امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسمی مترادف با اسم فرزند اولم
(۱۶-۰۸-۱۳۹۴, ۰۸:۰۲ ب.ظ)بی قرار نوشته:  سلام دوستان اسم بچه اولم سام یه اسم دخترونه خوشگل که به سام بخوره میخوام

سامیه
کسی را دوست میدارم 1 (111)
پاسخ }
سام وسایه_سام وسارا_سام وسنا_سام وساره به نظر من اینا به همدیگه میان ان شا الله به سلامتی بچه ت رو بدنیا بیاری ما هم خیلی واسه اسم دخترم که به اسم پسرم بیاد چالش داشتیم اسم پسرم سینا بود اسم دخترمو تینا گذاشتیم
خدای عزیزم،وقتی دیشب گفتم زندگی از این بدتر نمیشه...این جمله، یک نق زدن معمولی بود، نه یک دعوت به مبارزه و چالش! زیاد جدی نگیر:
پاسخ }
(۱۶-۰۸-۱۳۹۴, ۰۸:۰۹ ب.ظ)1368Sheri نوشته:  سلام عزیزم83برای دختر میتونید از اسم سامیا که اسم ماه يازدهم از سال ايرانيان در دوره‌ هخامنشي است، استفاده کنید.
اسم سلینا و سومینا هم به سام میاد.اولی ریشه ی یونانی داره و دومی ریشه ی عربی
83

از بین همه اسمای پیشنهادی سامیا از همه قشنگتر بود
سام و سامیا

ماه یازدهم از سال ایرانیان در دوره هخامنشی
جالب و قشنگ83

(۱۷-۰۸-۱۳۹۴, ۰۸:۳۰ ق.ظ)کیجا نوشته:  سامیه

آدم یاد بامیه میافته59

(۱۷-۰۸-۱۳۹۴, ۰۹:۲۹ ق.ظ)شوگا نوشته:  سام وسایه_سام وسارا_سام وسنا_سام وساره به نظر من اینا به همدیگه میان ان شا الله به سلامتی بچه ت رو بدنیا بیاری ما هم خیلی واسه اسم دخترم که به اسم پسرم بیاد چالش داشتیم اسم پسرم سینا بود اسم دخترمو تینا گذاشتیم

هر دو قشنگن

سینا و تینا
خوش نام باشن27
پاسخ }
(۱۵-۰۶-۱۳۹۴, ۰۵:۴۹ ق.ظ)mamayas نوشته:  بچه ها اسم پسر اولم یاسینه میخوایم دومی رو بزاریم یونس به نظرتون چطوره؟

به نظرم راستین هم قشنگ میشه

یاسین و راستین
پاسخ }
اسم دختر منم سلنا هست
اگر بعدی دختر باشه میزارم هلنا

سلنا و هلنا

اگرم پسر باشه میزارم سورنا

سلنا و سورنا

البته اسم پسر ساواش رو هم دوست دارم ولی به نظرم سورنا بیشتر به سلنا میاد16
پاسخ }
سلام دوستام...اسم پسرم محمد کیان هست که البته بیشتر کیان صدا میکنن... یه اسم پسر ویه دختر که به کیان بیاد...البته به غیر کیانا وکوروش چون اسم بچه های جاری هام هست...ممنون
خداجونم هیچ وقت تنهام نزار.
پاسخ }
سلام دوستان
اسم پسر که با اسم پارسا هموزن باشه پیشنهاد بدین ممنون میشم83
اولش پ نباشه
پیامبر اکرم(ص): هر کس آخرین کلام او لااله الا الله باشد وارد بهشت می شود.
پاسخ }
(۱۸-۰۸-۱۳۹۴, ۰۹:۱۸ ق.ظ)قلب نوشته:  سلام دوستان
اسم پسر که با اسم پارسا هموزن باشه پیشنهاد بدین ممنون میشم83
اولش پ نباشه

هیرسا معنیش هم میشه پارسا، پرهیزکار
رسا به معنی شخص بلند قامت و رشید

ریشه هر دو هم فارسی هست
پاسخ }
(۱۸-۰۸-۱۳۹۴, ۰۲:۴۵ ق.ظ)نسیمه مهدی نوشته:  سلام دوستام...اسم پسرم محمد کیان هست که البته بیشتر کیان صدا میکنن... یه اسم پسر ویه دختر که به کیان بیاد...البته به غیر کیانا وکوروش چون اسم بچه های جاری هام هست...ممنون

کیارش ریشه فارسی داره و نام یکی از شخصیت های شاهنامه است
کیاوش هم ریشه فارسی داره و به معنی پادشاه

اسم دختر
نیان به معنی رفیق شریک زندگی با ریشه کردی
لیان با ریشه فارسی به معنی درخشنده
پاسخ }
معنی ساواش در زبان ترکی یعنی جنگ
خدای عزیزم،وقتی دیشب گفتم زندگی از این بدتر نمیشه...این جمله، یک نق زدن معمولی بود، نه یک دعوت به مبارزه و چالش! زیاد جدی نگیر:
پاسخ }