• 67 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسم دخترانه خوشگل با معنی
Flowerysmileاسمه فریماه،ماهنوش،آخه اینام ماه داره

فریماه قشنگتره به نظرم
همیلا هم قشنگه معنیش میشه شبنم روی گل سرخFlowerysmile
تسنیم (رودی در بهشت)خیلی قشنگه،سما(آسمان)،ماهک(ماه کوچک،زیبای کوچک)Reading،صلوا
زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست،هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود،صحنه پیوسته به جاست،خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.
(۲۸-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ عصر)آذر59 نوشته است: خانمهای گل پ بدین من یه پسر دارم اسمش پارسا هستش دنبال اسم دخترونه هستم که با پ شروع بشه البته اگر خدا بخواد و بهم دختر بده اگر اسم قشنگ دارین ممنون میشم بذارین

پرستش به پارسا میاد معنیش هم به پارسا نزدیکه

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست،هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود،صحنه پیوسته به جاست،خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.
پریسا.... پرنیان...پارمیدا....پارمیس....پانیذ....

البته پارسا رو میتونید آخرشو هم با 1 اسم هماهنگ کنید... مثلا پارسا و گلسا...درسا...مهسا....

(۴-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ عصر)صاحبه نوشته است: اسم دخترونه خوشگل بگید با "ی" شروع شه که با یزدان جور بشه1 (49)

اسم خواهرزاده منم یزدان هستش که قراره تو آینده دختردار بشه اسم دخترش بذاره یگانه یا یکتا که از القاب پروردگارا و خیلی به یزدان میاد .
سلام دوستان من چند وقت دیگه نی نیم بدنیا میاد از بین این اسمها بنظرتون کدوم قشنگتره: ثمین - مهدیس - مهستا
اسم پسر هم آرمان و مهیار رو انتخاب کردیم بنظرتون کدوم قشنگتره؟
(۱۱-۴-۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ عصر)marzinana نوشته است: سلام دوستان من چند وقت دیگه نی نیم بدنیا میاد از بین این اسمها بنظرتون کدوم قشنگتره: ثمین - مهدیس - مهستا

مهدیس قشنگهFlowerysmile
خدایا شکرت ......
اسم پسرونه هم آرمان و مهیار انتخاب کردیم بنظرتون کدوم قشنگتره

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اسم های با معنی ترکی برای دختر و پسر nasimt 35 40,603 ۲۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۷ صبح
آخرین ارسال: neda1024
  اسم های خوشگل واسه دوقلو ها paria 228 215,017 ۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ صبح
آخرین ارسال: saieh
  نام های اصیل ایرانی همراه با معنی ارتا جون 2 9,159 ۳-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ عصر
آخرین ارسال: faranbanoo
  اسم پسرانه خوشگل با معنی Galaxy 108 168,477 ۱۳-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ عصر