• 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسم من ... دلیل انتخاب این اسم کاربری برای خودم...
منم که مشخصه اسم و فامیل خودم رو گذاشتم که یادم نره فکر نمی کردم معتاد بشم که مرتب بیام اینجا(1782)(1782)
  پاسخ
سلام مال منم که معلومه اسم و فامیلی خودمهWavesmile
هنر نزد ایرانیان بسDreamyeyesf
  پاسخ
اسم من لیلاست و چون تمام نام کاربری هام و حتی اسم گوشیم و سیستم و همه چیم Nothing هست اینجام همین اسم رو گذاشتم؛ البته الان ترجیح میدم تغییرش بدم!

nothing رو بخاطر ترانه ی معروف متالیکا
nothing else matter
انتخاب کردم Heartshape2
پیج کارهای چرم دست دوز من در فیسبوک Cancan

پاسخ
منم که مشخصه اسم خودمه فقط چون کسی با اسم کاربری ندا بود بینش نقطه گذاشتم1 (49)
  پاسخ
منم مث نداي عزيز اسم خودمه فقط چون مامانم بهم ميگن ندابانو وهمسري ميگه بانوي من اون كلمه بانو رو هم اضافه كردم

راستش اول ميخواستم بذارم مامان علي كه قبلن رزرو شده بودFlowerysmile
  پاسخ
منم از اسم افسون خوشم اومده بود و آدرس ايميلم هم همين بود ديگه باهاش اخت شده بودم كه ايميلم و هك كردن.cryingگذشت تا اينكه بعد از 4 /5 سال با خانم گل آشنا شدم Flowerysmileو خوب دوباره با اين اسم اومدم البته اسم خودم رو بيشتر دوست دارم ولي دوست ندارم همه جا عنوان كنم كه البته اينجا همه بانو هستن و اشكالي نمي بينم.1 (49)اسم واقعيم زكيه استWavesmile(1782)
  پاسخ
من عااااشق بارونم. از قدم زدن زیر بارون لذت می برم حتی وقتی شدیده. تو روزای بارونی خیلی سر حال ترم( برعکس همسرم که روزای آفتابی رو دوست داره) وفکر می کنم که بارون یه جورایی به زندگی روح میده .62 هم که سال تولدمه. آخه باران خالی رو نپذیرفت.Flowerysmile
  پاسخ
من اسمم مینا ست.
این اسم رو قبل از اینکه اسم خودم رو بنویسم انتخاب کردم. کسی که دوسش داشتم همیشه منو با این اسم صدا میزد. که من بعد از رفتنش شکستم. واسه همین یه سیاه هم بهش اضافه کردم. اسمم توی همه ی سایت هایی که عضوم همینه.
[تصویر:  20120609172119_love29_078.jpg]
  پاسخ
Veiledsmile2
من زهرام 29ساله تو نت دنبال تزیینات وسایل عروس میگشتم اینجا رو پیدا کردم و موندگار شدم اسم کاربریمم صحرا زدم هم به اسم خودم نزدیک بود هم دوستش دارم ایجور شد که من شدم صحرام(1782)
خدا جونم ازت ممنونم جوجم الان 18 ماهشه ازت ممنونم
  پاسخ
سلام منم اسمی قشنگ تر از نام انجمن پیدا نکردم !!!(1782)FlowerysmileFlowerysmile
30
  پاسخ