تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 2.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
خیلی از لطف شما و همسرتون ممنونم و ضمن عرض سلام خدمت شون به ایشون بفرمایید با توجه به بودن خانم خودم تو انجمن ، کاملا درک می کنم شرایط رو و اصلا دوس ندارم یه سری افراد عقده ای آرامش کاربرامون رو برهم بزنن

از دیدگاه دیگه 99% مردانی که خانوم گل عضو میشن با قصد و نیت سوء ثبت نام می کنن چون مطلب مردانه ای نداریم . بهتر اینه که مردم ما انجمن دوست یابی و سرگرمی و فیس بوک رو با انجمن آموزشی و خانواده اشتباه نگیرن ، اینطوری سریع تر و راحت تر هم به مقاصد و اهداف شون میرسن.

در آخر از کاربران می خوام از این به بعد به هیچ گونه پیام آشنایی و درخواست ایمیل و آیدی و .... پاسخ ندن و به ما گزارش بدن در غیر اینصورت از ادامه حضورشون ممانعت بعمل میاد. با یک دست هرگز نمیشه کف زد پس اگه خانم ها پاسخ ندن به پیام طرف راهش رو می کشه و میره
}
سلام ...
ببخشید هر کاربری میتونه به کاربر دیگه امتیاز منفی بده ...؟؟؟
یه کاربر به اسم avatef_kh الکی از خودش رفته به من امتیاز منفی داده ... هیچ دلیلی هم براش ننوشته Dunnof
آخه به چه حقی؟؟؟؟
}
گوناگون از وب
loading...
بله آلیسا جان.کاربرا میتونن به هم امتیاز منفی بدن.تو همون پستی که اعتبار منفی رو میبینید بالاش نوشته برای ارسال... و پستی که به خاطرش امتیاز منفی یا مثبت گرفتید رو جای صه نقطه نوشته.روش که کلیک کنید میره روی همون پست.من چک کردم به خاطر یه سری عکس طنز بهتون اتبار منفی داده.
فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ..
فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است ..

به وب سایت پسرم سر بزنید ،خوشحال میشم
http://m1363.blogfa.com/
}
(۰۴-۰۱-۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ)@hasti نوشته:  سلام.من هر چی مینویسم نمیاد یا ناقص میادDunnof

سلام
مشکل از مرورگر و یا سرعت پایین اینترنت هست
}
با سلام

در مورد خانم عصیانگر مطلع شدم ظاهرا ایشون مشکل بیماری دارند و اطلاع دادن که احتمالا تا آخر تعطیلات نتونن بیان . بعد از 13 می تونین بهشون پیام بدین
}
(۰۸-۰۱-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ)hamideh نوشته:  میگم چرا اینطوریه ...مثلاً من به یه پستی اصلاً پاسخ ندادم ...ولی بالای صفحه ..اسم منو می‌زنه به عنوان آخرین ارسال کننده پاسخ .....

سلام . ایراد از پلاگین مربوطه هست که آخرین ارسال کننده رو قاطی می کنه . الان برش میدارم اون تیکه رو
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۹-۰۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ)rozeninaz نوشته:  سلام سال نو مبارک
اخطار کاربر چطوری از بین میره؟

با سلام و تشکر

اخطارها مدت دار هستن و اگه تا مدتی تکرار نفرمایید اعمالی که باعث اخطار میشن ، صفر میشه اخطارتون
}
(۰۹-۰۱-۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ)malireza نوشته:  من از صبح تا حالا نشستم منتظر جوابم Dash2angelicBoredsmiley

سلام
از بالای صفحهء انجمن (کنترل پنل کاربری / ویرایش پروفایل /عنوان کاربری اختیاری)
[عکس: sunflower3.gif]
}
(۱۰-۰۱-۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ق.ظ)rafighi نوشته:  با عرض سلامو خسته نباشيد...تاپيك صلوات براي تعجيل در ظهور كه خيلي هم فعال بود از ديروز بسته شده...ميخواستم دليلشو بدونم...آيا بخاطر حجم بالاشه يا موضوعي ديگر...ممنون

سلام و خسته نباشید . با توجه به تعدد تاپیک های مذهبی ، ازتون خواهش می کنم برای هر موضوع فقط یه تاپیک فعال باشه . مثلا برای صلوات ، یه تاپیک باشه و افراد با هر نیتی دارن اونجا مطرح کنن . کلا این رویه رو در پیش بگیرین .

دلیلش هم بخاطر آخرین ارسالی هاست . ما خیلی اوقات یه تاپیک برای مسابقه یا نظرسنجی و یا آموزشی می زنیم اما خیلی زود تاپیک میره پایین . هدف مون از بستن کلوب ها هم همین بود . هر کس تو یه کلوب ماه پست بزنه و تو یه اتاق گفتگو پست بزنه دیگه مطالب آموزشی به چشم نمیان و هر کس بیاد فکر می کنه انجمن مختص گفتگوی روزمره و تفریحی هست

ما برای انجمن مذهبی واقعا ازتون ممنونیم چون رونق دادین بهش و باعث رشدش شدین . خدا اجرتون بده که به رشد معنوی حتی اگر شده 2 نفر کمک می کنین تو این زمونه با این همه ماهواره و فارسی1 و سایتای مبتذل
}
(۰۹-۰۱-۱۳۹۱, ۰۶:۳۲ ب.ظ)Alisa نوشته:  سلام به مدیرای عزیز و زحمتکشمون ....
یه سوال .... من اگه بخوام یه شخصیت هنرمند و معرفی کنم کجای انجمن میتونم اینکار و کنم ؟؟؟
مثلا من میخواستم یه هنرمند مجسمه ساز و معرفی کنم اما هرجای انجمن و گشتم همچین تاپیکی نداشتیم .... مجبور شدم بذارم تو تاریخی اونم با عنوان یکی از اثرای خودش ....
ممنون میشم توضیح بدین ... Flowerysmile

سلا م . اولا از صبوری همه ممنون چون من این روزا کمی درگیری دارم و ...

برای معرفی این قبیل هنرمندان از زیر انجنمن مطالب عمومی استفاده کنین

(۱۰-۰۱-۱۳۹۱, ۰۱:۴۳ ب.ظ)Alisa نوشته:  سلام ... آقای ادمین عزیز گفتین برا صندلی داغ تو کدوم تاپیک کاندید بشیم ؟؟ Dunnof

راستی بی زحمت جواب سوال قبلیمم اگه ممکنه بدین ...
مرسی Flowerysmile

شما و چند تا کاربر دیگه تو صندلی داغ اعلام آمادگی کردین . ما فعلا بستیم تا تعداد بالا نره . بعد از تعطیلات بهتون اطلاع میدیم نوبت تون رو و شروع می کنیم .فعلا منتظر باشین
}
گوناگون از وب
loading...