تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از قطره مورد برای ریزش مو و تقویت ان
سلام برای کسانی که ریزش مو دارند یک ایده خوب که خودمم امتحان کردم و تاثیر را دیدم براتون می نویسم .قطره مورد را از داروخانه تهیه کنید که حدودا 3000 تومان است و یک شیشه ان را با یک عدد شامپو بچه که من از فیروز استفاده کردم مخلوط کنید . و در حمام به جای شامپو یی که همیشه استفاده می کردید این را جایگزین کنید . بعد نتیجه ان را می بینید .

نکته: کسانی که موهاشون چرب می تونند اول با شامپو خود بشویند و بعد از این محلولاستفاده کنند . اگه کسی این کار را کرد نتیجه ان را می بیند.Wavesmile
خدایا شکرتDreamyeyesf
پاسخ }
سلام منم از مورد به توصیه ارایشگرم برای ریزش ابروهام استفاده کردم وخیلی راضی بودم>ولی دیگه همون جوری مستقیم یه کمش رو روی نوک انگشت می ریختم وابروم رو ماساژ می دادم
پاییز پشت پنجره ها جاودانه نیست
پاسخ }
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ)rahill1363 نوشته:  سلام برای کسانی که ریزش مو دارند یک ایده خوب که خودمم امتحان کردم و تاثیر را دیدم براتون می نویسم .قطره مورد را از داروخانه تهیه کنید که حدودا 3000 تومان است و یک شیشه ان را با یک عدد شامپو بچه که من از فیروز استفاده کردم مخلوط کنید . و در حمام به جای شامپو یی که همیشه استفاده می کردید این را جایگزین کنید . بعد نتیجه ان را می بینید .

نکته: کسانی که موهاشون چرب می تونند اول با شامپو خود بشویند و بعد از این محلولاستفاده کنند . اگه کسی این کار را کرد نتیجه ان را می بیند.Wavesmile

سلام راحیل جون
ممنون از راهنماییت.(1782) اما یه سوال: اسم قطره چیه؟ بریم داروخونه چی بگیم؟Dunnof
سلام بر آن کسى که فرشتگانِ آسمان بر او گریستند ،
سلام بر آن لب هاى خشکیده،
سلام بر آن جسـدهاى برهـنه (بر خاک)،
سلام بر آن خون هاى جارى ،
سلام بر آن سرهاىِ بالا رفته،
سلام بر حجّتِ پروردگارِجهانیان،
سلام برتو اى حسین بن على و بر پدرانِ پاک و طاهِـرَت،
سلام برتو و بر فرزندانِ شهیدت،
پاسخ }
Sisiجون چون راحیل offشده من جواب می دم همون بگی قطره مورد شناخته شده هست عزیزم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تلفظ درستش murdهست
پاسخ }
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ)SiSi Delbar نوشته:  
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ)rahill1363 نوشته:  سلام برای کسانی که ریزش مو دارند یک ایده خوب که خودمم امتحان کردم و تاثیر را دیدم براتون می نویسم .قطره مورد را از داروخانه تهیه کنید که حدودا 3000 تومان است و یک شیشه ان را با یک عدد شامپو بچه که من از فیروز استفاده کردم مخلوط کنید . و در حمام به جای شامپو یی که همیشه استفاده می کردید این را جایگزین کنید . بعد نتیجه ان را می بینید .

سلام راحیل جون
ممنون از راهنماییت.(1782) اما یه سوال: اسم قطره چیه؟ بریم داروخونه چی بگیم؟Dunnof

عزیزم همینطور که دوست عزیزمون گفت بری بگی قطره مورد می خوام بهت میده .ولی نباید مستقیما به موهات بزنی باید با شامپو قاطی کنی دوستتون دارم (1782)
خدایا شکرتDreamyeyesf
پاسخ }
راحیل جون یعنی استفاده مستقیم روی ابرو هم درست نبوده؟
پاسخ }
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ)مامان عماد1 نوشته:  راحیل جون یعنی استفاده مستقیم روی ابرو هم درست نبوده؟

عزیزم روی ابرو رو نمی دونم ولی مگن مستقیما استفاده نکنیدFlowerysmile
خدایا شکرتDreamyeyesf
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام بچه هاWavesmile

ممنون Flowerysmile
سلام بر آن کسى که فرشتگانِ آسمان بر او گریستند ،
سلام بر آن لب هاى خشکیده،
سلام بر آن جسـدهاى برهـنه (بر خاک)،
سلام بر آن خون هاى جارى ،
سلام بر آن سرهاىِ بالا رفته،