خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

افکار منفی در زندگی زناشویی

وضعیت : آفلاین
مدال ها

ارسال: #1
افکار منفی در زندگی زناشویی
سلام دوستان عزیز کسایی که ازدواج کردن میدونن من چی میگم یه سری افکار منفی هستن که تو زندگی زنا شویی سراغ ادم میان که نکنه ....فقط فکرهای منفی که هم ادم خودش خسته میشه هم باعث میشه زندگیش به هم بخوره شما هم از این افکارای منفی دارین ؟یه راهکار خوب بهم بگین تا من از شر این فکر منفی خلاص شم چون دیگه داره کم کم...مثلا اگه شماهم از این افکارای منفی در مورد شوهرتون دارین بگین چه نوعی هستن؟
۱۷-۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 184

ارسال: #2
RE: افکار منفی در زندگی زناشویی
منم بعضی وقتها چنین افکاری داشتم الان کمتر شدهHanghead.با اینکه به همسرم اعتماد داشتم اما تا صدای اس ام اس گوشیش میومد منفی میشدم
یا تو نت بودGaah.این افکار از جایی شروع شد که ناخوداگاه گوشیش یه مسیج از گوشیش دیدم که مال یه دختر بود و بدون گفتن به همسرم شماره برداشتم و زنگیدم jar ...بعد هم بدون اینکه با شوهرم حرف بزنم حلش کنیم بحث راه انداختم که شدید هر دو ناراحت بودیم .cryingJust_Cuz_15.شوهرمم میگفت وقتی اعتماد نداری من هر چی بگم باور نمیکنیVahidrk..از اون روز شدید رو این مسئله حساس شدم و دزدکی گوشیشو چک میکردم تا باز تکرار شد و...Swearاما بعد از قهر و ناراحتی حاضر شدم حرفاشو گوش کنم bio joloوHanghead..اون دختر فقط همکلاسیش بود که کارش همین بود به پسرای کلاس و ..همسرم با دلیل قانعم کرد و کاملا حل شد...Consoling
اما من به این نتیجه رسیدم که این حرکاتم ذهنیت هردومونو بدتر میکنه و همون اول باید خیلی اروم ازش دلیل میخواستم و حلش میکردیم چون دو طرف بنای زندگی رو با اعتماد ساختن...hShakeتوجه و عشقمو الان بیشتر کردم و سعی میکنم دیگه نذارم این فکرا بیاد سراغمHeartshape2..البته همسر هم باید متوجه حساسیت همسرش باشه و حرکتی نکه که سوئ تفاهم واسه هم به وجود بیاد و اگه اینارو نمیدونه با زبون خوش و دوستانه در مورد این موضوع با هم صحبت کنیم.Vahidrk.افکار منفی باعث فاصله گرفتن تو زندگی میشه..23
ببخشید زیاد حرفیدمhih
امضای مرجان گلی
بانوے هیچ قـِـصـِـه اے نـَـخـواهـَـم بود !

جـُـز قـِـصـِـه اے کـه ..
مـَـردِ مــَـن قــَـهـرِمان همیشـِـگے اش استـ ..!

نیمـِـه ے گــُـمشـُـده ام نیستے که با نیمـِـه ے دیگــَـر به جــُـستـُـجویــَـت بـَـرخیـزَمـــ ،
" تــُــو . . " تمام گــُــمشــُـدِه ے مــَـنے که پیدا شــُـده اے
90.7.21Heartshape2
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ عصر، توسط مرجان گلی.)
۱۷-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 184

ارسال: #3
فاطی عزیزم بگو در مورد چیا منفی فکر میکنی تا در موردش بیشتر بحث کنیمDunnof
امضای مرجان گلی
بانوے هیچ قـِـصـِـه اے نـَـخـواهـَـم بود !

جـُـز قـِـصـِـه اے کـه ..
مـَـردِ مــَـن قــَـهـرِمان همیشـِـگے اش استـ ..!

نیمـِـه ے گــُـمشـُـده ام نیستے که با نیمـِـه ے دیگــَـر به جــُـستـُـجویــَـت بـَـرخیـزَمـــ ،
" تــُــو . . " تمام گــُــمشــُـدِه ے مــَـنے که پیدا شــُـده اے
90.7.21Heartshape2
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ عصر، توسط مرجان گلی.)
۱۷-۴-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول

مدال ها

ارسال: #4
مرجان جون من زیاد از اون لحاظ بد بین نیستم من با شوهرم 2سالو نیم بود دوست بودم قبل ازدواج فکر منفیم فقط این بود که ما امکان نداره به هم برسیم ولی اون هی بهم دلداری میدادو میگفت شک نکن که ما مال همیمو باهم ازدواج میکنیم ولی من اصلا امید نداشتم به هر حال ما ازدواج کردیم در حالیکه اصلا باور به این موضوع نداشتم حالا بگذریم من ادمیم که خیلـــــــــــــــــــــی منفی بافم در همه مورد الانم فقط فکر منفیم راجع به همسرم اینه که نکنه زبونم لال خدای نکرده اتفاقی براش بیوفته و زبونم لال شوهرم...نمیخوام این موردو به زبون بیارم چون واقعا خرابم کرده اوضام بدجوری ریخته به هم مثلا بیشتر تصادف به ذهنم میاد هر جاهم میرم تو خونه مهمونی بیرون بارک هر جا که فکرشو بکنی میاد سراغم همه میگن به هر چی که زیاد فکر کنی به ضررت هستش برا همینم نمیدونم چی کار کنم نمیدونم من منفی بافم یا بعضیا میگن به دلم افتاده فلان اتفاق افتاده منم میترسم به دلم افتاده باشه کمکم کنین تورو خدا
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 4

سلام فاطی جون.منم دقیقا مثل توام .افکار منفی دیوانم میکنه.یه 5 ماهه که اینطور شدم.خودم نمیدونم چرا.اما همش فکر میکنم نکنه شوهرم بعده ها منو ول کنه بره با یکی دیگالبته ما عاشق همیم و اینگکارارو نمیکنه اما افکار منفی من منو به هم ریخته.مثلا میگم نکنه یه زن یا یه دختر بیاد تو زندگیش منحرفش کنه.خیلی عذاب میکشمcryingcrying مثلا میگم دختای فامیلاش یه موقع خودشونو نزدیک نکنن بهش یا هر دختری.این همه افکار از چیزایی که دیدم یا شنیدم همش تو فکرمه.واقعا نمیدونم چی کار کنم.cryingcryingcryingcrying
امضای سپیده صبح
یه نوعروس و دوست هم ی خانوم گل هاFlowerysmile
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۰۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

مدال ها

ارسال: #6
عزیزم خیلی درد بدیه ادمو به مرور زمان مریض میکنه نمیدونم چطوری باید با این افکار منفی مقابله کنیم تا زندگیمون به روال طبیعی باشه اخه این افکار زندگی ادمو کم کم خراب میکنه منم همیشه فکر میکنم نکنه زبونم لال تو یه تصادف شوهرم....مال من خیلی شدیده شاید افکار منفی تو قابل حل باشه و بتونی از کنارش رد شی من چیکارکنم؟تو رو خدا بهم کمک کنین منتظر کمکتون هستم
۱۹-۴-۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد