امتیاز موضوع:
  • 57 رای - 2.74 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسم دخترانه خوشگل با معنی
ساقی اسم خودمه (1782)1 (49)خیلییییییی میدوستمشVeiledsmile2
A new moon, a new tune, another song is coming soon,
New moon, new day, another love is coming my
}
کسی پیشنهادی ندارهcryingDunnof
}
(۱۴-۰۳-۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ)سوگند123 نوشته:  سلام اسم پسریم متین هستش یه اسم دختر می خوام البته اگه کمی مذهبی باشه بد نیست ممنون میشم(1782)

ثمين
}
راحیل
}
بچه هااااا من اسم " آسمان" رو خیلی دوس دارم به نظرم قشنگه اما به هر کی میگم یه جورایی مسخرم میکنه. به نظرتون چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟Dunnof
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=56...married in]
Created by Wedding Favors
}
سلام بچه ها . من فردا میخوام برم سونو ببینم نی نیم دخمل یا پسمل؟ اگه دختر بود : هلنا، درسا، ایلین گزینه های انتخابیمه اگه پسر بود: امیر پارسا، بنیامین، ماهان. به نظرتون کدوم قشنگ تره ممنون میشم نظر بدین(1782)
}
آیلین
ماهان
(1782)
خداوندا دستهایم خالی است ودلم غرق در آرزوها - یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن
[عکس: 20130219094252_20130205095458_11af69f117.JPG]
}
(۰۴-۰۴-۱۳۹۱, ۰۱:۴۴ ق.ظ)nona_jooni نوشته:  سلام بچه ها . من فردا میخوام برم سونو ببینم نی نیم دخمل یا پسمل؟ اگه دختر بود : هلنا، درسا، ایلین گزینه های انتخابیمه اگه پسر بود: امیر پارسا، بنیامین، ماهان. به نظرتون کدوم قشنگ تره ممنون میشم نظر بدین(1782)
بسلامتي انشاللهFlowerysmile(1782)مبارك باشه
گلم اسم خيلي سليقه ايه.اسم پسر من محمدپارسا است هيچ كس دوست نداشت اين اسم را بجز خودم.حتي همسري بخاطر من قبول كرد.اخراش ديگه داشتم شك ميكردم كه قشنگه يا نه
اما يه روز باباجونم.بهم گفت محمدپارسا خيلي اسم با معني شيك و قشنگيه.شايد بعدها نوادگانتان. فاميلشون را بزارن پارسا
اما حالا كه نظر خواستي از خانمهاي سايت.به نظر من ماهان كه خيلي خيلي قشنگه
دخترها هم ايلين هم خوبه
مامان شدنت بازم مباركFlowerysmileFlowerysmile

}
تارا اسم دخمل خوشکل خودم
پروردگارا : آرامش را همچون دانه های برف
آرام و بی صدا
بر سرزمین قلب کسانی که برایم عزیزند ببار
}
سلام بچه ها من اگه بچم دختر باشه دوست دارم اسمشو بزارم ائل آی واگه پسر بود ائل یار نظرتون چیه ؟
دوست عزیز سبزترین وهمیشگی ترین بهارها را برایت آرزو مندم
}