تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 19 رای - 2.89 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از چه شامپوی ضد شوره استفاده می کنید؟(برای بانوان )
hihسلام.:bye:سر من بعد در آمدن از حمام شوره می بنده/Hangheadحالا یه شامپو ضد شوره که عوارض ان چنانی نداشته با شه معرفی کنیدClap
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند.
}
چند وقتی مال من بد جوری شوره می زد شامپو زده شوره ایوان گرفتم تا الان که استفاده کردم خوب بوده البته باید دوماه استفاده شه تا نتیجه بدهha
کوههای عظیم پر از چشمه اند و قلبهای بزرگ پر از اشک
(ژوزف رو)
}
ناهيد جان بستگي داره شوره سرت از چه نوعي باشه

دو نوع شوره داريم. شوره چرب و شوره خشك

شوره خشك مثل شوره آقايونه كه هميشه رو لباسشون دون دون سفيد ميريزه اما شوره چرب بصورت تكه اي از كف سر كنده ميشه

اگه ضد شوره سبك ميخواي سلنيوم سولفايد 1% رو امتحان كن. 2.5% هم داره اما براي حالت شديد و قارچه

ببين به سرت ميسازه يا نه Consoling
Pillowfight
}
سلام
من شامپوی کلییر را تقریبا 2 سال استفاده کردم البته رنگهای مختلف برای موهای رنگ شده و طبیعی داره . من که خیلی راضیم
اگر میخواهید دشمنان خود را تنبیه کنید به دوستان خود محبت کنید.
}
گوناگون از وب
loading...
از همه ممنونمhooraGrouphug مال من روی لباسام میریزه خشکه انگار باعث ریزشم میشه همراه خارش
معبودا!
}
متخصص پوست دو سال پیش به من شامپوی هد اند شولدرز (head and shoulders) رو توصیه کرد و بعد از یه ماه استفاده شوره سرم کلاً تموم شد. دو ساله فقط ازین شامپو استفاده میکنم، فوق العادس، البته اصلش رو بخرید

خدایا تو که از حال دلم با خبری

چرا گریه هام نداره اثری؟؟
}
موهاي همسرم خيلي شوره داشت اما از وقتي كه شامپو cleer (كليير ضد شوره 2در1 تقويت كننده كامل) رو استفاده ميكنه موهاش اصلا شوره نداره بعد از 2،3بار مصرف شوره سرش خوب شد
زندگي كوتاهتر از آن است كه عشق ورزيدن را براي لحظه آخر بگذاريم
}
از همه ممنونم :bye:خیلی به من کمک کردین hihCancanGrouphug
معبودا!
}
گوناگون از وب
loading...
سلسیوم 2.5 درصد سلنیوم سولفاید استفاده میکنم
اما اول خیلی خوب ج میداد منم مثه این ندید بدیدا هروقت میرفتم حموم میزدم بعد از یه مدت دیدم بی فایدس بعد به این نتیجه رسیدم چون شامپوی قوی ای هستش هفته ای یه بار استفاده کنی کافیه اونجوری پوست حساس نمیشه و ج میده
کتوکنازول هم خوبه
[عکس: ApVkm8.png?WvXsxVZM]
}
هد اند شولدرزش عالی هست من استفاده میکنم البته هفته ای 1 بار و 1 روز در میون شامپو بچه فیروزه موهام عالی شده
[عکس: d8965e8965.png]
}