خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اندرحکایت دوچرخه سواری خانم ها

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1

ارسال: #1
Daemons اندرحکایت دوچرخه سواری خانم ها
Veiledsmile2
اول سلام .
دوم در زمانه ای که اقایان محترم هم به ماشین سواری و موتور سواری به جای دوچرخه سواری روی اورده اند دیگر چه انتظاری از خانمها می توان داشت .

از طرفی این مسئله در عرف جامعه ی ما هم مردود است و دیدم خانمی دوچرخه سوار که موتوری هاو و اتومبیل ها نگاه فجیعی به ایشان می نمودند و تا 100متر ان طرف تر سربرگردانده، هم چنان این خانم دوچرخه سوار را تماشا می کردند گویا دایناسوری از عهد یخبندان دیده اند.fakhih

واما دوچرخه ،ارزان قیمت ترین وسیله ی شخصی حمل ونقل ، ورزشی فرح بخش و پرنشاط
، فاقد الودگی هواو الودگی صوتی ،فاقد مسئله ای به نام گیر افتادن در ترافیک! دوچرخه، سالم ترین و پاکترین و مفیدترین وسیله ی نقلیه .gag
وافسوس....
Dreamyeyesf با دوچرخه ، خداحافظ اتوبوسهای شلوغ و اهسته که امکان جیب بری در آنهاست( خفه شدم!هل نده! باز هم دیرم شد! خانم دستتو از توکیفم بردار)! بادوچرخه ، دیگرخداحافظ تاکسی ها ی دربست گران جان و تاکسی هایی که تا 4 مسافر سوار نکنید حرکت نخواهید کرد(باز دیرم شد اقا تورو به جدت برو دیگه کسی نمیاد) .خداحافظ ماشین های پرمصرف پراید با بنزین گران قیمت(یک هفته نیست ده هزارتومن بنزین زدم)! . Dreamyeyesf
کوچک که بودم با دوچرخه می رفتم خرید، خیلی کیف می داد . اما الان ..crying.
کاش می شد دوچرخه ای بسازند برای خانم ها که مثل ماشین محفوظ باشه
و کاش می شد درعرف ما کم کم جا بیفته !
امضای شکوه پوری
Flowerysmileتوکه یک گوشه چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که توباشی ومراغم ببرد
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۱-۱۳۹۱ ۰۷:۳۱ عصر، توسط admin.)
۱۸-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد