تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
الان تو بازار چی مده؟
سلام دوستان لطف کنین هر لباسی که بازار مد شده عکسشو اینجا قرار بدیدن تا ازش استفاده کنیم

شلوار چی مد شده کسی هست راهنمایی کنه؟البته شلوار جین منظورم نیست!‏

چرا کسی راهنمایی نمی کنهههههههههههههههههههههه؟؟؟SwearcryingDash2
توانا ترین مترجم کسی است که:
سکوت دیگران را ترجمه کند!
پاسخ }
عزیزم شما هرچی بخوای بخری بری تو مغازه ای که میدونی فروشش بالاست

میگه بهتون چی مد شده و فروش کدوم لباس یا شلوار بیشتر از بقیه بوده .
پاسخ }
(۰۵-۰۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ)rafat.entezari نوشته:  سلام دوستان لطف کنین هر لباسی که بازار مد شده عکسشو اینجا قرار بدیدن تا ازش استفاده کنیم

شلوار چی مد شده کسی هست راهنمایی کنه؟البته شلوار جین منظورم نیست!‏

چرا کسی راهنمایی نمی کنهههههههههههههههههههههه؟؟؟SwearcryingDash2
دوست عزیزم
امسال تابستون شلوار گل گلی خیلی مد شده !!! !! و ساپورت که خودتون بهتر میدونینDash2 امید وارم که شمام دوست نداشته باشین (1782) بیشتر از اینا شلوار قواصی خوبه که شبیه ساپورتم هست و خیلی گرم نگه نمیداره Hanghead ...شلوار جین هم برگشته به زمان قدیم دمپا گشاد مد شده خیلیی fak که من اصلا خوشم نمیاد 1 (49) به نظرم بهترش همون قواصیه ...gag
خدایا
عجب از آدمی که نشانه‌هایت را می‌بیند و انکارت می‌کند ...
و عجب از تو که انـکارش را می‌بینـی و مهربـانی می‌کنـی ...
پاسخ }
منم شنیدم شلوار لی دمپا مده..منم میخوام بگیرم...من به شخصه از ساپورت خوشم نمیاد یا شلوار جذب...چون الان همه همینو میپوشن...قشنگیش ماله زمانی بود که همه نمیپوشیدن و خاص بود...البته این نظر منه..Dunnof
من فقط عاشق اینم .عمری از خدا بگیرم تا به جای تو بمیرم!
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
1 (49)بچه ها مانتویی تابستونه مدل خاصی اومده تو بازار؟؟
پاسخ }
سلام دوستان
من امروز با مامانم بازار رفتیم.
چیزی که همه مغازه های شلوار فروشی داشتن،ساق های چسبون،براق ویاجنس چرم مانندبودن.
قیمتش هم تقریبامناسب بود،مثلا یه ساق براق وچسبون 30 تومان فکر کنم.
FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
برای تشکر از این پست فقط ســپاس بدید.(1782)
پاسخ }
(۰۵-۰۲-۱۳۹۲, ۰۳:۰۰ ب.ظ)irsa نوشته:  منم شنیدم شلوار لی دمپا مده..منم میخوام بگیرم...من به شخصه از ساپورت خوشم نمیاد یا شلوار جذب...چون الان همه همینو میپوشن...قشنگیش ماله زمانی بود که همه نمیپوشیدن و خاص بود...البته این نظر منه..Dunnof

شلوار لی دمپا پارسال مد بود!یعنی امسال بازم رو مد هست؟؟؟؟
توانا ترین مترجم کسی است که:
سکوت دیگران را ترجمه کند!
پاسخ }
امسال واسه تابستون مانتو بلند نخی و ساپرت چسبون طرح چرم براق و کفش گیوه ای مده.شلوار لی هم که از عید دمپا مدFlowerysmile بوده و هنوز هست.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سوال داشتم جوب ندادید
پاسخ }
من که ساپورت های طرح دار خیلی شیک زیاد دیدم، شلوار سنبادی باز مد شد، شلوارهای گل دار لوله تفنگی خیلی شاد زیاد دیدم تو فروشگاه ها،شلوار دمپا خیلی زیاد ندیدم اما خودم عید دمپا خریدم.

کفش خاصی ندیدم،اکثر فروشگاه ها صندل میفروشن،

مانتو هم که مانتو های نخی رنگی

به نظرم ساپورت برای تابستون اصلا مناسب نیست،یعنی من که نمیتونم تو تابستون بپوشم،خفه میشمDunnof
سيبي در كار باشيد يا نه، با تو،‌در آغوش تو بهشت جاريست
پاسخ }