تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 26 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعترافات خانوم گل های رژیمی
سلام آرمیتسا جون
منم اینجوری بودم .........همن طوری وزنم میرفت بالا
شاید کم کاری تیروئید داری
من همیشه آزمایش میدادم واسه تیروئید ولی تو آزمایشام هیچی نشون نمیداد تا اینکه یکی از دوستام گفت باید دکتر غدد برات اسکن هسته ای بنویسه اونجا بود که رفتم دکتر و مشخص شد تیروئیدم فوق العاده بزرگ شده و کم کاره با یه قرص لئو تیروکسین خوب شدم
از همون موقع که قرصمو خوردم عرض یه هفته 8 کیلو یهو کم کردم و دیگه .........
[عکس: 20141117164754_5.jpg]

پاسخ }
(۲۴-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ)مهربون یار نوشته:  سلام آرمیتسا جون
منم اینجوری بودم .........همن طوری وزنم میرفت بالا
شاید کم کاری تیروئید داری
من همیشه آزمایش میدادم واسه تیروئید ولی تو آزمایشام هیچی نشون نمیداد تا اینکه یکی از دوستام گفت باید دکتر غدد برات اسکن هسته ای بنویسه اونجا بود که رفتم دکتر و مشخص شد تیروئیدم فوق العاده بزرگ شده و کم کاره با یه قرص لئو تیروکسین خوب شدم
از همون موقع که قرصمو خوردم عرض یه هفته 8 کیلو یهو کم کردم و دیگه .........
سلام مهربونم
وای خدارو شکر یکی اومد .داشتم از ناراحتی میترکیدمWeirdsmiley1
آخه منم چند ماه پیش آزمایش دادم و دکتر گفت مشگلی نداری
جدا!؟ برم دکتر غدد!؟ خدا کنه منم مشگلم همین طوری قابل حل باشه
مرسی عزیزم
مسافر بی بدرقه من
آنقدر بی سر و صدا رفتی که از وداع جا مانده ام
با هم به خوش غیرتی چشم هایم که آبی پشت سرت ریختند...

ایلیا کوچولو نازم خیییییییییییییییییلییییی دلم برات تنگ شده مامانی
زندگی بدون تو خیلی سخته , هیچ کس نمیفهمه

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۴-۰۹-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ)آرمیستا نوشته:  من یه هفتس طبق دستور دکتر رژیم گرفتم حتی یه جاهایی میدیدم احتیاج ندارم به کل میان وعده های رژیم .هموشونو نمیخوردم .خیلی کمتر خوردم و ورزشامو هم به موقع انجام دادمcrying
ولی سر سوزن تو هیکلم تغییری ایجاد نشدDash2crying
گفتم حتما چون اولشه معلوم نمیکنه
امروز که رفتم رو وزنه نیم کیلو بیشتر شدمcryingcryingcryingcrying
دیگه روی گریه نداشتم
یادمه دفعه قبلم که تصمیم گرفتم رژیم بگیرم بعد 15 روز که رفتم پیش دکتر 3 کیلو اضافه شده بودمcryingcryingcrying
چرا من اینطوریم آخه. منم عصبانی شدم .با خودم لج کردم.اومدم خونه طرف کیک رو گذاشتم جلومو خوردم و خوردم و خوردمممم
الان تازه افسرده شدم که چرا کیک خوردمDash2Dash2Dash2Dash2

سلامWavesmile
اشتباه اولت این بوده که میان وعده های رژیمت را حذف کردی چون کمتر خوردن همیشه باعث لاغری نمیشه بلکه فقط گرسنگی به همراه داره و از طرفی بدن بخاطر شوک ناشی از گرسنگی در متابولیسم صرفه جویی میکنه و باعث چاقی میشه از طرف دیگه رژیم به تنهایی فایده ای نداره و باید با ورزش همراه باشه من خودم قبل بارداریم هشت کیلو از همین طریق کم کردم hih
در بارداریم فقط همون هشت کیلو اضافه کردم الان با اینکه شیر خودم به پسرم میدم ولی زیر نظر دکترم رژیم گرفتم البته با ورزش از دید دکترم ورزش فقط یک ساعت پیاده روی کافیه اون میگه حتی بیمارانیش که دو ساعت پیاده روی میکنن از اونایی که یک ساعت پیاده روی دارن کمتر وزن کم کردن
پاسخ }
نه خواهر جون نوشتم که فقط وقتایی که میدیدم احتیاج ندارم حذف میکردم
ورزشم هم که طبق دستور دکتر به موقع انجام میدادمHanghead
مسافر بی بدرقه من
آنقدر بی سر و صدا رفتی که از وداع جا مانده ام
با هم به خوش غیرتی چشم هایم که آبی پشت سرت ریختند...

ایلیا کوچولو نازم خیییییییییییییییییلییییی دلم برات تنگ شده مامانی
زندگی بدون تو خیلی سخته , هیچ کس نمیفهمه

پاسخ }
سلام خانوما ریتم زندگی من با همه دنیا فرق داره20من و دختر 2سالم ساعت 6صبح میخوابیم و4عصر بیدار میشیم وتا بیدار شدیم من هیچی نمیخورم شاید چای یا بستنی ولی به بچم غذا میدم3خلاصه من دیگه خدا شاهده هیچی نمی خورم تا3یا4صبح غذا حالا هرچی پخته باشم برنجی یا اش یا فری13 میخورم توی طول روز هم هیچی نمیخورم 16 بچه هم شیر میدم وزنم 68 حالا 2سالی هس اینجری مونده 10 فعالیتمم کم که نه هیچه50 چی کار کنم این 10کیلو رو ابش کنم مخصوصا شکم وامونده84
پاسخ }
سلام منم میخوام رژیم بگیرم ترجیحا کانادایی الان چند باره دارم میگیرم روز چارم پنجم ولش میکنم20

اگه کسی پایه باشه شروع میکنم ی بار گرفتم عالی بود3 سال پیش

قد 160
وزن فک کنم 804549
تو خوب باش ، حتی اگر آدم های اطرافت خوب نیستند ،
تو خوب باش ، حتی اگر همه از خوبی هایت سو استفاده کردند ،
تو خوب باش ، حتی اگر جواب خوبی هایت را با بدی دادند ،

تو خوب باش ، همین خوب ها هستند که زمین را برای زندگی زیبا می کنند ...

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
121212
پاسخ }
8383
پاسخ }
(۲۵-۰۸-۱۳۹۴, ۰۷:۰۶ ب.ظ)شوگا نوشته:  منم ۷ کیلو اضافه دارم نمیدونم کدوم رژیم بهتره که موهام نریزه101010

من رژیم کانادایی گرفتم خوب بود اراده رو خیلی میبره بالا ولی من این چند بار اخر خیلی تنبلی میکنم 7
بازم بستگی ب بنیه ی خودتون داره
تو خوب باش ، حتی اگر آدم های اطرافت خوب نیستند ،
تو خوب باش ، حتی اگر همه از خوبی هایت سو استفاده کردند ،
تو خوب باش ، حتی اگر جواب خوبی هایت را با بدی دادند ،

تو خوب باش ، همین خوب ها هستند که زمین را برای زندگی زیبا می کنند ...

پاسخ }
چند وقت پیش یکی از دوستام رژیم جنرال موتور گرفت توی یک هفته 6 کیلو کم کرد .... میگفت خیلی خوبه
اما من میگم اینجوری خیلی از ویتامین ها به بدن نمیرسه پس بهتره با کم غذا خوردن و ورزش وزن رو کم کرد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...