خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استفاده از سفیدآب برای پوست ممنوع!

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 131

استفاده از سفیدآب برای پوست ممنوع!
یک متخصص بیماریهای پوست و مو، استفاده از سفیدآب را برای نظافت پوست، غیرعلمی عنوان كرد.

نصرت پورسینا متخصص بیماریهای پوست و مو اظهار داشت: استفاده از سفیدآب نه تنها فایدهای ندارد بلكه در برخی موارد منجر به انتقال تب مالت میشود و باید از به كاربردن آن و استفاده از كیسه ضخیم و خشن بهخصوص برای نظافت پوست اطفال و نوجوانان خودداری كرد.

وی گفت: شستشوی پوست با استفاده از لیف نرم و صابون مناسب باید هفتهای 2 تا 3 بار و در صورت چرب بودن، هفتهای 4 بار صورت گیرد و چنانچه پس از استحمام خشكی پوست بیش از حد باشد، از مرطوب كننده فاقد چربی زیاد استفاده شود.
امضای t@manna
یه وقتایی خودمو بغل میکنم و میگم غصه نخور دیوونه من که باهاتمcrying
۸-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۰۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

RE: استفاده از سفیدآب برای پوست ممنوع!
سلام
نمی شه اینو 100% دونست چون الان خیلی از متخصص های پوست محصولی به نام اسکراپ را برای پاکسازی معرفی می کنند که در قدیم از سفید اب استفاده می شده

تا اونجایی که من میدونم تب مالت از حیوان به انسان منتقل می شه ولی از انسان به انسان نه
راه انتقالشم از طریق استفاده از فراورده های الوده مثل لبنیات وگوشت الوده است یهنی خوراکی
بازم میگم این اطلاعات منه تا جایی که می دونستم
۸-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
3 کاربر از کرشمه به دلیل این ارسال سپاس کرده.
RAZ61, simans12, eliiiii_j00000n

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Package_favorite کسانی که پوست خشک دارند از افترشیو استفاده نکنند tanha28 0 871 ۱۱-۱-۱۳۹۰ ۰۲:۲۶ صبح
آخرین ارسال: tanha28

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد