امتیاز موضوع:
  • 19 رای - 3.16 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتباط بستنی با شخصیت افراد
#1
چـه طـعـمی از بسـتـنـی را دوسـت داریــد؟ جالب است بدانید که ارتباط مستقیمی بین ویژگی های شخصیتی شـمـا با طعم بستنی دلخواهتان وجود دارد. در حقیقت ایـن تست خودشناسی بر پایه ی تحقیقات یک شرکت امـریکـایـی تولـید کننده ی بستنی به نام "ادیس گراند"شـکـل گـرفـتـه اسـت.

بستنی وانیلی
بستنی شکلاتی
بستنی گردویی
بستنی موزی
بستنی توت فرنگیبستنی وانیلی

اگر بستنی وانیلی دوست دارید، فردی شاد و پرهیجان هستید که از روی انگیزه آنی و بدون فکر قبلی عمل می کنید. در زندگی خطرات زیادی را می پذیرید و اهداف بزرگی در سر دارید. انتظار شما از خودتان بسیار زیاد است و از ارتباط با اقوام نزدیک خود لذت می برید. به طور کلی شخصی خونگرم، پرتلاش، آرمانگرا، بااحساس و درمواردی درونگرا هستید.

بستنی شکلاتی

اگر بستنی شکلاتی را می پسندید، فردی سرزنده و بانشاط، خلاق، خوش لباس، برون گرا و فریبنده هستید. زندگی شما سرشار از شور و هیجان است و به سادگی روی دیگران تاثیر می گذارید. به طور کلی طرفداران این بستنی از اینکه در مرکز توجه دیگران باشند، لذت می برند و گرفتار شدن در روال عادی زندگی برایشان کسالت آور است.

بستنی گردویی

اگر به بستنی گردویی علاقه مندید، شخصی منظم، بادقت و کمال گرا هستید که به جزئیات بسیار اهمیت می دهید. در مسائل مالی محافظه کارید و اطرافیانتان شما را فردی باوجدان و وظیفه شناس می پندارند. علاوه بر این، پر جنب و جوش و پرتکاپوئید و در ورزش ها اغلب در پست مهاجم ظاهر می شوید تا گوی سبقت را از دیگران بربایید.

بستنی موزی

اگر طعم موزی را دوست دارید، شخص راحتی هستید که مسائل را ساده در نظر می گیرید. سخاوتمندید و در فعالیت هایتان متعادل عمل می کنید. صداقت در شخصیت شما دیده می شود و در عین حال دلسوز و مهربانید.

بستنی توت فرنگی

اگر بستنی توت فرنگی را انتخاب می کنید، فردی خجالتی هستید. با اینحال احساسات نیرومندی دارید. شکاک، مستبد، خودرای، و درون گرایید که به نکات جزئی و ظریف بسیار توجه می کنید. در قبال بسیاری از مسائل به راحتی خودتان را مقصر می دانید و درمواردی بداخلاق و بدبین می شوید. ازجمله ابعاد دیگر شخصیت شما این است که اعتماد به نفس کمی دارید.

توافق و سازگاری

بررسی این محققان نکته ی جالب توجه دیگری را نیز مطرح می کند، اینکه سازگاری افراد با یکدیگر نسبت به انتخاب طعم بستنی دلخواهشان چگونه است.

وانیلی: فردی که طعم وانیلی را می پسندد به احتمال زیاد با شخصی که او نیز همین طعم را انتخاب می کند، بهترین شکل سازگاری را دارد.

شکلاتی: شخصی که طعم شکلاتی را انتخاب می کند، با کسی که بستنی گردویی را دوست دارد، بیشترین توافق را نشان می دهد.

گردویی: چنین افرادی با دوستداران بستنی شکلاتی و گردویی هماهنگی خوبی دارند.

موزی: اشخاصی که طعم موز را می پسندند، قدرت سازگاری با هر نوع ذائقه و سلیقه را دارند و می توان گفت که خود را به خوبی با سایرین هماهنگ می کنند.

توت فرنگی: دوستداران بستنی توت فرنگی با شکلات دوستان بهتر کنار می آیند تا با سایرین .


بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
پاسخ }
#2
بسیاری از روانشناسان بر این عقیده‌اند که نوع خوراکی که شما انتخاب می‌کنید، می‌تواند بازگو کننده شخصیت درون شما باشد.شما چه نوع بستنی‌را ترجیح می‌دهید؟!


بستنی گردویی: دوستداران این نوع بستنی، منظم، محتاط و به شدت کمال گرا هستند. خیلی به جزئیات اهمیت می‌دهند و هیچ گاه از قوانین تخطی نمی‌کنند. وظیفه‌شناسی، اخلاق‌گرایی و محافظه‌کاری از ویژگیهای بارز آن هاست. این افراد از رقابت با دیگران به ویژه در زمینه ورزش لذت می‌برند و دوست دارند همیشه و در هر جمعی رئیس باشند.


بستنی کاکائویی: اگر این بستنی مورد علاقه شماست، به جرات می‌توان گفت که فردی سرزنده و خلاق هستید و به ندرت سعی می‌کنید هیجان و اشتیاقتان را پنهان کنید. شخصیت شما برای دیگران جالب است و در میهمانی‌ها همیشه وجود شما، فضا را گرم و شاد می‌کند. برعکس، کارهای یکنواخت کسلتان می‌کند و از این که همیشه در مرکز توجه باشید، لذت می‌برید.


بستنی پسته‌ای: این افراد شنوندگان خوبی هستند. صبر و تحمل زیادی دارند و مشکلات را با شکیبایی پشت سر می‌گذارند کمتر خشمگین می‌شوند و بسیار احساساتی هستند. در درک مشکلات و موقعیت‌های دیگران بسیار خوب عمل می‌کنند و به همین دلیل روابط بسیار خوبی با دیگران دارند.


ستنی وانیلی: اگر این نوع بستنی را دوست دارید، احتمال غریب به یقین آدمی هستید بسیار تنوع طلب. در واقع شما غالباً بر اساس انگیزه‌های آنی خود عمل می‌کنید و از خطر کردن هم نمی‌ترسید. از آنجا که توقعات زیادی از خود دارید، می‌توانید اهداف بلندی را نیز برای خود درنظر بگیرید. مهمتر از همه این‌ها این است که روابط نزدیک خانوادگی برایتان مهم و لذت بخش است.


بستنی با طعم قهوه: بستنی با طعم قهوه نشان‌دهنده حافظه قوی و خوب شماست و تقریباً هیچ‌گاه اسمها و وقایع گذشته را فراموش نمی‌کنید. اصولاً به گذشته عشق می‌ورزید و از مرور خاطراتتان لذت می‌برید. تا حدی درون‌گرا هستید و احساساتتان را به راحتی بروز نمی‌دهید. قهوه به رقم تلخی، نشان‌دهنده شخصیت شیرین آدمهاست. شما زندگی مبتنی بر گذشته را با امید به آینده می‌سازید و خاطرات زیبای خود را با هیچ چیز دیگری عوض نمی‌کنید.


بستنی با طعم توت‌فرنگی: این افراد بسیار دقیق، گاهی شکاک و در عین حال خود رای و درون‌گرا هستند. دوستداران این بستنی بسیار کمرو و خجالتی هستند و احساسات بسیار قوی دارند. معمولاً خجالتی بودن این افراد باعث می‌شود در بسیاری از زمینه‌ها از دیگران عقب‌تر باشند.


بستنی موزی: اگر طعم بستنی موزی را به بقیه طعم‌ها ترجیح می‌دهید شما فردی هستید بسیار آسان‌گیر. دست و دل‌بازی و صداقت و همدلی شما زبانزد خاص و عام است. دوستان از اینکه شما را برای درد و دل دارند لذت می‌برند و می‌دانند که همیشه دوستی خوب برای آنها وجود دارد
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تست روانشناسی تشخیص شخصیت افراد telma 0 1,456 ۲۸-۰۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: telma