امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از دولت عشق
#1
از دولت عشـق (کاترین پاندر)


از آلاباما گزارشی دریافت كردم كه مردی پس از مطالعه "از دولت عشق" و به كار بستن تعالیم آن توانست همه ی مطالبات عقب افتاده اش را یكجا وصول كند.

[عکس: 85272547996466572296.jpg]

زنی برایم نوشت : در بیمارستان روانی بودم كه مادرم كتاب شما را برایم آورد . بلاهای بسیاری برسرم آمده بود كه اگر بخواهم چند تای آن را نام ببرم باید بگویم : طلاق ، دسترسی نداشتن به بچه ام ، فلج شدن بدنم ، و .... كشیشی به من گفت كه میزان تجربه ام در سی سالگی بیش از آن چیزی است كه معمولا" مردم در نود سالگی تجربه می كنند
اكنون از بیمارستان بیرون آمده ام و مشغول كار هستم . بچه ام نزد خودم است و دیگر بار می توانم راه بروم . زندگی بسیار خوشی داریم و می خواهیم خانه بخریم .پزشكها می گویند یكی از قویترین آدمهایی هستم كه به عمرشان دیده اند.

نامه ی دیگری دریافت كردم كه نوشته بود : من كتاب شما را به مستاجری كه اجاره هایش عقب افتاده بود هدیه دادم . چون وضع مالی اش خراب بود ، به این امید كه راه حلی بیابد ، مشتاقانه آن را پذیرفت .البته از اینكه همه به فكرش بودند و صمیمانه می خواستند مشكل او حل شود ، به راستی سپاسگزار بود.
پس تكرار این جمله را آغاز كرد :" عشق الهی در جزء جزء زندگیم سرگرم كار است" او كه مدام در حال درد و خونریزی بود و تنها علاجش را جراحی دانسته بودند ، به محض فراخواندن عشق الهی و طلب كمك از جانب آن خونریزی و دردش متوقف شد . احساس كرد افسردگیش پایان یافته است . دیگر بار توانست به كسب و كار بیندیشد ، و حتی توانست برای كاهش وزن رژیم لاغری بگیرد. او اكنون دیگر خود را قربانی شرایط نمی داند . من نیز از نگریستن به قدرت عشق و معجزه محبت به وجد می آیم و از دگرگونیهایی كه پیرامون این زن می بینم لذت می برم .

از آنجایی كه عشق الهی ، ثروت و توانگری و روشن بینی و هماهنگی و قدرت و شفا می آورد ، ایمان دارم كه مطالعه این كتاب ، زندگیتان را از بسیاری جهات متبرك می سازد.

از شما می خواهم بركتها و موهبتهایی را كه از طریق مطالعه این كتاب می ستانید ، با دیگران در میان بگذارید و تقسیم كنید.

این ، بخشی از مقدمه خانم "كاترین پاندر" نویسنده كتاب " از دولت عشق " بود .

حذف فایل دانلود کتاب (بازنگری مدبران)
anything boys can do GIRLS can do BETTER
پاسخ }