوصی لینک دقیق بگذارید . البته فکر میکنم منظورتون انجمنهای عروسک بافتنی باشه .که اگر اون هست اونجا عروسکهای مختلف بافتشون جدا توضیح داده میشه برای سهولت دسترسی کاربران . در مورد غذا هم بسیاری از غذا ها با 1 تغییر کوچک تبدیل به غذای دیگری میشوند . اگر روزی شما دنبال کتلت برنج باشید راحت تر پیدا میکنید تا به شما بگیم "برو همون کپه عربی دستورش اونجاست ". اینطور نیست؟؟

(۲۸-۰۹-۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ)مامان فاطمه 2 نوشته:  سلام مدیر محترم سایت . من تقریبا تازه عضو شدم .نمیتونم عکس بزارم یعنی همه کارهای مربوط به گذاشتن عکس رو انجام میدم اما در اخر وقتی میخوام عکس روبزارم صفحه کوه و خورشید باز نمیشه .که بتونم عکس رو پست کنم .قبلا سوالم رو گذاشته بودم اما متاسفانه کسی جوابم رو نداد

شما به احتمال زیاد از اکسپلورر استفاده میکنید . در این صورت برای عکس گذاشتن وقتی کوه و خورشید رو میزنید 1 نوار زرد رنگ در بالای صفحه میاد که در اونجا ابتداباید کلیک کنید گزینه اول رو انتخاب کنید و بعد عکس بگذارید . در هر حال برای ادامه این بحث به من پیام خصوصی بدید فقط
}
(۲۵-۰۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ)marsa22 نوشته:  چرا کسی منو راهنمایی نمیکنه؟ امروز هم سعی کرذم حتی از طریق یه مرورگر دیگه هم امتحان کردم.

حالا تکلیف اعتبار و... که برای نام کاربری سابقم میاد چی میشه؟

سلام

مشکلی اینچنینی در تاپیک پاسخ داده نمیشه . شما می بایست در پیام خصوصی در مورد کاربری و مشکلاتش بهم توضیح بدید تا راهنمایی کنم

(۲۷-۰۹-۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ)رويا صادقي نوشته:  
(۲۶-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ب.ظ)دختر بلا نوشته:  سلام

میخواستم بدونم امکانش هست وقتی که سپاس رو میزنیم صفحه رفرش نشه اخه اینکار واقعا اعصاب ادمو داغون میکنهcrying
بار ها شده یه سری پست عالی بودن و بخاطر اینکه رفرش میشه
از زدن سپاس صرف نظر کردمDash2
خواهشاا اگه میشه یه کاری برای این سپاس انجام بدین(1782)
مرسی
سلام
واقعا اگر میشه زودتر یه فکری به حال این دکمه سپاس کنید.
ضعف اعصاب میگیره ادم با این سرعتهای نت لاکپشتی تو رو خدا یه رحمی هم به حال ما بکنید.angelicangelic

(۲۷-۰۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۶ ب.ظ)من و نفسم نوشته:  سلام وخسته نباشید خدمت جناب ادمین و گیسو عزیزمون و تیم مدیریت Flowerysmile
لطفا اگه بشه یه پیگیری برای کلید سپاس بشه ممنون میشیمFlowerysmile

وقت همگی بخیر

همزمان با سومین سالگرد تولد خانوم گل قالب جدیدی مورد استفاده قرار میگیره . بعدش تلاش می کنیم هر طور شده با همکاری تیم هایی مشکل رو رفع کنیم . باور بفرمایید بارها تلاش کردم حل کنم اما متاسفانه خطایی خیلی ناشناخته مسبب هست و از طرف دیگه اگه بخوام از پایه دوباره کاری کنم باید دست کم 1 هفته خانوم گل رو ببندم . اما قول میدم روی قالب جدید نهایت سعی مون رو انجام بدیم
FlowerysmileFlowerysmile

(۳۰-۰۹-۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ)honarmandkocholo نوشته:  سلام وخسته نباشید خدمت جناب ادمین و گیسو عزیزمون و تیم مدیریت
خیلی خلاصه میگم نقل قول من کار نمیکنه نمیتونم چیزیو نقل قول کنمDunnofممنون میشم اگه علتشو بهم بگین

وقت بخیر . لطفا با جزئیات بیشتری توضیح بدید تا بتونیم راهنمایی کنیم . Flowerysmile

(۰۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ق.ظ)وفای خوبان نوشته:  من هر کاری می کنم از دیشب تا حالا نمی تونم چیزی تو آپلود سنتر آپلود کنم میشه مشکلشو حل کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟crying

لطفا شما هم جزئیات این اشکال رو بفرمایید . با این عبارت کلی که نمی تونید آپلود کنید چطور باید مشکل شما رو شناسایی کنیم ؟

(۰۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ ب.ظ)00p نوشته:  با سلام خدمت مدیران خانوم گل
چند وقته نمیتونم در قسمت جدیدترین چیزایی که خریدین تصویر ارسال کنم
میخواستم بدونم برای این مشکل باید چی کار کنم؟

سلام . دقت بفرمایید که چند تاپیک داریم در این مورد که قبلی ها بسته شدن و تاپیک جدیدتر ایجاد شده . مورد اشاره شما جزو اونها نیست ؟
}
(۰۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ)*بهار* نوشته:  سلام
دیروز اعتبار من 21 بود امروز شده 19
اعتبار منفی هم نداشتم
چرا خود به خود اعتبارم کم شده؟!

ببخشید که من فضولی کردم Flowerysmileسلام بهار جان شاید کسی که به شما اعتبار داده خودش اعتبارش و حذف کردهConsoling
83 فقط خدا می داند و بس
}
(۰۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ ب.ظ)saharr نوشته:  سلام مدیرای محترم خسته نباشین Veiledsmile2
من چند وقته گزینه تغییر امضام حذف شده چرا اخه؟Dunnof

سلام. خیلی ممنون
به دلیل این که مدام امضاهای با سایز بالا می ذاشتید تا 20 دی امضای شما تعلیق شده
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

}
گوناگون از وب
loading...
(۰۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ق.ظ)zahrareza نوشته:  
(۲۷-۰۹-۱۳۹۲, ۰۳:۲۳ ق.ظ)mamane kiana نوشته:  
(۲۶-۰۹-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ)zahrareza نوشته:  با سلام
ببخشید شاید یکم سوالم خنده دار باشه بعد2سال سابقه عضویت توخانوم گل این سوال رو میپرسم...Hanghead
میخاستم بپرسم چطوری میتونم زیر امضام عکس بذارم؟Hanghead
مرسی
سلام Flowerysmile
کادر امضای شما دقیقا مثل کادر ارسال پاسخ هست . همونطوری که در تاپیکها عکس ارسال میکنید به همون شیوه در امضاتون قرار بدید . اما سایز عکس امضا باید خیلی کم باشه که به نظر نرسه همه جا در ارسالهای شما 1 عکس پیوست شده .

سلام وخسته نباشید...من خیلی تلاش کردم تا بتونم یه عکسی زیر امضام بذارم...ولی نتونستم...یعنی عکس کوه وخورشید روکه میزنم لینک تصویر رومیخاد....منم که میخام ازسیستمم عکس انتخاب کنم....لینک عکس رو از رو یه سایت برداشتم کپی کردم بازم نشون نداد...دیگه دارم بی خیال ش میشم....ایا درست عمل کردم؟؟؟crying

سلام . شما اول عکستون رو در آپلودسنتر خانوم گل آپ کنید . لینک رو از اونجا در کوه و خورشید کپی کنید .
}
(۰۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ)marzi7 نوشته:  وقت به خیر مدیر محترم
من هر چی گشتم نتونستم قوانین مربوط به امضا رو پیدا کنم
لطف می کنین آدرسشو بهم بگین؟

عزیزم یعنی برای هر چیز کوچیکی باید قانون نوشته وجود داشته باشه تا رعایت بشه؟

سایز امضا حالا فرق نمیکنه نوشته یا عکس،باید تا حدی باشه که یه کادر نرمال ایجاد بشه نه اینکه از عکسی که توی پست قرار میگیره هم بزرگتر باشه و صفحه رو بگیره
در نتیجه مدیرا مجازن درصورتی که تشخیص دادن سایز امضا بزرگه اونو حذف کنن
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}