خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

استفاده از عصاره بره یا مرغ در غذا ها

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 19

استفاده از عصاره بره یا مرغ در غذا ها
بچه ها من تا به حال از این عصاره های
{مرغ یا سبزیجات یا بره}اماده موجود در بازار استفاده نکردم نمیدونم کدومش خوبه؟ کلا چه تجربه ای در مورد اینا دارین
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۵:۵۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 20

RE: استفاده از عصاره بره یا مرغ در غذا ها
(۲۲-۱۰-۱۳۹۰ ۰۵:۵۹ عصر)صفورا جان نوشته شده توسط:  بچه ها من تا به حال از این عصاره های
{مرغ یا سبزیجات یا بره}اماده موجود در بازار استفاده نکردم نمیدونم کدومش خوبه؟ کلا چه تجربه ای در مورد اینا دارین

صفورا جان منم به تازگی شروع کردم به استفاده از این عصاره ها.تا حالا چند بار ریختم توی سوپ .طعم بسیار خوبی به غذام داده.هم از عصاره بره استفاده کردم هم از سبزیجاتش هردوش خیلی خوشمزه بودن.عصاره مرغ رو دکتر زنان به من گفت استفاده نکن میگفت هورمون داره.اما بعید میدونم بره و سبزیجاتش مشکلی داشته باشه.فقط وقتی از این عصاره ها استفاده میکنی نمک رو آخر سر اندازه بزن واضافه کن .چون اینا خودشون نمک دارن ممکنه غذات شور بشه.در ضمن من از مارک الیت استفاده کردم و راضی بودم
امضای niloofarsnt
[تصویر:  c6aup3.png]
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۰۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #3
عصاره ها طعم خوبی به غذا میدن اما توصیه می کنم ازشون استفاده نکنید یا حداقل مرتب استفاده نکنید بلکه تفننی استفاده کنید چون فوق العاده برای بدن مضر هستند.دوستی دارم که فعالیتش در زمینه ی تولید این مواد هست هرگز خودش از این عصاره ها استفاده نمی کنه!!؟؟ ضرری که برای بدن دارن به طعم خوبی که به غذا میدن نمی ارزه.
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 453

ارسال: #4
صفورا جان میتونی تو اکثر غذاها بخصوص سوپها یا پلو قاطی یا ماکارونی استفاده کنی طعم وعطر فوق العاده ای داره من از چند مارک مختلف استفاده کردم خوب بوده به خصوص برای سوپ شیر عالیه البته اگر به طبیعی بودن اعتقاد داری من وقتی مرغ یا قلم یا اسکلت گوسفند میپزم ساقه کرفس وهویج وادویه اضافه میکنم واکثرا به جای عصاره استفاده میکنم
امضای ehsan83
حذف امضا بدلیل سایز بیش از حد
۲۲-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۱۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد