خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ارتباط با مدیریت

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1734

RE: ارتباط با مدیریت
(۱۰-۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ صبح)rafighi نوشته شده توسط:  با عرض سلامو خسته نباشيد...تاپيك صلوات براي تعجيل در ظهور كه خيلي هم فعال بود از ديروز بسته شده...ميخواستم دليلشو بدونم...آيا بخاطر حجم بالاشه يا موضوعي ديگر...ممنون

سلام و خسته نباشید . با توجه به تعدد تاپیک های مذهبی ، ازتون خواهش می کنم برای هر موضوع فقط یه تاپیک فعال باشه . مثلا برای صلوات ، یه تاپیک باشه و افراد با هر نیتی دارن اونجا مطرح کنن . کلا این رویه رو در پیش بگیرین .

دلیلش هم بخاطر آخرین ارسالی هاست . ما خیلی اوقات یه تاپیک برای مسابقه یا نظرسنجی و یا آموزشی می زنیم اما خیلی زود تاپیک میره پایین . هدف مون از بستن کلوب ها هم همین بود . هر کس تو یه کلوب ماه پست بزنه و تو یه اتاق گفتگو پست بزنه دیگه مطالب آموزشی به چشم نمیان و هر کس بیاد فکر می کنه انجمن مختص گفتگوی روزمره و تفریحی هست

ما برای انجمن مذهبی واقعا ازتون ممنونیم چون رونق دادین بهش و باعث رشدش شدین . خدا اجرتون بده که به رشد معنوی حتی اگر شده 2 نفر کمک می کنین تو این زمونه با این همه ماهواره و فارسی1 و سایتای مبتذل
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ عصر
وب سایت کاربر یافتن
مدیریت کل

مدال ها

(۹-۱-۱۳۹۱ ۰۶:۳۲ عصر)Alisa نوشته شده توسط:  سلام به مدیرای عزیز و زحمتکشمون ....
یه سوال .... من اگه بخوام یه شخصیت هنرمند و معرفی کنم کجای انجمن میتونم اینکار و کنم ؟؟؟
مثلا من میخواستم یه هنرمند مجسمه ساز و معرفی کنم اما هرجای انجمن و گشتم همچین تاپیکی نداشتیم .... مجبور شدم بذارم تو تاریخی اونم با عنوان یکی از اثرای خودش ....
ممنون میشم توضیح بدین ... Flowerysmile

سلا م . اولا از صبوری همه ممنون چون من این روزا کمی درگیری دارم و ...

برای معرفی این قبیل هنرمندان از زیر انجنمن مطالب عمومی استفاده کنین

(۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ عصر)Alisa نوشته شده توسط:  سلام ... آقای ادمین عزیز گفتین برا صندلی داغ تو کدوم تاپیک کاندید بشیم ؟؟ Dunnof

راستی بی زحمت جواب سوال قبلیمم اگه ممکنه بدین ...
مرسی Flowerysmile

شما و چند تا کاربر دیگه تو صندلی داغ اعلام آمادگی کردین . ما فعلا بستیم تا تعداد بالا نره . بعد از تعطیلات بهتون اطلاع میدیم نوبت تون رو و شروع می کنیم .فعلا منتظر باشین
۱۰-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ عصر
وب سایت کاربر یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

(۱۰-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ عصر)rezamahb نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشید خدمت آقای ادمین محترم.سال نوتون مبارک انشالا سالهای خوبیو در کنار گیسویی با دلی خوش و برکت فراوان پیش رو داشته باشین.من سوال نداشتم.در حد یه پیشنهادهHanghead.راستش با اینکه بارها و بارها تذکر داده میشه در مورد سایز عکسها باز هم برخی از کاربران بی توجهی میکنن.امکانش نیست که محدودیتی برای آپلود عکس بزارین که اگه سایز عکس بزرگ باشه خود ب خود ریسایز بشه موقع آپلود شدن مث عکس آواتار که سایز کم میشه.من گاهی که سرعتم پایینه بعضی از صفحه ها به سختی باز میشه برام و فک میکنم مشکل اکثر کاربرایی ک با دایل آپ میان هم باشه و اونا دیگه اصلا نتونن باز کنن.با تشکر Flowerysmile

سلام . اگه تونستم با کد درستش کنم چشم
۱۱-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ صبح
وب سایت کاربر یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 511

سلام...خسته نباشید...
من یک مطلبی رو در بخش اطلاعات عمومی قسمت خبرها و مطالب جدید گذاشتم...ظاهرا باید تایید بشه درسته؟ واسه همین نشون داده نمیشه...
شک داشتم بذارم قسمت عمومی..مطالب عمومی یا اونجا...

ممنون.
امضای @hasti
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ عصر
یافتن
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23927

ارسال: #23
(۱۲-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ عصر)@hasti نوشته شده توسط:  سلام...خسته نباشید...
من یک مطلبی رو در بخش اطلاعات عمومی قسمت خبرها و مطالب جدید گذاشتم...ظاهرا باید تایید بشه درسته؟ واسه همین نشون داده نمیشه...
شک داشتم بذارم قسمت عمومی..مطالب عمومی یا اونجا...

ممنون.

درست بود عزیزم
تاییدش کردمFlowerysmile
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۱۲-۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ عصر
یافتن
مدیر بازنشسته

مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 824

ارسال: #24
سلام با تشکر از دوستانی که در منسجم بودن انجمن تلاش میکنند Flowerysmile
یه کاری کردم بدجوری توش موندم Hanghead
برداشتم این عنوان کاربری م رو کردم مهرنوش حالا میخوام عوضش کنم
میرم توی ویرایش پروفایلم اصلا هیچ عنوانی به اسم عنوان کاربری وجود نداره کلافه شدم به خدا Dash2
به دادم برسیدcrying
امضای noonoosh
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
۱۴-۱-۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ صبح
یافتن
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارتباط با مدیریت Galaxy 195 44,852 ۲۱-۵-۱۳۹۳ ۱۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: admin
  ارتباط با مدیریت memol.rm 139 46,584 ۱۸-۴-۱۳۹۲ ۱۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: admin

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد