خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اموزش جلیقه کودک طرح افتاب توسط avajoon

خانوم گل هنرمند

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 390

اموزش جلیقه کودک طرح افتاب توسط avajoon
به نام حضرت عشق
نخ متوسط یک کلاف ،میل شماره4
برای کودک 9 ماهه 52 دونه معادل 26 cm و برای 3 ساله 60 دونه سر بیندازید
6 رج رکن بافته و 10تا 12 cm ساده ببافید . حالا 6 دونه از دو طرف روبه صورت رکن و بقیه رو همونطور ساده ادامه بدین (تا 20-22 cm ) .
در ادامه 1/3 دونه ها رو ببافین ، 1/3 رو کور کنین ، و 1/3 اخر رو هم ببافین و از این به بعد بافت قسمت اخر رو ادامه بدین.
* 6 رج رکن ببافین و از رج 7 بافت ساده را انجام بدین وقتی به اخر رج به 6 دونه رکن حلقه رسیدین اون 6 دونه رو نبافید و برگردید و در رجهای بعد هم از همین سمت دوتا دوتا نبافته نگه دارید و برگردید تا 2 دونه باقی بمونه ، و بعد در یک رج تمام دونه های نبافته رو تا اخر ببافین ببافین برای اینکه سوراخ بین دونه ها تو این رج ایجاد نشه از بین اونها دونه بگیرین و دونه اضافه شده رو کور کنین ( حواستون به بافت رکن 6 دونه حلقه هم باشه)*
دوباره قسمت بالارو از * تا 5 بار تکرار کنین و در اخر بافت رو کور کنین . به همین روش 1/3 اول کار رو هم ببافین .و قسمت اخر بافت دوطرف که کور شده رو به پهلوهای پشت بدوزید
دور تا دور کار رو باقلاب به دلخواه حاشیه بزنین و بازنجیره برای جلوی کت ، بند ببافین
من برای زیباتر شدن کارم از روبان 0/5 cm در لابه لای حاشیه استفاده کردم .
موفق باشیدFlowerysmile

برای سلامتی و تعجیل در فرج مولا صلوات

[تصویر:  20131231080635_DSC03538.JPG]

دستور اختصاصی خانوم گل
هرگونه کپی برداری ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱-۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ عصر، توسط رويا صادقي.)
۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
13 کاربر از avajoon به دلیل این ارسال سپاس کرده.
تپراک, marsa22, ایران دخت, رويا صادقي, M0NA, persika, 1368Sheri, مامي اروين, parisa.sfz, nina1367, Atefe joon, mamane kiana, mina63
خانوم گل هنرمند

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 390

RE: اموزش جلیقه کودک طرح افتاب توسط avajoon
(۱۰-۱۰-۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ صبح)مرضیه گلی نوشته شده توسط:  از پایین بافته میشه عزیزم

بله خانومی از قسمت پایین پشت لباس بافته میشه و به پهلوی جلو ختم میشهFlowerysmile
(۲۷-۸-۱۳۹۳ ۱۲:۰۴ صبح)مامان طهورا و کیمیا نوشته شده توسط:  خانمی میخوام این جلیقه رو برا دخترم که نه سالشه ببافم.برا سرانداختن باید به اندازه پایین پشت لباس دونه سر بندازم درسته؟
میشه راهنمایی کنین ساده بافی و رکنش رو چطور و چندتایی باید ببافم
ممنون میشم :)

سلام عزیزم بله درسته به اندازه پایین پشت لباس. منظورتون رو از سوال دوم متوجه نشدم قسمت رکن رو چون بزرگتر میبافید ۵_۶ سانت ببافید و بعد ساده بافی کنید اگر سوالی بود خوشحال میشم کمکتون کنمFlowerysmile(1782)
(۱۹-۳-۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ عصر)tabasom نوشته شده توسط:  لطفاً دامنش رو هم آموزش بدين. آخه با هم قشنگن.

چشم عزیزم من تازه امروز درخواست شما رو دیدم کاش تو خصوصی بهم میگفتین سعی میکنم در اسرع وقت آموزش دامن روهم براتون بزارمFlowerysmile
۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول
7 کاربر از avajoon به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رويا صادقي, مامان مهدی یار, tara raz, mandana24, مامي اروين, mamane kiana, mina63

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش بافت بلوز بچه گانه توسط avajoon avajoon 3 7,971 ۲-۵-۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: آنیسای من
  آموزش پاپوش بافتنی برای کودک ( 2 میل )توسط Orchide Orchide 10 10,572 ۷-۱۰-۱۳۹۳ ۱۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: ترانا
  اموزش کلاه با بافت ترکیبی قلاب و دو میل توسط avajoon avajoon 0 2,759 ۲۵-۹-۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: avajoon
Ksmiletris آموزش انواع شال و کلاه بافتنی(2 میل ) توسط avajoon avajoon 3 7,598 ۲۱-۷-۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: rose0068

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد