تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از شیر و از پوشک گرفتن کودک
Xeyes 
سلام عزیزای دل(1782)
1-بچه هاتونو تو چه سنی وبا چه روشی از پوشک گرفتید؟
2-بچه هاتونو تو چه سنی وبا چه روشی از شیر گرفتید؟
3-دختریکسالو دوماهم بخاطر شیر بدجور بهم وابستست خیلی ضعیف شدم چطوری این وابستگیرو کم کنم؟
BabygirlBabygirlBabygirlBabygirlBabygirlBabygirlBabygirlBabygirlBabygirl:
[عکس: 20131226155906_IMG_2218.JPG]

[color=#006400]کسی به خداگفت:اگر سرنوشت مرا تو نوشتی پس چرا آرزو کنم؟ خداوند فرمود:شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند!
پاسخ }
سلام عزیزم من یه دختر 22 ماهه دارم که از 18 ماهگیش از از پوشک گرفتم .ولی از شیر نه. به نظرم هنوز زوده از شیر بگیریش .حتما گرسنش میشه و زیاد غذا نمیخوره سعی کن غذاشو زیاد کنی
83
پاسخ }
من دیدم شبا تا صبح پوشکش خیس نمیشه شروع کردم از پوشک گرفتننو اول شبا نبستم.صبح وقتی دیدم زیاد تکون میخوره میبردمش دستشویی.بعد هم که دیگه روزا نبستم هر نیم ساعت میبردمش دستشویی.فقط یه هفته طول کشید تا یاد بگیره.البته فرشامم کثیف شدن
83
پاسخ }
سلام دوستان من دخملمو توده ماهگی ازپوشک گرفتم خیلی تمیزبودجیگرشوبخورم ازنوزادی شبااصلاجاشوخیس نمیکردمنم اصلاشب خونه ی خودمون پوشکش نمیکردم بخاطرهمین ازشش ماهگی صبح زودمیبردمش دستشویی ولی ازده ماهگی همزمان باراه رفتن خودش بهم میگفت واصلاشلوارشوخیس نمیکردالانم که چهارسالشه خودش میره دستشویی وخیلی هم تمیزخودشومیشوره دستاشم بامایع میشوره..اماشیرودقیقاتادوسالگی بهش دادم دوست من بچه ی شماهنوزخیلی کوچیکه واسه ازشیرگرفتن من یه پودرازعطاری گرفتم خیلی هم راحت ازشیرگرفتمش ولی خودم بیچاره شدم تاشیرم خشک شداخه خیلی شیرداشتم فقط بعداینکه گرفتیش سه بارتوخواب بهش شیربده تاخودت کمتراذیت بشی1 (49)اینم تجربه ی اینجانب

عاشق اون نگاهتم بخدا

[عکس: 20130815151027_DSC_3782.JPG]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
وای وفاجون شادی جون چه بچه های خوبی دارین
دختر من خیلی دستشویی میکنه پدرشوهرم همش میگه تندتند ببر دستشویی کنه یاد بگیره نمیدونم وقتشه یا نه
چجوری عادتش بدم؟

[color=#006400]کسی به خداگفت:اگر سرنوشت مرا تو نوشتی پس چرا آرزو کنم؟ خداوند فرمود:شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند!
پاسخ }
عزیزم اگه تند تند ببریش دستشویی یاد میگیره وفقط یادت بمونه که عصبانی نشی چون اضطراب پیدا میکنه و دیر یاد میگیرهFlowerysmile
83
پاسخ }
خانومگلای عزیز
لطفا راهنماییم کنید با چه روشی دخترمو از پوشک بگیرم؟
شورت آموزشی جواب میده؟Questionedf

پاسخ }
(۰۵-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ق.ظ)شادی ab نوشته:  سلام عزیزم من یه دختر 22 ماهه دارم که از 18 ماهگیش از از پوشک گرفتم .ولی از شیر نه. به نظرم هنوز زوده از شیر بگیریش .حتما گرسنش میشه و زیاد غذا نمیخوره سعی کن غذاشو زیاد کنی

سلام.خوش به حالت منم دخترم داره به18 ماهگی نزدیک میشه خیلی دوست دارم از پوشک بگیرمش به نظر کار سختی میاد برام دعا کن به راحتی نتیجه بگیرم.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام من یه پسره هفده ماهه دارم خیلی خودشو خیس میکنه ولی پسر بزرگم خیلی تمیز بود اصلا شب خودشو خیس نمیکرد صبح جاش خشک بود الان 8سالشه خیلی راحت بود از پوشک گرفتنش ولی پسر کوچیکم فکر میکنم خیلی سخته نمدونم چطور از پوشک بگیرمش؟
پاسخ }
http://www.khanoomgol.com/Thread-%D9%85%...B%8C%D8%AF
خانوما این صفحه رو داریم لطفا اول یه سرچ بکنید بعد تایپیک بزنید
پاسخ }