تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 26 رای - 2.77 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعترافات خانوم گل های رژیمی
عزیزم قد من 159 بود اشتباه قید شده لطفا با این اندازه برام حساب کن
کار ما شاید این است که میان گل نیلوفر و قرن پی آواز حقیقت بدویم

http://hasti-sr.niniweblog.com/ وبلاگ هستی جونم

پاسخ }
بهشته من امروز صبح خودمو وزن كردم ،چون واقعا نميدونستم چند كيلوامHanghead
تا حالا هم حدسي ميگفتمHanghead
57.600 بودم
ديروز با 57 كيلو ،20 شدمgag
[عکس: countdown.php?width=500&height=160&bg=56...married in]
پاسخ }
خوب من حالا باید چیکار کنم بهشته جون؟
مریم جون قسم انواع رژیم ها برو مطالعه کن هر کدومو راحتی انتخاب کن و قرار شد که همه هر روز گزارش صبحانه ناهار شامو اینجا بدن چون استمرارش باعث میشه ادم از زیاد خوردن عذاب وجدان بگیره
اگه اشتباهی هم تو محاسبه کالری یا خوردنی های انتخابی بکنی تا اونجا که بدونم بهت میگمuhum
بدان که بهترين ارتباط، آن است که عشق شما به هم، از نياز شما به هم سبقت گيرد
پاسخ }
بهشته جونrunning من همینطوری روزبه روز داره به وزنم اضافه میشهVahidrkcrying
قدم 168 وزنمو مطمئن نیستم...روم نمیشه برم روی ترازو ولی فکر کنم 65باشم،دور مچمو هم نمیدونم....حالا بیا بهم روحیه بده تا دقیقشو بگمhih
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
مهشید جان تو وزنت ظبیعی هست عزیزم بهت تبریک میگم اضافه وزنی نداری اگه احساس میکنی پهلو و یا شکم داری فقط به خاطر فعالیت کم و پشت میز نشستنه سعی کن برنامت رو ظوری تنظیم کنی که استخر و پیاده روی چند ساعتی در هفته داشته باشیuhum
دوست دارم انقدر قدرت داشته باشم تا انچه در درون هستم را زندگی کنم
[عکس: qBcfp3.png]
پاسخ }
(۰۹-۱۲-۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ق.ظ)naz-afarin نوشته:  بهشته جونrunning من همینطوری روزبه روز داره به وزنم اضافه میشهVahidrkcrying
قدم 168 وزنمو مطمئن نیستم...روم نمیشه برم روی ترازو ولی فکر کنم 65باشم،دور مچمو هم نمیدونم....حالا بیا بهم روحیه بده تا دقیقشو بگمhih

روجیه چی بهت بدم نه رو وزنه رفتی نه دور مچ گفتی نه هنوز نوع رزیمتو انتخاب کردیSwear
حیف این قد بلندت نیست گذاشتی چاق بشیSwear
زود باش رژیمتو انتخاب کن اندازه ها روهم بکو اعتراف هر روزتم بنویس باید دوباره کمر باریک بشیو خوشمل تر ترuhum
پاسخ }
خوب روحیه میخواممHanghead این همسری پایه نیست...
پاسخ }
بنده هم سلام gag

قد :184

وزن : 84 کیلو

درو مچ و از این حرفا : مجهولangelic

احتیاج به روحیه و هیچ چیز دیگه ای هم ندارم چون مثل شیر دارم می خورم و فکر نکنم هیچ راهی برای لاغر شدنم باشه hih
خوب شما مسیلتون جداست مشکل اینه همونطور که گفتم امامزاده هه مجرب بوده سفید بخت شدینlaf

براتون با دور مچ 18 حساب کردم وزن ایده التون 82 بودClap
در مورد روحیه هم گیسو جون رژیم کانادایی گرفته وقتی هفته اینده باربی شد شما مجبورین روحیه بگیرینhih
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۹-۱۲-۱۳۸۹, ۰۵:۱۷ ب.ظ)admin نوشته:  بنده هم سلام gag

احتیاج به روحیه و هیچ چیز دیگه ای هم ندارم چون مثل شیر دارم می خورم و فکر نکنم هیچ راهی برای لاغر شدنم باشه hih
laflaf

گیسو جون بیا تحویل بگیر
وقتی اینهمه غذاهای خوشمزه درست می کنی همین میشه دیگه ClapClap

پاسخ }
بنده هم سلام gag

خوب شما مسیلتون جداست مشکل اینه همونطور که گفتم امامزاده هه مجرب بوده سفید بخت شدینlaf

براتون با دور مچ 18 حساب کردم وزن ایده التون 82 بودClap
در مورد روحیه هم گیسو جون رژیم کانادایی گرفته وقتی هفته اینده باربی شد شما مجبورین روحیه بگیرینhih
پاسخ }