تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 27 رای - 2.93 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اميرعلي جونم تولدت مبارك
معصومه جون دوران شگفت انگیز بارداری به سلامتی به پایان رسید واینک مادری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوران پرشور و التهاب و عشق و مسوولیت و نگرانی و شب بیداری و.... دستم بگرفت وپابپا برد تا شیوه راه رفتن اموخت....
پس هستی من زهستی اوست.....

از صمیم قلب بهت تبریک میگم تولد میوه دلت و ثمره عشقتونو....امیدوارم عاقبت بخیر بشه کوچولوی نازت و دراینده به وجودش افتخار کنی Dan:congratualtions::flower:Confetti:heya::Bananezorro::baby::yohoo:goltnx
}
مصي جون اميدوارم زايمانت راحت بوده باشه و پسر گلت هميشه سايه تو و پدرشو بالاي سرش داشته باشه.
امير علي جون مي دوني همه رو چشم انتظار گذاشته بودي . اي جان تصور تو تو بغل مامان مصي خيلي نازه اميدوارم هميشه همين آرامش رو در كنار هم داشته باشين.
}
فرشته آسمونی تولدت مبارک.ClapClap
معصومه جون مادر شدنت مبارکClapClap
بدان که بهترين ارتباط، آن است که عشق شما به هم، از نياز شما به هم سبقت گيرد
}
مصی جون
تجربه کردن عمیق ترین محبت و عشق و رشد و تکامل رو بهت تبریک می گم Clap

دلم می خواد عکس امیرعلی رو تو بغلت ببینم cryingcryingcrying ( اینا اشک شوق هست . )
}
گوناگون از وب
loading...
مصی جون و آقا مهدی عزیز

قدم نو رسیده مبارک ...

[عکس: gbJtp3.png]
}
معصومه جان بهت تبریک میگمClap
دوست دارم انقدر قدرت داشته باشم تا انچه در درون هستم را زندگی کنم
[عکس: qBcfp3.png]
}
امیر علی کوشمولو به این دنیای بزرگ خوش اومدی
مصی جونم تود گل پسرت و بهت و به آقای حروف الفبات تبریک می گم ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap

[عکس: GVbRp3.png]
[عکس: 7oUnp3.png]
}
امير علي جون من هم تولدت رو تبريك ميگم عسيسم معذرت دير تبريك گفتم كاش الان ميتونستم اون دستاي كوچمولوتو بگيرم تو دستم و واي اون بوي خوشگل و پاكي رو كه داري با تمام وجود بو ميكردم .امير علي جون اميدوارم هميشه گل لبخند بر روي لباي بابا و مامان بكاري و سربلند و موفق تمام مراحل زندگي رو طي كني . خاله سيما هم خيلي دوستت داره ناز گل من .Clapuhum
پدرم دیده به سویت نگران است هنوز
غم نا دیدن تو بار گران است هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز
}
گوناگون از وب
loading...
دوستای مهربونم واقعا از صمیم دلم از همتون به خاطر تبریکات محبت آمیزتون ممنونم.Clapامیدوارم همیشه دلتون شاد ،تنتون سالم و لبتون خندون باشهClap
فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ..
فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است ..

به وب سایت پسرم سر بزنید ،خوشحال میشم
http://m1363.blogfa.com/
}