امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.08 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امام زمانم (عج)
آقایم مولایم یادت هست آغاز زندگیم سر سفره عقدم اجازه از تو گرفتم و از تو کمک خواستم ولی گرفتار کسانی شدم که فقط با دستاویز قرار دادن نام مبارکت فریبم دادند اینها نه تو را نه خدای تو را میشناسند فقط از نامت سو استفاده میکنند خسته شدم از این همه کفر و دروغ و ریاکاری کمکم کن تا زندگیم را امام زمانی کنم من برایت دعا میکنم تو هم برای من دعا کن زیرا من محتاجترم کمکم کن دین و دنیایم در حال سوختن است
اگر مردی بیا ایران و زن باشJust_Cuz_15
پاسخ }
چقدر این ختم دسته جمعیتون خوب بود دوستان نمیشه دوباره شروع کنیم؟البته من سعی میکنم هرروز بخونم اما میگن دعای دسته جمعی زودتر به اجابت میرسه
اللهم عجل لولیک الفرج
http://ansherli.niniweblog.com/
پاسخ }
من هم می خوام باشم
پاسخ }
منم هستم کی شروع کنیم ؟ زمانش رو هم بگین .
پاسخ }
ممنون از دوستان Flowerysmile
انشاالله ختم 40 روزه دعای عهد رو روز جمعه (19 ابان )بعد از نماز صبح شروع می کنیم
انشاالله مولا قبول کنه
الهی امین
من معجزه می خوام خدا جون
پاسخ }
انشا الله سعادت پیدا کنیم و بتونیم ارادتمونو به اماممون نشون بدیم الهی امینFlowerysmile
*با یاد خدا دل ارام میگیرد*
پاسخ }
یه چیزی رو میخوام به عنوان یاداوری بگم البته خانم گلا حتما میدونن اینکه وقتی به کلمه قایم چه در دعای عهد چه درهرجای دیگه میرسیم باید به احترام اقامون قیام کنیم.اینو خودم تارگی فهمیدم واسه همین گفتم شاید بعضیها ندونن
التماس دعا
لحظه لحظه بیقرار جمعه ایم جمعه جمعه چشم براهمون نذار
اللهم عجل لولیک الفرج
http://ansherli.niniweblog.com/
پاسخ }
منم انشالله سعادت داشته باشم هستم . یه پیشنهاد ! بهتر نیست از روز اول محرم شروع کنیم ؟ صبح ها دعای عهد شبا زیارت عاشورا و دعای علقمه خیلی حاجت میده من امتحان کردم
خیالت همیشه هست...
اما امروز ، دلم خودت را میخواست نه خیالت را...
پاسخ }
سلام. منم اگه لایق باشم و سعادت داشته باشم هستم.Flowerysmile
اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ
السَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ ، وَعَلٰى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَوْلادِ الْحُسَيْنِ ، وَعَلىٰ اَصْحٰابِ الْحُسَيْن
عروس4شهریورم83
پاسخ }
منم هستم (1782)Dreamyeyesf
برای عشق مبارزه کن ولی هرگز گدایی نکن.
پاسخ }