خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انتقادات ، پیشنهادات تابستانه

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1734

انتقادات ، پیشنهادات تابستانه
خانوم گل درود Flowerysmile

امیدوارم آخرین روزهای تابستون امسال براتون لحظات خوشی رو بهمراه داشته باشه. این تاپیک در جهت برآورده کردن نیازهای خانوم گل ها و ارتقای سطح کیفی خانوم گل هست و بمدت دو هفته قصد داریم نظرات، انتقادات،پیشنهادات و کلا حرف های شما رو بشنویم. از شما خواهشمندیم انتقادات و پیشنهادات منطقی و مفیدتون رو در این تاپیک بیان کنین تا بتونیم بهبود بدیم به کارمون و خانوم گل رو محیطی بسازیم نزدیک به سلیقه شما.

باید اشاره داشته باشم به اینکه من هر چند ساعت یکبار فرصت خوندن و پاسخ دادن دارم و کمی باید صبوری داشته باشید.
منتظر پست هاتون هستیم
FlowerysmileFlowerysmile
۱۷-۶-۱۳۹۳, ۰۹:۴۱ صبح
وب سایت کاربر یافتن
25 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, niloofar00, monamona, vidia, دختر شیرازی, mah taab, نسرین کوچولو, مریم خانومی 1, رويا صادقي, arezou, *heliya joon*, mamane kiana, ایران دخت, elhaam, mozhgan57, Atefe joon, مهرناز مامانی, گلسان, kentia, گلوريا, reyhaneh, sara jon joni, afsoon_b82, *ماهک*, یاسی
مدیریت کل

مدال ها

RE: انتقادات ، پیشنهادات تابستانه
(۱۷-۶-۱۳۹۳ ۰۴:۱۳ عصر)fatemeh.kha نوشته شده توسط:  سلام.لطفا اگه میشه بخشی درباره رباتیک و ... در انجمن داشته باشیم.آخه من خیلی به رباتیک علاقه دارم.

با سلام؛ موضوع رباتیک زمینه جالبی هست اما مطمئنا کمی با بافت خانوم گل متفاوت هست و فکر می کنم اگر هم داشته باشیم بعد مدت کوناهی فعالیتش کم و متوقف میشه Flowerysmile

(۱۷-۶-۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ عصر)مریم خانومی 1 نوشته شده توسط:  سلام

اول تشکر میکنم از شما و بقیه مدیرا که زحمت زیادی برای سایت می کشید. و ...

من خیلی وقت نیست که عضو سایت شدم ولی تقریبا کل سایت رو شخم hih زدم و یه چیزی که توجهم رو خیلی جلب کرد مسابقه هایی بود که قبلا گذاشته بودین ولی جدیدا این مسابقه ها خیلی کم شده
به نظر من گذاشتن مسابقه حالا با هر موضوعی شور و شوق بیشتری برا کاربرا بوجود میاره .

و دیگه اینکه قبلا کاربرایی بودن که به سوالات تخصصی مثل کامپیوتر و مشکلات دندان پزشکی و ... جواب میدادن ولی حالا متاسفانه نیستن اگه بتونین کاربرایی جذب کنید که تو این زمینه تخصص داشته باشن خیلی عالی میشه.

با تشکرFlowerysmile

ضمن تشکر از لطف شما ، بلی حق با شماست و اتفاقا امروز صبح در موردش صحبت کردیم و مطمئنا تا چند روز آینده دوباره مسابقات رو فعال می کنیم . در مورد دومی هم مطمئنا ما از هر صنف و شاخه شغلی و تحصیلی کاربر خوب داریم و باید لطف کنن تا به هم نوع خودشون کمک کنن. موافقین ؟ من سعی می کنم از این به بعد بخش کامپیوتر رو پاسخ بدم Flowerysmile
۱۷-۶-۱۳۹۳, ۰۴:۵۶ عصر
وب سایت کاربر یافتن
16 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رويا صادقي, niloofar00, مریم خانومی 1, 1368Sheri, mamane kiana, ایران دخت, *ماهک*, mozhgan57, fatemeh.kha, Atefe joon, مهرناز مامانی, گلسان, گلوريا, sara jon joni, reyhaneh, تیارا222
مدیریت کل

مدال ها

(۱۸-۶-۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ صبح)mozhgan57 نوشته شده توسط:  سلام اقای ادمین عزیز و گیسو جان FlowerysmileFlowerysmile
واقعا خسته نباشیدFlowerysmile
به نظر من هر ماه با توجه به کارکرد یک کاربر نمونه معرفی کنید به نظرم انگیزه ی بیشتری ایجاد میشهFlowerysmile
انشالله روز به روز شاهد پیشرفت خانوم گل عزیزمون باشیم موفق باشید.

سلام و وقت بخیر، ضمن تشکر از چیشنهاد شما ، حتما بزودی انجام میدیم Flowerysmile

(۱۸-۶-۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ عصر)ساینا70 نوشته شده توسط:  سلام و خسته نباشد به آقای ادمین و مدیرای عزیز
به نظرم خوبه که همه ی پست ها ستاره دار باشن بسته به کیفیت اون دستور یا تاپیک، که هرکی مطلب خودشو میذاره یه ستاره هم بسته به کیفیت اون تاپیک بده که تو پیدا کردن دستورای خوب و خوشمزه سردرگم نشیم
مرسیFlowerysmile

سلام و ممنون؛ چشم این پیشنهاد خوب رو هم تا دو سه روز آتی فراهم می کنیمFlowerysmile
۱۸-۶-۱۳۹۳, ۰۳:۵۸ عصر
وب سایت کاربر یافتن
11 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
گلسان, niloofar00, 1368Sheri, ایران دخت, elhaam, mozhgan57, Atefe joon, sara jon joni, mamane kiana, reyhaneh, *ماهک*
مدیریت کل

مدال ها

(۱۹-۶-۱۳۹۳ ۰۳:۲۵ عصر)fatemeh.kha نوشته شده توسط:  سلام.ببخشید یه پیشنهاد دیگه هم دارم.خوبه تو خانوم گل یه بخش با عنوان بازی های رایانه ای داشته باشیم و بازی های خوب که میشه تو بازار پیدا کرد رو بهم معرفی کنیم.Dreamyeyesf

سلام. برای اینکار باید با مدیر بخش کامپیوتر هماهنگ بفرمایید . اختصاص یک بخش جالب نیست اما میشه تاپیک زد

(۱۹-۶-۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ عصر)sara jon joni نوشته شده توسط:  سلام
منم یه پیشنهاد دارم
اپلود کردن عکسها به صورت تکی خیلی سخته و زمان میبره اگه میشد تعدادشون بالا میرفت
مثلا 5تایی میشد اپلود کرد خیلی بهتر بود Flowerysmile

(۱۹-۶-۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ عصر)1368Sheri نوشته شده توسط:  Flowerysmileبا سلام وخسته نباشید
من هم با تغییر در آپلود سنتر موافقم و اگر بشه چندتا عکس با هم آپلود بشه خیلی بهتر میشه و اینکه اگر جریان رفرش صفحه با هر سپاس یا اعتبار هم مورد برطرف بشه که خیلی خوب میشه
ممنون از زحماتتون
Flowerysmile

در مورد آپلودسنتر سعی می کنم رو همین کار کنم که انجام بدیم تغییرات رو اگه نشد یه سیستم جدید پیاده کنم. در مورد سپاس باید بگم خسته شدیم از بس 2 سال دنبال یکی گشتیم مسلط به جاوا باشه تا کمک مون کنه اما .... در این مورد نمی تونم هیچ قولی بدم دیگه Flowerysmile
۱۹-۶-۱۳۹۳, ۱۰:۱۷ عصر
وب سایت کاربر یافتن
13 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
1368Sheri, مریم خانومی 1, ایران دخت, sara jon joni, رويا صادقي, مهرناز مامانی, mamane kiana, niloofar00, mozhgan57, reyhaneh, fatemeh.kha, *ماهک*, Atefe joon
مدیریت کل

مدال ها

(۱۹-۶-۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ عصر)مریم خانومی 1 نوشته شده توسط:  سلام جدیدا توی صفحه اصلی لیست افراد آنلاین حذف شده یا این مشکل منه؟

تشکر بابت ستاره دار کردن بعضب تاپیکا
حالا این ستاره دار شدن فقط برا امتیاز دادن به موضوع هس یا کاربرد دیگه ای هم داره؟
چرا فقط بعضی تاپیکا این ویژگی رو دارن
یا چرا فقط آخر بعضی تاپیکا موضوع مرتبط با اون رو نشون میده؟

یه پیشنهاد
اگه بشه تعداد آخرین موضوعات ارسالی بیشتر بشه خیلی خوبه...
آخه بعضی وقتا موضوعات خوب زود حذف میشه......

به نظرم چت آنلاین هم بزارید خوب میشهhih

سلام، در برخی بخشها تنظیم شده که نمایش نده امتیازدهی رو . کم کم بازبینی می کنم تنظیمات رو . بالاتر رو بخونین جواب تون رو می گیرین که چرا ستاره ها هستن.
جستجوی تاپیک های مرتبط معیارهای خودش رو داره و اگر در تاپیکی نمایش نمیده یعنی نمی تونه تاپیک مرتبطی پیدا کنه
تعداد موضوعات در آمار انتهای سایت به 40 افزایش داده شد.
چت آنلاین بار زیادی بر روی سرور داره و فقط کاربرای طلایی می تونن ببیننش و چت کنن.
در پایان خواهشمندم تاپیک رو به سمت سوالات سوق ندید و انتقاد و پیشنهادات تون رو مطرح بفرمایید

(۱۹-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۱۵ عصر)sara jon joni نوشته شده توسط:  با سرد شدن هوا دوباره بافندگی شروع میشه اگه میشد فیلمهای اموزشی تو سایت گذاشت خیلی راحتتر میشد هم اموزشش بهتر میشد هم یادگیریش سریعتر

در حال تست سرویس ویدئو هستیم و به محض تکمیل شدن شروع می کنیم

(۲۰-۶-۱۳۹۳ ۰۹:۲۶ صبح)مریم خانومی 1 نوشته شده توسط:  سلام

یه چیز دیگه چرا تو قسمت آخرین ارسالی ها اسم آخرین ارسال کننده رو اشتباه میزنه؟؟Dunnof

توی یه سایت دیدم وقتی موضوع جدید گذاشته میشد اگه عکس داشت به جای لینک عکس خود عکس نشون داده میشد . ( قبل از ارسال موضوع) به نظرم ایده جالبی بود .....

در برخی مواقع این اشتباه رخ میده و متاسفانه راهی برای رفع مشکل پیدا نکردیم هنوز
وب سایت های مختلف با هسته سیستم های مختلف پیاده سازی میشن و متاسفانه سیستمی که ما استفاده می کنیم چنین امکانی رو نداره

از تمام خانوم گل های عزیز خواستارم لطفا سوالی اگر دارین و یا ایرادی در بخشی هست پیام بزنین و در این تاپیک فقط پیشنهاد و انتقادات تون رو مطرح بفرمایید

سپاسگذارم

۲۰-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۰۸ عصر
وب سایت کاربر یافتن
11 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
niloofar00, 1368Sheri, ایران دخت, mamane kiana, sara jon joni, mozhgan57, reyhaneh, *ماهک*, Atefe joon, elhaam, گلوريا

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

(۲۱-۶-۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ صبح)نسرین کوچولو نوشته شده توسط:  سلام خدمت مديران محترم و اعضاي گل خانوم گلWavesmile
پيشنهاد من درباره چيدمان موضوع ها است. تو زير انجمن ايده هاي غذايي و تزيين غذا و دسر ، خيلي موضوع وجود داره كه مي شه با يه بازنگري اونها رو منظم كرد كه پيداكردن موضوع خاص اينقدر زمان بر نباشه. پيشنهاد من اينه كه تزيين انواع سبزي مثل سبزي خوردن، هويج ، شلغم، تربچه و پيازچه و خيار و پياز و... رو يه جا تحت عنوان سبزي آرايي و انواع ميوه مثل پرتقال و كيوي و سيب و طالبي و ... رو هم تحت عنوان ميوه آرايي قرار بديد. ممنون و موفق باشيد.(1782)

سلام و وقت بخیر

پیشنهاد شما توسط مدیرا بررسی و در صورت صلاحدید انجام میشه . ممنون از شما

===========================

برای بار چندم خواهشمندم فقط پیشنهاد و انتقاد مطرح بفرمایید. پست های متفرقه پاک میشن.

سپاس
۲۳-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۴۵ عصر
وب سایت کاربر یافتن
12 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ایران دخت, 1368Sheri, niloofar00, نسرین کوچولو, elhaam, reyhaneh, گلوريا, sara jon joni, mamane kiana, mozhgan57, fatemeh jooooon, Atefe joon
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد