تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 2.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۱۶-۰۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ ب.ظ)Alisa نوشته:  سلام به مدیرای عزیز و زحمتکشمون ....
دوستان ، من دیروز یه عکس از لباس خودم گذاشتم تو تاپیک کار هنری اما امروز دیدم حذف شده ... با اینکه صورتو برداشته بودم ....
مشکلی داشت؟؟؟ gag
چون میخوام همون عکسو تو مدل لباس کُردی هم بذارم خواستم ببینم اگه مشکل داره نذارم ... یا اینکه دستارو هم بپوشونم ...

دیشب بحثش بود که ایراد داره چون دستا تا بالا ل خ ت بود
نمیدونم کی پاک کرد
ولی میخوای بذاری ایرادی نداره فقط دستارو هم بپوشون
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
(۱۶-۰۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ)noonoosh نوشته:  
(۱۴-۰۱-۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ ق.ظ)reyhaneh نوشته:  نمی دونم چرا حذف شده سمت چپ از بالا به پایین باید اینا باشه:

عنوان کاربری اختیاری
اطلاعات اضافی تماس

اگه نداریش نمی دونمDunnof

جناب ادمین یا گیسو جون ممکنه بهم کمک کنید ؟؟ عنوان کاربری اختیاری رو ندارم توی پروفایلم دلیلش چی میتونه باشه؟

عزیزم برو تو کنترل پنل کاربریت/منوی سمت راست:ویرایش پروفایل/منوی سمت چپش کادر اول نوشته عنوان کاربری اختیاری
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
(۱۶-۰۱-۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ)قجریان نوشته:  سلام گیسو جون تروخدا دعوام نکنی هاااااVahidrk اما من میرم توی آپلودسنتر و تمام کارها(و ریزکاریهارو) انجام میدم اما لینک برام نمیاد نمیدونم کجای کار ایراد داره.یعنی گزینه آپلود تصویر رو میزنم اینو میگه Internet Explorer cannot display the webpageDunnof

سلام

من تست کردم و هیچ مشکلی نیست . احتمالا مشکل از مرورگر و یا اینترنت تون هست

سعی کنین با یه مرورگر دیگه مثل کروم و یا فایرفاکس امتحان کنین
}
برا من این شکلیه

[عکس: 20120405142701_Untitled.jpg]
}
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۰۱-۱۳۹۱, ۰۳:۰۱ ب.ظ)قجریان نوشته:  سلام من خیلی تلاش کردم عکس آپلود کنم اما انگار سیتمم اساسی ایراد داره.میخوام تاپیکی واسه خواصه گیاهان دمنوش و طرز آماده سازیشون بزارم سرچ کردم نبود اما گفتم اول سوال کنم بعد اقدام.اجازه هست؟و اما متاسفانه بدون عکس

با سلام

با توجه به اینکه سیستم سالم هست و هر روز اینهمه ملت دارن آپلود می کنن نتیجه می گیریم مشکل از جانب شماست . خودتون هم کمی فکر کنین به این نتیجه می رسیدین و به سیستم ایراد نمی گرفتین

(۱۷-۰۱-۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ)noonoosh نوشته:  گیسو جونم میدونم فدات شم اما همچین آیتمی برای من وجود نداره
اینجوریه ویرایش پروفایلم :
تعویض ایمیل
تاریخ تولد و سایت
محل سکونت و درباره ی من
اطلاعات اضافی برای تماس
.... عنوان کاربری اختیاری رو ندارم Dunnof
ببخشید سر این موضوع اینقدر اذیتتون کردم Flowerysmile

عنوان کاربری اختیاری برای کاربران عادی برداشته شده .

لطفا در تاپیک ها و انجمن مدیریت از هرگونه شوخی و .... پرهیز کنید چون من حساسیت بالا دارم و ممکنه برای همیشه محروم بشید . کلا برای تمام کاربران عزیز عرض می کنم در انجمن ارتباط با مدیریت ، فعالیت بیجا ، اسپم ، هرگونه شوخی بدجوری بهم بر میخوره . لطفا تکرار نفرمایید
}
(۱۷-۰۱-۱۳۹۱, ۰۸:۵۷ ب.ظ)sara jon joni نوشته:  سلام وقت بخیر خسته نباشید من دنبال یه تاپیک میگردم تا دیروز بود ولی الان پیداش نمیکنم نمیدونم شاید هم هست من پیداش نمیکنم hih موضوش اتلیه عروسی تون کجا بود؟
یه چیزی رو میخواستم ویرایش کنم ممنون میشم اگه راهنماییم کنین یک دنیا تشکر و مرسیFlowerysmile

از شما تمنا می کنم قبل از پیام و پست زدن جستجو بفرمایید .

آتلیه با ( آ ) نوشته میشه و نه با ( ا ) .

این لینک تاپیکی هست که من با جستجو پیدا کردم :

http://www.khanoomgol.com/thread-3041.html

}
ممنون و معذرت ولی منم تو سرچ میزدم ولی پیدا نمیکرد الان یه سوال داشتم میخوام یه تاپیک تو قسمت ابار بازیگران بزارم ولی هرچی میزارم قبول نمیکنه چرا؟

معذرت من الان بالای اون تاپیکو خوندم متوجه شدم جریان جیه ببخشید
[عکس: 20160113155119_527653_10151209584396838_...8007_n.jpg]
}
یه چند وقتی هست وقتی میخوام پیام خصوصی بفرستم برای بقیه یا پست بذارم تو تاپیکها با این پیام مواجه میشم که شما هیچ پیامی وارد نکرده اید در صورتی که کلی چیز مینویسم ؟! اینقدر تکرار میکنم تا پیام فرستاده شه ! بعد دوستان میگن ناقص اومده پیامت ! از مرورگرمه ؟ Dunnof
این پیام :

لطفاً قبل از ادامه خطا‌های زیر را اصلاح کنید:

پیامی‌وارد نشده است. لطفاً یک پیام وارد کنید.
[عکس: hRvvp3.png]
}
گوناگون از وب
loading...
مال منم اینجوریه...حرص نخور مریمConsoling
از اینترنته..کلی هست فکر کنم
دوست من همبازي بهشتي ام نميداني چقدر دلم برايت تنگ شده. هنوز آخرين جمله خدا توي گوشم زنگ ميزند:

از قلب كوچك تو تا من يك راه مستقيم است اگر گم شدي از اين راه بيا بلند شو از دلت شروع كن شايد دوباره همديگر را پيدا كنيم.

}
(۱۷-۰۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۴ ب.ظ)maryam banoo نوشته:  یه چند وقتی هست وقتی میخوام پیام خصوصی بفرستم برای بقیه یا پست بذارم تو تاپیکها با این پیام مواجه میشم که شما هیچ پیامی وارد نکرده اید در صورتی که کلی چیز مینویسم ؟! اینقدر تکرار میکنم تا پیام فرستاده شه ! بعد دوستان میگن ناقص اومده پیامت ! از مرورگرمه ؟ Dunnof
این پیام :

لطفاً قبل از ادامه خطا‌های زیر را اصلاح کنید:

پیامی‌وارد نشده است. لطفاً یک پیام وارد کنید.

با سلام

مشکل یا از مرورگرتون هست و یا از اینترنت تون . سعی کنین برطرف کنین مشکل رو
}