تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 43 رای - 2.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط با مدیریت
(۰۱-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ)luna نوشته:  
(۰۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۴ ق.ظ)Galaxy نوشته:  
(۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۰۶ ب.ظ)luna نوشته:  سلام.ببخشید من تو خیلی از تایپک ها گزینه ی Browsبزای گذاشتن عکس رو ندارم بعنوان مثال تایپک جدیدترین چیزهایی که خرید4.به مدیرعزیزمون دریا جونم پیام دادم و مشکلمو گفتم.میشه لطف کنین بگین چیکار کنم؟بازم شرمنده ایقد پیام میدم و مزاحم وقتتون میشم.(اگر جای سوالم اینجا نیست ببخشید)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile

عزیزم اگه از آپلودسنتر استفاده کنی دیگه همچین مشکلی نخواهی دارشت:

http://uploadcenter.khanoomgol.com/

سلام گیسو جون.از آپلود سنتر هم استفاده کردم ولی وقتی لینک آپلود شده رو میذارم به صورت همون لینک میمونه و عکس نیست

سلام عزیزم
لینک رو باید داخل کادرش قرار بدی
بالای صفحه ارسال دکمه افزودن تصیر رو که شکل کوه داره بزن و لینکت رو اون تو قرار بده
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
سلام ببخشید منم هنوز واسه ارسال عکس مشکل دارم میشه بگید چطور باید بدونیم فرمت عکس چیه؟jpgهست یا نه؟
[/quote]

سلام عزیزم
کافیه روی عکس کلیک راست کنی و بری تو properties
اونجا اسم عکس رو نوشته مثلا rose.jpg یا rose.png و ....
}
با سلام و خسته نباشید خدمت همه مدیران محترمFlowerysmile
یه سوال دارم اینکه آیا امکان تغییر نام کاربری وجود داره؟ و چگونه؟
مرنجان جان باقی را برای این تن فانی
دریغ است آنچنان جانی که بهر تن برنجانی
اگر دنیا و گر عقبا طلبکاری همان ارزی
هر آن چیزی که میجویی حقیقت دان که خود آنی
}
(۰۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۲۰ ب.ظ)الهه ناز نوشته:  
(۰۲-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۵ ب.ظ)M.A maryam M.A نوشته:  با سلام و خسته نباشید خدمت همه مدیران محترمFlowerysmile
یه سوال دارم اینکه آیا امکان تغییر نام کاربری وجود داره؟ و چگونه؟

با اجازه تمامی مدیران1 (235)
عزیزم امکان نداره تو چندصفحه قبل هم میتونی بخونی.کاربرایی بودن که همین درخواست رو داشتنFlowerysmile

و یه چیزم اینکه در صورتی که کاربر طلایی باشی میتونی کاربریتو تغییر بدی عزیزم Flowerysmile
[عکس: 20160113155119_527653_10151209584396838_...8007_n.jpg]
}
گوناگون از وب
loading...
(۰۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۱ ب.ظ)کرشمه نوشته:  سلام
من تاپیک اموزش شینیون های ساده واسم باز نمی شه چرا؟؟؟؟

عزیزم
تاپیکهایی که باز نمیشن مربوط به تالار طلایی هستن

(۰۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ب.ظ)sunna نوشته:  سلام به همۀ عزیزان من یک درخواست داشتم را ستش نمی دونستم باسد کجا بنویسم.اگر اینجا جاش نیست منو خیلی ببخشید.
میشه آموزش بافتنی با ماشین رو هم جزء تاپیک ها قرار بدید؟ چطوری میشه متوجه بشیم کدوم از دوستان با طرز کار با ماشین های بافتنی آشنایی دارند که ازشون درخواست کنیم خوبHanghead
مر300!Flowerysmile

عزیزم میتونی تو بخش آموزش بافتنی یه تاپیک براش باز کنی تا خانوم گلای هنرمندی که در این زمینه اطلاعات دارن مطلب بذارن

(۰۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ ب.ظ)Reyhaneh65 نوشته:  سلام به همگي عزيزانFlowerysmile
خصوصاً به مدير محترم
اول تشكر بخاطر ايجاد اين تاپيك

درخواستي داشتم:
ممنون مي شم اگه بخشي رو به عنوان ويژه نامه هاي مذهبي ايجاد بفرماييد تا تو هر مناسبت يه سري از مطالب خوب و بدرد بخور و آموزنده از ائمه و ... قرار بديم كه انشاءالله تو اين زمينه هم پيشرفت كنيم...
در پناه حق باشيد انشاءاللهFlowerysmile

سلام
مرسی
با توجه به اینکه نام انجمن ما با فعالیت آموزشی و آشپزی ثبت شده پس توجه ما به این مطالب بیشتره و بقیه موارد در حاشیه قرار میگیرن و برای فوکوس روی مطالب غیر از زمینه اصلی انجمن ما میتونین از سایر انجمنها بهره مند بشین
همونطور که اگه شما در یک انجمن مذهبی یا وزرشی ثبت نام کنین آشپزی و هنر در حاشیه قرار میگرین
}
سلام
من میخواستم بپرسم که چرا تو کنترل پنل من امضا پاک شده و اصلا وجود نداره نمیتونم امضا بذارم.
دیروز بود و امضا گذاشته بودم ولی امروز این جوری شد . بد رفتم تو کنترل پنلم ولی اصلا تغییر امضا نیست مثله اینکه پاک شده DunnofDunnof
خدااااى من نگام كن منم هستم angelic0 
}
دوستانی که سایز امضاشون بالا بود یا عکسی که قرار داده بودن پوشش نامناسب داشت،امضاشون پاک شد ولی باز هم اقدام به تکرار این مورد کردن، امضاشون به حالت تعلیق در اومده لطفا دقت کنید و این سوال رو مدام تکرار نفرمایید
}
(۰۴-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۱۲ ب.ظ)الهه ناز نوشته:  تو پاسخ گیسو جان بگم.مدیران عزیز خوبه که امضاهای نامناسب رو پاک کردین اما بعضی از امضاها خلاف شرع هست وکفره اونارو هم رسیدگی کنین لطفا.

ممنون
عزیزم برای دقت نظرت
لطفا لینک امضای مورد دار رو بزارید
سپاس
من معجزه می خوام خدا جون
}
گوناگون از وب
loading...