امتیاز موضوع:
  • 20 رای - 3.05 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج اجباری دختر هندی با سگ
#1
Xeyes 
رسانه‌های دولتی هندوستان اعلام کردند که یک دختر هندی اهل یکی از قبایل این کشور مجبور شد تا با یک سگ ازدواج کند.

«کارنامونی هاندسا»، دختر ۹ ساله اهل قبیله «سانتال» در یکی از روستاهای دورافتاده در ۶۰ کیلومتری «کلکته» است که پدر و مادر وی به همراه بزرگان قبیله، او را مجبور کردند با یک سگ ازدواج کند.

این در حالیست که بزرگان قبیله «سانتال» این اقدام را دور کردن «روح شیطان» و «افسون‌های پلید» از این قبیله دانسته و اعلام کردند این نوع ازدواج باعث باطل شدن سحر و جادو می‌شود.

بزرگان قبیله نیز طی گفت‌و‌گوی خود با رسانه‌های دولتی هندوستان گفتند که این ازدواج هیچ تاثیری بر زندگی این دختر نمی‌گذارد و او را از شر ازدواج دوباره در سن جوانی راحت می‌کند.

ازدواج میان این دختر و سگ مذکور که «باچان» نام دارد، با حضور ۱۰۰ مهمان و بزرگان قبیله صورت گرفت. بر اساس گزارشات موجود، قبیله «سانتال» از بزرگ‌ترین قبایل هند است.


فایل‌های پیوست عکس(ها)
   
}
#2
حقشونه که همیشه توی فقر و بدبختی باشن خاک توی سرشون کنه Vahidrkببین کار ما باز به کجا کشیده شده که باید با این کشور که در چنین فقر فرهنگی و بی عقلی وجود دارند مراوده داشته باشیم واییییییییییییfak که داره سرم از درد میترکه چطوری شان منزلت انسان بودن وزن بودن را با این کاراشون پایین میارن دلم به حال خودمون سوخت cryingcrying
}
#3
مهتاب جون ازدواج با حیوانات در هند رایجه و زن و مرد نداره. بعدششم فکر میکنن با این کار طلسم های بد رو میشکونن.
حالا یه چیزی بگ از این بدتر.یکی برام تعریف میکرد تو هند رفتهیه جایی دیده یه معبدی هست .رفته دیده یه انسان رو میپرستن.میگفت ملت تو معبد بود میفتن خدامون امروز رفته مسافرت نیست تو ببینیش.lafبعد دیده اونجا یه تشت طلا هست یه نقره.پرسیده اینا مال چیه؟
گفتن تو یکیش کار خرابی میکنه تو یکیش میجیشه.اینا مدفوعشو جدا میکردن به عنوان تبرک و شفا میدادن ملت.اونا هم میخوردن.
فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ..
فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است ..


به وب سایت پسرم سر بزنید ،خوشحال میشم
http://m1363.blogfa.com/
}
#4
(۲۲-۰۵-۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ق.ظ)m1363 نوشته:  مهتاب جون ازدواج با حیوانات در هند رایجه و زن و مرد نداره. بعدششم فکر میکنن با این کار طلسم های بد رو میشکونن.
حالا یه چیزی بگ از این بدتر.یکی برام تعریف میکرد تو هند رفتهیه جایی دیده یه معبدی هست .رفته دیده یه انسان رو میپرستن.میگفت ملت تو معبد بود میفتن خدامون امروز رفته مسافرت نیست تو ببینیش.lafبعد دیده اونجا یه تشت طلا هست یه نقره.پرسیده اینا مال چیه؟
گفتن تو یکیش کار خرابی میکنه تو یکیش میجیشه.اینا مدفوعشو جدا میکردن به عنوان تبرک و شفا میدادن ملت.اونا هم میخوردن.
fak یعنی این حقیقت داره .... واقعاً جای تاسفه به نظر من تو کله این آدما جای عقل پهنه Vahidrk
}
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
#5
اینها عرب نیستن هندین هرچند فرق نمی کنه هر دوشون سطح فکرشون یکیه (مرد توعکس از سگه وحشتناک تر بود دختر شانس اورده سگه بهترhih)
خداوند اگر ارزویی درتوقرارداده بدان توانایی ان را در تو دیده.[/size]
}
#6
انتشار تصویر این زن 21 ساله آمریکایی در حال كشیدن یکی از زندانیان عراقی زندان ابوغریب با طناب بازتاب خبری گسترده داشت و جهان را لرزاند. اما تصویر تاشا، دختر 19 ساله بریتانیایی که با رضایت کامل زندگی حیوانی را بر زندگی انسانی ترجیح داده است با تصویر آن زندانی عراقی، تفاوت بسیار دارد.
چاپ تصویر «تاشا مالتبی» در روزنامه‌ها در ابتدا یادآور خاطره تلخ «لیندی اینگلند»، یکی از سربازان زن آمریکایی را در اشغال عراق توسط این کشور تداعی کرد.
[عکس: 6816_729.jpg]
نتشار تصویر این زن 21 ساله آمریکایی در حال كشیدن یکی از زندانیان عراقی زندان ابوغریب با طناب بازتاب خبری گسترده داشت و جهان را لرزاند. اما تصویر تاشا، دختر 19 ساله بریتانیایی که با رضایت کامل زندگی حیوانی را بر زندگی انسانی ترجیح داده است با تصویر آن زندانی عراقی، تفاوت بسیار دارد.
[عکس: 6815_673.jpg]
تاشا، دانشجوی رشته فناوری موسیقی معتقد است حیوان خانگی نامزدش، «دنی گریوز» است، هرگز بدون قلاده و نامزدش از منزل خارج نمی‌شود، همواره به سبک بربرها لباس می‌پوشد و هیچگاه آشپزی یا نظافت منزلشان را نیز انجام نمی‌دهد.

براساس معاینات روان‌شناسان، تاشا از هیچگونه بیماری روانی رنج نمی‌برد و در کمال صحت روحی و روانی به این انتخاب رسیده است. اما این موضوع باعث نمی‌شود که هم‌وطنانش به تنفر وی از خوی انسانی احترام بگذارند و او را در جمع خود بپذیرند.
}
#7
از اونا بیشتر از این نمی شه انتظار داشت هر چند ادمهای نادان همه جای دنیا پیدا میشهGigglesmile
[/color]

کوله باری بر دوش سفری میباید
سفری تا ته تنهایی محض
هر کجا لرزیدی
ازسفرترسیدی

[/size] فقط اهسته بگو:من خدا را دارم
}
#8
الهی بمیرم براش چقدر بعد ازدواجش گریه کرده
فقط من موندم این سگه چه شکلی بله رو گفته laf
ایشالله به پای هم دیگه پیر بشنGigglesmile
}
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی