• 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب ترکیب رنگ در دکوراسیون خانه
#1
دیوارهای رنگی

[size=medium]اگر شما می خواهید دیوارهای خانه را رنگی کنید و درمیان رنگین کمان رنگ ها سرگردان شده اید ، ما به شما کمک می کنیم . "اوا اشکرافت"، نویسنده کتاب رنگ مناسب ، می گوید که کلید موفقیت استفاده از پالت کامل یک رنگ است ، نه اینکه تنها از یک رنگ استفاده کنیم . او می گوید :" شما هنگام گوش کردن موسیقی تنها به یک نت گوش نمی دهید و همه رنگ ها را همزمان رنگ برتر نمی بینید . همه چیز به روابط ، ترکیبات و چهارچوب بستگی دارد ". به مثال نیاز دارید ؟ چهار مورد – آبی ، زرد، سبزو قرمز – در اینجا به طور خاص برای خوانندگان آی بانو آورده شده است . از این پالت های رنگی برای دیوارها، سقف و تزئینات داخلی استفاده کنید و یا از آنها الهام گرفته و ترکیبات خود را ایجاد کنید.[/size]

رنگ آبی مات، خاکستری تیره، خاکستری روشن

[تصویر:  20120822075840_blue-wall_gal.jpg]
[size=medium]یک سقف خاکستری تیره و حاشیه چوب خاکستری روشن ، شیرینی رااز آبی بچگانه می گیرد.تن تیره تر دیوارها را از حالت بچگانه خارج می کند . این پالت به مانند سه سایه از آسمان است . هر دو، اتاق و مجموعه لوازم انتخابی برای آن ، شیک و ظریف بودن را به بیننده منتقل می کنند . آبی مات دمای محیط را کاهش می دهد ، آن را از حس سردی و وقار اشباع می کند . در این پالت ، رنگ آبی پس زمینه فریبنده ای برای رنگ های خنثی ایجاد می کند ، پختگی را برای مبلمان خاکستری،خاکستری مایل به قهوه ای و قهوه ای به ارمغان می آورد .

رنگ دیوارها: آبی کریستالی ، سقف: خاکستری فیلی ، تزئینات و حاشیه ها : خاکستری افق
[/size]


طلایی، کرم ، شیری[/size

[تصویر:  20120822080100_yellow-wall.jpg]
[size=medium]این پالت غرق در نور خورشید وشاد، گرم و آرامش بخش است. ما به طرف رنگ زرد کشیده می شویم، چون رنگ شادی است. کاربا تن لیمویی راحت تر از تن طلایی است چون ممکن است اثر آن شدید شده و زیادی خودنمایی کند . با ترکیبی از چند درجه رنگ نزدیک هم – از سقف تا کف چوبی – شما می توانید یک فضای بی نظیر خلق کنید. با وارد شدن به این اتاق شما در ترکیبی از زردها قدم می گذارید .

رنگ دیوارها : طلایی مرمری ، سقف : کرم دانه کتانی، تزئینات و حاشیه ها : سفید شیریسبز لجنی ، صورتی ، زیتونی

[تصویر:  20120822080313_pink-wall.jpg]
ما به رنگ های طبیعت عادت کرده ایم، بنابراین شما کمتر به استفاده ازآنها روی دیوارها فکر می کنید ، حتی وقتی که آنها بسیار زیبا باشند . این پالت کمی انگلیسی و قدیمی است و کاملا از یک باغ الهام گرفته شده . سبز پررنگ باشکوفه های بزرگ صورتی !!! برای روشن کردن دیوارهای سبز خزه ای ، رنگ ملایم سقف روی حاشیه های بالایی نیز به کار رفته و یک سایبان شاد ایجاد کرده است . یک رنگ سبز- خاکستری تیره روی پنجره ها و ستون ها کامل کننده سبز اصلی است.

رنگ دیوارها: سبز خزه ای ، سقف و حاشیه ها : صورتی کمرنگجگری، موشی،قرمز

[تصویر:  20120822082017_124.png]
[size=medium]رنگ های سیر خیلی جلب توجه می کنند، اما چون قدرتمند هستند، باید با احتیاط با آنها رفتار کرد. رنگ قرمز بسیار جلوه گر است بنابراین ترکیب آن با رنگ مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است .ترکیب آن با رنگ سفید (مثل علائم توقف) یا زرد (سس گوجه فرنگی و خردل) مشکل ساز تر می شود. اما ترکیب آن با قرمز تیره تر، به علاوه یک سقف تیره ،آن را آرام می کند . اثر آن چشمگیر است اما به دلیل کنتراست پایین آزار دهنده نیست .

رنگ دیوارها: جگری، سقف: موشی تیره ، حاشیه ها : کشمشی
[/size]
  پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه رنکها را متناسب با دکوراسیون انتخاب کنیم syna 0 2,496 ۳-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: syna