امتیاز موضوع:
 • 0 رای - 0 میانگین
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
انتظار مردان از زنان در زندگی زناشویی
#1
شناخت دنیای درونی مردها فرصتی برای درک از همسرتان به شما خواهد داد. در ادامه می توانید با انتظاراتی که مرد از زنش دارد، آشنا شوید.

نشان دادن عاطفه و محبت
در حالی که سکس برای اکثر مردان بسیار مهم است و از نیازهای اساسی مردان می باشد، اما بسیاری از آنها سعی دارند احساسات بیشتری را تجربه کنند. نشان دادن محبت و دوست داشتن او از انتظار مردان از زنان است. در جمع دست او را گرفتن، فرستادن یک پیغام عاشقانه برای او و یا ماساژ دادن شانه هایش، اقداماتی هستند که نشان می دهند که شما به او توجه دارید. با این کارهای نسبتا کوچک می توانید قلب همسرتان را لمش کنید.
سعی کنید راه های بیشتری را برای گرم گرفتن و نزدیکی به او پیدا کنید. چیزهای ساده می تواند به او نشان دهد که چقدر او را دوست دارید. هنگامی که او احساس درماندگی و تردید می کند، او را تشویق کنید و به او بگویید که برای اتفاقات پیش آمده متاسف هستید و همیشه در کنار او خواهید ماند. با یک بوسه غیرمنتظره به او را آرامش دهید. دادن آرامش به همسرتان در روابط احساسی و عاطفی شما بسیار تاثیرگذار است.

اعتقاد به توانایی های او
از انتظاراتی که مرد از زنش دارد اعتقاد به توانایی های اوستبرای بسیاری از مردان مهم است که در نظر همسرشان فردی توانا و همچنین محافظ خانواده باشند. بگذار شوهرت بداند که به استعدادها و مهارت های او اعتقاد دارید و از او حمایت می کنید. تشویق شما از هر چیزی برای او مهمتر است.
مهمترین کاری که می توانید انجام دهید اینست که طوری رفتار کنید که او یک مرد کامل است نه یک پسر بچه. به عنوان مثال، یک بار که با هم به رستوران می روید از او بخواهید که به جای شما هم غذا سفارش دهد و یا اینکه در مورد پوشش خود از او سوال کنید. این چیزهای کوچک باعث ایجاد اعتماد و حس مسئولیت در همسرتان خواهد شد.

فهم و ادراک
فهمیده شدن از دیگر خواسته مردان از زنان می باشد. از چیزهایی که مردان دوست دارند اینست که شما او را فردی منطقی و حلال مشکلات بدانید. این موضوع به راستی که برای آنها باارزش است و ایجاد تعادل بین زنانی است که عاطفی و احساساتی هستند. اگر در طول روز در مورد کارهای خانه و یا کارهای شغلی تان به مشکل برخوردید، حتما با شوهرتان مشورت کنید. این کار باعث می شود که او خود را فردی مهم در زندگی شما تلقی کند و همین باعث ایجاد صمیمت بیشتری در روابط شما خواهد بود.

قدردانی و تأیید
بیشتر بچه ها دوست دارند که به شانه پدر و مادر سوار شوند. یکی از بهترین کارها اینست که از همسرتان بخواهید اینکار را انجام دهد و از او بابت انجام آن تشکر کنید. البته این کار را زیاد از همسرتان نخواهید. از موارد ساده دیگر می توان کارها زیر را انجام داد:
 • بگذار شوهرت بداند که از به خاطر سخت کار کردنش از او سپاسگزاری.

 • از او برای مراقبت از خانواده سپاسگزاری کن.

 • به شوهرت بگو که در لباسی که پوشیده چقدر خوب به نظر می رسد.

 • او را ببوس و به او بگو که او را تحسین می کنی.
پذیرش آنچه که هست
همه ما می خواهیم مورد پذیرش باشیم . می خواهیم اطرافیان بدانند که ما هستیم و دوست نداریم دیگران سعی کنند ما را تغییر دهند. مردان در مواقعی که همسرانشان سعی می کنند آنها را تغییر دهند، به شدت آسیب پذیر و خشمگین می شوند. اگر اصرار به تغییر به سلامت آنها مربوط باشد، قابل درک است اما اگر بخواهید خصوصیات او را تغییر دهید، مشکلی جدی پیش خواهد آمد. مثلا اگر زنی از همسرش بخواهد که سیگار را ترک کند، مشکلی ندارد.
به شوهرتان نشان دهید که هر چه که هست را قبل دارید:
 • دیدن نقاط ضعف او و دوست داشتن او با همان ضعف ها.

 • خودتان را همانگونه که هستید قبول کنید تا بتوانید شوهرانتان را نیز قبول کنید.

 • این را بدانید اگر بخواهید شوهرتان را عوض کنید، راحتی را در زندگی از او گرفته اید.

 • در هنگام بحث و مشاجره از نقاط ضعف او حرف نزنید.
زیاد از حد صحبت نکنید
اگر شوهرتان خسته است و یا درگیری فکری برای یک پروژه یا کار دارد، با حرف زدن زیاد او را تحت فشار قرار ندهید. گاهی اوقات زنان در تشخیص زمان مناسب برای صحبت کردن با شوهرشان درمانده اند. اگر تشخیص دادید که همسرتان تمایل به صحبت ندارد، خودتان را با چت کردن با دوستان و خانواده تان و یا راه های دیگری مانند کتاب خواندن و یا تماشای تلویزیون سرگرم کنید.
البته شما قطعا نمیخواهید رابطه ای داشته باشید که هرگز نتوانید صحبت نکنید. ارتباط بسیار مهم است، بنابراین هنگامی که شما واقعا میخواهید صحبت کنید، ابتدا تشخیص دهید که او تمایل دارد یا نه. اگر او مشغول است، زمان دیگری را برای حرف زدن انتخاب کنید.

توجه کردن به او
ایجاد یک ازدواج دوست داشتنی و به یاد ماندنی با احترام شروع می شود. یکی از بهترین شیوه هایی که یک زن می تواند به شوهرش نشان دهد که او را دوست دارد و به او احترام می گذارد، اینست که وقتی او در حال صحبت کردن است، به طور جدی به او گوش دهد و حرفش را قطع نکند.
شما همچنین می توانید با احترام رفتارهای زیر را داشته باشید:
 • اجتناب از هر گونه نظر منفی در مورد افکار و عقاید او.

 • در نظر گرفتن برنامه های آینده او در تصمیماتتان

 • از او سپاسگزار باشید و به خواسته ها و نیازهایش توجه کنید.
زمان آزاد
تقریبا هر کس میل دارد که زمانی را در تنهایی و آرامش باشد و لحظه ای برای انرژی دوباره برای خود داشته باشد. از دیگر انتظار مردان از زنان ، داشتن زمانی برای خلوت کردن است. هنگامی که شوهرتان از محل کار برمیگردد، می توانید به او اجازه دهید که زمانی را برای خودش باشد. در روزهایی که تعطیل است با برنامه ریزی های زیاد، او را از فعالیت هایش باز ندارید. هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات برنامه های او را نیز در نظر بگیرید و با هم راجع به گذراندن روز تعطیلی تان تصمیم بگیرید.

اعتماد
اعتماد برای موفقیت ازدواج حیاتی است. در روابط سالم زوج ها، اعتماد و صادق بودن جایگاه مهمی دارد. برای ساختن اعتماد زمان لازم است. در طی سالها، شما دو نفر خواهید آموخت که چگونه به قول های خود عمل کنید، خودتان باشید و نشان دهید که چقدر همدیگر را دوست دارید و از یکدیگر قدردانی می کنید.
اگر به شوهرتان شک دارید و اعتماد کردن به او دشوار است، به مشاوره ازدواج مراجعه کنید و هرگز به کارهایی مانند خیانت و یا جاسوسی فکر نکنید.

همبستگی
همبستگی و نزدیک بودن از دیگر انتظار مردان از زنان در زندگی زناشویی می باشد. امیدوارم بتوانید بگوئید که شوهر شما نه تنها عاشق شما بلکه دوست شما نیز هست.  ازدواج با بهترین دوست بدین معنی است که با شما بسیار محترمانه با هم صحبت می کند و برای هم فداکاری های کوچک می کنید. برای ایجاد همبستگی بیشتر سعی کنید که روزانه با او با محبت حرف بزنید، از او قدردانی کنید و با او به تماشای بازی ورزشی مورد علاقه اش بنشینید.

منبع: سایت نیک همراه
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خانوم ها... در زندگی زناشویی حسود باشید!! FIRIHA 0 1,316 ۱۸-۰۱-۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: FIRIHA
Daemons آیا در زندگی زناشویی می توانید رفتارهای همسرتان را تغییر دهید ؟ *HELIA* 1 1,151 ۱۷-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: گلسا90
  رفتارهای پر خطر در زندگی زناشویی samir 0 735 ۰۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: samir
  نکاتی طلایی برای زیباتر شدن زندگی زناشویی feri22 0 649 ۱۴-۰۶-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: feri22
  حرف های ناگفتنی زنان به مردان setareh05 0 755 ۳۰-۰۴-۱۳۹۱, ۱۰:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: setareh05
Package_favorite 19 ایده جهانی برای ایجاد جاذبه در زندگی زناشویی nihal 0 1,111 ۱۷-۱۰-۱۳۹۰, ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: nihal
  فکر می کنید زنان پرچونه ترند یا مردان؟! *sepideh* 0 707 ۱۸-۰۸-۱۳۹۰, ۰۸:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: *sepideh*
Package_favorite حسادت زنانه از زندگی زناشویی حفاظت می کند! *sepideh* 0 991 ۲۲-۰۷-۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: *sepideh*