تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 2.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۱۴-۰۱-۱۳۹۱, ۰۱:۱۹ ب.ظ)honar نوشته:  سلام.crying من خواستم آواتارم رو عوض کنم عکس قبلی حذف شد عکس جدید هم جای اون قرار نمیگیره

نیم ساعت در حال تغییرات بودم رو آواتارها.الان مجدد سعی کنین انجام میشه
}
سلام.سال نو مبارک.خسته نباشین و ممنون از تغییرات گرافیکی که توی سایت دادین خصوصا روی اواتارها.بازم سباس
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۴-۰۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۰ ب.ظ)nazi-1367 نوشته:  سلام، سال نوتون مبارک
ببخشید چرا پیام هایی که ارسال کردم رو برام نشون نمی ده Dunnof

سلام و خسته نباشید . طبق اطلاع قبلی که دادیم از این پس انتهای هر ماه بخاطر سبک شدن انجمن پیام ها رو از دیتابیس حذف می کنیم که اینکار باعث سرعت لود شدن دیتابیس و صفحات داره . لطفا قبل از پایان هر ماه پیام های مهم تون رو دانلود کنین

(۱۴-۰۱-۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ)نیوشا نوشته:  سلام من امروز چند تا عکس تو قسمت (مدلهای مختلف شینیون) گذاشتم اما پاک شده آخه چرا؟؟؟؟؟؟ سایز عکسهام که کم بود بی حجابی هم نبود!!!
ممنون از زحمات شماFlowerysmile

سلام . من پاک کردم با اجازه شما و دلیلش مشخص بودن قسمت عمده ای از چهره اشخاص بود . میدونم ناراحت کننده هست ، هم برای شما هم برای ما اما هر چقدر فکر می کنیم می بینیم گذاشتن چند تا عکس نمی ارزه که انجمن رو در مخاطره ف..تر شدن بندازیم . لطفا درک کرده و مراعات کنین
}
من از شما تشکر میکنم برای تمام زحماتی که واسه انجمن میکشید.
منم دوست ندارم انجمن ف...ر بشه.
بازم تشکر
[عکس: 20120811160902_frame_100004015761459120808082906.jpg]
}
واییییی چقد من خوشحالم اینجا رو پیدا کردم .... الان بعد 4 روز اومدم دیدم به به .. سایتمون خوشگل بود خوشگلتر شده ....
واقعا ازتون ممنونم ... از همه مدیرا ... خیلی زحمت میکشین ... واقعا دست مریزاد ... 1 (111)
}
ممنون اقای ادمین و گیسو جون از اینکه سایت انقدر خوشگل شدهFlowerysmile
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۵-۰۱-۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ)homa4290 نوشته:  با سلام.واقعا خسته نباشید. سایت جذاب و مفیدی دارین.خوشحالم که عضو شدم. من تازه عضو شدم ویه چیزایی رو بلد نیستم. میگن پرسیدن عیب نیست.مگه نه؟پس سوالامو می پرسم با امید به اینکه جواب بگیرم.
1- اعتبار من هنوز صفره با گذاشتن تایپیک امتیاز می گیرم؟یا راه های دیگه ای هم داره؟
2- امتیاز داشتن یا نداشتن چه فرقی داره؟
3- چطور میتونم با افرادی که آنلاین هستن چت کنم؟
با تشکر

با سلام و خسته نباشید

1 - بحث تاپیک زدن نیست . شاید تاپیک بزنین ولی کاربرا بهش اعتبار ندن . در کل اعتبار بستگی به نظر کاربر در مورد مطالب تون داره

2- هیچ فرقی نداره . باور کنین بیشتر اعتبارایی که رد و بدل میشه الکی هستن نه بخاطر خود مطلب

3- در حال حاضر امکانش نیست و تاپیک های گفتگو هم بسته و حذف شدن و اوایل هفته آینده چت روم اختصاصی و خصوصی راه اندازی خواهد شد

موفق باشید
}
(۱۵-۰۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۰ ب.ظ)homa4290 نوشته:  سلام مجدد. بابت اینکه جواب سوالامو دادین ممنون. اولین باریه عضو سایتی شدم و بهم خوش میگذره واحساس امنیت میکنم. خودمونیه. به خواهر شوهرام گفتم یه سایتی عضو شدم مثل این خانمها بودن قدیما تو حیاط خونه یا یه جای مشترکی می نشستن دور هم مثلا سبزی پاک می کردن و تبادل اطلاعات می کردن دقیفا سایتتون همون طوریه.سالمه. ممنون.خدا خیرتون بده.چند وقتی بود افسرده بودم به خاطر فوت پدرم دل ودماغ هیچ کاری نداشتم. تو سایت خانم گل چرخیدن فعلا شده سرگرمی جالب برای من.
من کارشناس مرمت ابنیه تاریخی هستم و کارم هم همینه. می تونم مطالب جدیدی در این زمینه تو سایت بذارم.فقط نمی دونم باید یه انجمن با این نام درست بشه؟آخه تو بخش تاریخی یا معماری یا جهانگردی گشتم. رشته ما یه رشته فنی تخصصیه. همه این موضوعهارو در بر می گیره ولی مباحثش فرق داره. خوشحال میشم باهتون همکاری کنم.

سلام و خسته نباشید کاربر گرامی

ممنون که خانوم گل رو می پسندین و امیدوارم همیشه در کنار خانوم گل باشین
ما امسال تغییرات زیادی خواهیم داشت و برنامه های زیادی برای بهبود کیفیت انجمن داریم که ابتکارات خودمون بر اساس تجربیات این یک سال هست و امیدوارم محیطی بهتر برای کاربرا فراهم کنیم.

در مورد همکاری تون باید بگم ما استقبال می کنیم از هر مطلبی که بتونه بر بار آموزشی انجمن اضافه کنه و اطلاعات مفید در اختیار کاربرا قرار بده . در مورد جاش هم بهتون اطلاع خواهم داد بعد از مشورت با مدیران . موفق باشید
}
سلام من عضو جدید خانم گل هستم یه سوالی که داشتم اینه که چرا برای من مثله بقیه گزینه پیام نیست و با اینکه من انلاین هستم ولی برام اف میزنه دلیلش می خواستم بدونم چیه ممنون شاید هم خودم تیک نکردم الان باید چی کار کرد
}
(۱۶-۰۱-۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ)گلبانو نوشته:  سلام من عضو جدید خانم گل هستم یه سوالی که داشتم اینه که چرا برای من مثله بقیه گزینه پیام نیست و با اینکه من انلاین هستم ولی برام اف میزنه دلیلش می خواستم بدونم چیه ممنون شاید هم خودم تیک نکردم الان باید چی کار کرد

سلام
خوش اومدین
باید برین تو پروفایلتون و تیک قابلیت دریافت پیام از کاربرا رو بزنین تا دکمه پیام براتون فعال بشه
و اینکه من الان شما رو آنلاین میبینم
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
گوناگون از وب
loading...