امتیاز موضوع:
  • 2 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از رنگ سفید در دکوراسیون
#1
سفید رنگی است که همیشه شیک و چشمگیر بوده و خواهد ماند. در این مطلب قصد داریم تا روش های مختلف استفاده از این رنگ زیبا را در دکوراسیون برای شما شرح دهیم.


● شرقی
استفاده از کاغذ دیواری سفید با طرحی پیچیده و هم رنگ با زمینه کاغذ دیواری، ایده ای مناسب برای آوردن رنگ سفید به دکوراسیونی با سبک شرقی است.


با افزودن قطعه ای به رنگ قرمز و مقداری رنگ مشکی می توانید تضاد مورد نیاز سبک شرقی را برای دکوراسیون فضا تامین کنید. کاناپه ای با رنگ قرمز می تواند به نقطه کانونی چشمگیر دردکوراسیونی شرقی با زمینه سفید تبدیل شود.


● دراماتیک
اجازه دهید که رنگ سفید در دکوراسیون فضای شما برجسته و خیره کننده جلوه کند. برای این کار، توصیه می کنیم که رنگ سفید را در قالب عنصری تندیسی یا در قالب شیئی در مقابل زمینه ای ساده

با رنگی تیره در دکوراسیون بگنجانید. برای مثال، در این تصویر مشاهده می کنید که لوستر سفید رنگ با طرحی خاص و میز کناری سفید رنگ در مقابل دیواری ساده با رنگی تیره به چه زیبایی می تواند جلوه کند.


● روستیک (روستایی)
با استفاده از لایه ای نازک از طیف های گرم رنگ سفید و همچنین، استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی فریبنده سفید رنگ و پارچه های دارای بافت می توانید فضایی مدرن با حال و هوایی روستیک داشته باشید.

ردیف هایی از آویز میخی شکل بر دیوار تداعی کننده سبک مینی مالیست شیکر (سبکی زاهدانه و الهام گرفته از باورهای دینی و متعلق به قرن هجدهم انگلستان) است که به فضا جلوه ای مدرن بخشیده است.منبع:مجله منزل


فایل‌های پیوست عکس(ها)
   
[عکس: eNortjKzUjIyNDWwMFayBlwwFXEC0A,,32.png]
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دکوراسیون با رنگهای سیاه سفید و خاکستری ای سوره 9 6,987 ۲۸-۰۱-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: tannaz.m