امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسمی مترادف با اسم فرزند اولم
عزیزم معنی ساواش در زبان ترکی وآذری میشه جنگ ودعوا
خدای عزیزم،وقتی دیشب گفتم زندگی از این بدتر نمیشه...این جمله، یک نق زدن معمولی بود، نه یک دعوت به مبارزه و چالش! زیاد جدی نگیر:
پاسخ }
کیاوش،کیمیا،
خدای عزیزم،وقتی دیشب گفتم زندگی از این بدتر نمیشه...این جمله، یک نق زدن معمولی بود، نه یک دعوت به مبارزه و چالش! زیاد جدی نگیر:
پاسخ }
(۱۸-۰۸-۱۳۹۴, ۱۲:۵۳ ب.ظ)شوگا نوشته:  عزیزم معنی ساواش در زبان ترکی وآذری میشه جنگ ودعوا

اره من شنیده بودم معنیش میشه جنگ و مبارزه برای رسیدن به صلح و آرامش

یعنی شما میگی سورنا بهتره از ساواش هست

سورنا هم اسم یکی از سردارای ایرانیه که خیلی هم موفق و پیروز بوده
فقط دو دلیم برای سمند سورن هست

میترسم بچمو مسخره کنن
پاسخ }
سورنا یکی از بهترین نام های ایرانی و بسیار با اصالت و زیباست.نوه عموی من هم سورناست و هیچکسی تابحال اسمش رو کوچک نکرده.
پاسخ }
سلام
تنها هفت هفته تا زایمانم فرصت دارم ولی هنوز نتونستم یه اسم برا دخترم انتخاب کنم اسم دختر اولم مهرانه است مرساما به نظرتون قشنگه اگر اسم دیگیه ای به نظرتون میاد بهم پیشنهاد بدین خوشحال میشم
مهرانه و مرسانا 1010DunnofDunnof به هم میان آیا
مرسانا یعنی هدیه خداوند
[عکس: 2e4fb8d969.png]
پاسخ }
سلام دوست عزیز ..انتخاب اسم کار سختیه اما یادتون باشه اسم فرزند یکی از حقوقی که به گردن پدر ومادر داره...چرا از اسم های وزین اسلامی وایرانی استفاده نمی کنی...اسم هایی مثل محدثه، مهدیه،مرضیه (اسم خودمه 12) ملیکا، ماندانا،
..اگر مهم نیست با حروف دیگه شروع بشه وآهنگ اسم برات مهمه مث دختر اولتون باشه...این اسامی هم زیباست حنانه، سمانه،
بازم بگردید...نظر شخصی من اینه اسم های مذهبی جدا از زیبایی ومعنای خوبی دارند یه جورایی فرزند شما را هم بیمه می کنند...زیباترین اسم دختر تو عالم اسم دختر پیامبرمان ...یعنی فاطمه است و ایشون القاب زیادی دارند...مبارکه،، زکیه ، هانیه، مرضیه، راضیه، محدثه، فهیمه، صدیقه، زهرا، حورا، انسیه ، .....موفق باشید83838383
[عکس: 20160823172356_.jpg]
پاسخ }
(۱۸-۰۸-۱۳۹۴, ۰۶:۵۰ ب.ظ)وانیا88 نوشته:  سورنا یکی از بهترین نام های ایرانی و بسیار با اصالت و زیباست.نوه عموی من هم سورناست و هیچکسی تابحال اسمش رو کوچک نکرده.

مرسی عزیزم پس همون سورنا تصویب میشه16
پاسخ }
(۱۸-۰۸-۱۳۹۴, ۰۷:۲۷ ب.ظ)سرمد 758 نوشته:  سلام
تنها هفت هفته تا زایمانم فرصت دارم ولی هنوز نتونستم یه اسم برا دخترم انتخاب کنم اسم دختر اولم مهرانه است مرساما به نظرتون قشنگه اگر اسم دیگیه ای به نظرتون میاد بهم پیشنهاد بدین خوشحال میشم
مهرانه و مرسانا 1010DunnofDunnof به هم میان آیا
مرسانا یعنی هدیه خداوند

آخی عزیزم انشالله خوش قدم باشه83

مرسانا قشنگه ولی آهنگشون به هم شبیه نیست اگر اولش مهر داشته باشه فکر میکنم هماهنگتر باشه

میتونی بزاری مهراوه

مهرانه و مهراوه

جفتشون ریشه فارسی دارن معنی جفتشون هم یکیه جفتشون میشه مثل خورشید
هم آهنگ هم هستن حروف مشترک هم زیاد دارن یعنی فقط توی یک حرف با هم فرق دارن

مهرانا هم میشه ریشه فارسی داره به معنی دارنده مهر این دو تا هم فقط تو یک حرف متفاوتن

مهرانه و مهرانا

مهرسا هم میشه ریشه فارسی داره معنیش هم با مهرانه یکی هست میشه مثل خورشید

مهرانه و مهرسا

باز هم سلیقه خودتون و همسرتون الویت داره83
پاسخ }
سلام اسم پسر من هم علیرضاست
یه اسم دختر و پسر می خوام که به علیرضا بیاد
چون می گذرد غمی نیست...
پاسخ }
سلام به عزیزان...111
لطفا یه اسم دخترانه که به زینب بیاد پیشنهاد بدین...121213
ممنون از همه دوستان8383