خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1734

RE: ارتباط با مدیریت
(۲۹-۱۲-۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ عصر)Alisa نوشته شده توسط:  سلام
چند وقت پیش یه تاپیک دیدم با عنوان نونهایی که خودمون پختیم .... اما الان نیست...Dash2
حذف شده؟؟؟ Dunnof

http://www.khanoomgol.com/thread-4100.html

جستجو کنین قبلش
۳-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ صبح
وب سایت کاربر یافتن
مدیریت کل

مدال ها

(۳-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ صبح)قجریان نوشته شده توسط:  سلام عیدتون مبارک.من یه تاپیک به نام راه حل درست کردم اما خانم عصیانگر جواب نمیده حتی توی پروفایلش یادداشت هم گذاشتم خواستم ببینم پیامهای من رو نمیگیرند؟

با سلام

احتمالا بخاطر تعطیلات نیستن
۳-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ عصر
وب سایت کاربر یافتن
مدیریت کل

مدال ها

(۳-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ عصر)zano نوشته شده توسط:  سلام
من روسری فروشی دارم میخوام یه تاپیک بزنم مخصوص " روسری هایی که خریدیم با مدل های مختلف "
آیا امکانش هست و شما این اجازه رو به ما میدید؟

سلام
تاپیک موردی نداره اگر هیچ گونه تبلیغی توش نباشه . چون فروشنده هستین نباید هیچ تبلیغی ازتون باشه
۳-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ عصر
وب سایت کاربر یافتن
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 13004

ارسال: #10
(۱-۱-۱۳۹۱ ۰۸:۳۰ عصر)admin نوشته شده توسط:  
(۱-۱-۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ عصر)badman نوشته شده توسط:  salam
vagti shoma khomha miyayin saythaye mardoneh kasi beheton kari dare tazeh khoshal ham mishan vali shoma zod ban mikonin behtar nist bezarin be ohdeh karbar an vagti yeki sabtnam mikoneh ve jensiyatesho aga mizan pas karbaran midonan ke agast ageh deleshon nakhad javab nemidan kojaye harfam eshtebaheh begin

سلام
اولا شما هنوز درک نکردین که باید فارسی تایپ کنین نه فینگیلیش
دوما من خودم مردم اما متاسفانه از رفتار هم جنس های بی جنبه و بی شخصیتی که اینجا آرامش رو برهم می زنن خجالت می کشم.
مثال زیاد داریم . از آقایانی که میان و دنبال کارای گندشون مزاحم کاربرا میشن . دوست گرامی اینجا اکثر خانوما متاهل هستن و مسئولیت حفظ حریم خصوصی و ارامش شون برعهده من هست . بارها افرادی رو بن کردیم که به خانومای متاهل پیشنهادات بیشرمانه و کثیف مثل وجودشون دادن.
همین هفته قبل یه کاربر گرامی 1 هفته وقت ما رو گرفت و مدام با آیدی مختلف میومد و درخواست دوستی و آشنایی می داد که در نهایت با تدبیر اساسی رفع شد.

شما هم دو تا کاربری تون بن شده چون تو تاپیکا حرفای بی ربط زدین و درخواست نامتعارف دادین و این اکانت تون هم آخر شب بن می کنم و در صورت عضویت مجدد IP هاتون رو در اختیار دادسرای جرایم رایانه ای قرار میدم البته من اطلاعات بیشتری هم ازتون دارم

بهرحال اینجا نه فیس بوک هست نه فیس نما و نه یاهو و کلوب و میهن چت . جای کثافت کاری یه مشت اراذل هم نیست . بنابراین آقایان عزیز فقط و فقط حق دارن خواننده باشن و در صورت شرکت در تاپیک های روزمره و ارسال پیام بن میشن و در صورت تکرار به دادسرا و پلیس فتا معرفی میشن . در ضمن برای ورود افراد با فندق شکن و چیز پی ان هم راه حل داریم و فکر زرنگ بازی نکنین

بدرود
جناب ادمین گرامی-ببخشید نقل قول کردم و پاسخ جدید ننوشتم چون میخواستم بدونین مربوط به این مطلب هست.
من این مطلبتون رو به شوهرم نشون دادم ، وقتی مطلب رو خوند،ازم خواست تا ازتون تشکر کنم که همچین محیطی رو پاک نگه میدارید و آرامش خیال را برای امثال من فراهم میکنین.
مرسیFlowerysmile
امضای 1368Sheri
۳-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ عصر
وب سایت کاربر یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

خیلی از لطف شما و همسرتون ممنونم و ضمن عرض سلام خدمت شون به ایشون بفرمایید با توجه به بودن خانم خودم تو انجمن ، کاملا درک می کنم شرایط رو و اصلا دوس ندارم یه سری افراد عقده ای آرامش کاربرامون رو برهم بزنن

از دیدگاه دیگه 99% مردانی که خانوم گل عضو میشن با قصد و نیت سوء ثبت نام می کنن چون مطلب مردانه ای نداریم . بهتر اینه که مردم ما انجمن دوست یابی و سرگرمی و فیس بوک رو با انجمن آموزشی و خانواده اشتباه نگیرن ، اینطوری سریع تر و راحت تر هم به مقاصد و اهداف شون میرسن.

در آخر از کاربران می خوام از این به بعد به هیچ گونه پیام آشنایی و درخواست ایمیل و آیدی و .... پاسخ ندن و به ما گزارش بدن در غیر اینصورت از ادامه حضورشون ممانعت بعمل میاد. با یک دست هرگز نمیشه کف زد پس اگه خانم ها پاسخ ندن به پیام طرف راهش رو می کشه و میره
۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ صبح
وب سایت کاربر یافتن
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2213

ارسال: #12
سلام ...
ببخشید هر کاربری میتونه به کاربر دیگه امتیاز منفی بده ...؟؟؟
یه کاربر به اسم avatef_kh الکی از خودش رفته به من امتیاز منفی داده ... هیچ دلیلی هم براش ننوشته Dunnof
آخه به چه حقی؟؟؟؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۴-۱-۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ عصر، توسط Alisa.)
۴-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۴ عصر
وب سایت کاربر یافتن
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 48,739 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت memol.rm 139 49,695 ۱۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: admin

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد