خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اندر خواص عنبر نساء (عنبر نسارا)

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اندر خواص عنبر نساء (عنبر نسارا)
امروز یاد ی چیز جالب انگیز ناک افتادم که گفتم برای شمام بگم . البته خانومای مسن تر احتمالا بدونن که قضیه چیه و کیه!!!hih اما خانومای هم سن وسال من کمتر کسی هست که اسم عنبر نسا رو شنیده باشه یا حتی مصرف کرده باشه
بله دلم براتون بگه که عنبر نسا ی داروی سنتی فوق العاده قدیمی و طبیعیه که تو درمان خییییلی از بیماریها استفاده میشه . مثلا تو درمان سینوزیت ، انفولانزای شدید، عفونت های زنانه، سوزش ادرار تازه اخیرا یکی از دوستان میگفت تو درمان دندون درد هم ازش استفاده کرده و جواب گرفته . و همینطور تو در مان خون دماغ و خییییلیس چیزای دیگه که من ازش بیخبرم. همه موارد فوق که نوشتم در بین نزدیکانم مورد استفاده قرار گرفته و صد درصد جواب داده . حالا از کجا میشه تهیه اش کرد میشه تو روستا ها سراغش رو گرفت و یا عطاریها اما تو عطاریها گرون میدن مثلا پارسال همکار خواهرم خردی ی تیکه اندازه گردوو 500 تومن . لابد الان همتون میگید اصلا این عنبر نسا چی هست ؟! گلاب به روتون و روم به دیوار عنبر نسا همون مدفوع الاغ ماده است fak که طریقه مصرفش هم اینه که مثل اسپند دودش کنید اگه سئوال خاصی هست من در خدمتم . ولی وجدانا جواب میده و از صدتا قرص و شربت هم بهتره
۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ عصر
یافتن
2 کاربر از taty به دلیل این ارسال سپاس کرده.
HODI, negpil

مدال ها

RE: اندر خواص عنبر نساء (عنبر نسارا)
(۱۱-۶-۱۳۹۲ ۰۶:۰۸ عصر)رهگذر1 نوشته شده توسط:  واقعا عالیه اضافه می کنم برای درمان زخمهای دیابتی هم معجزه می کند اما عنبر النساء اولین مدفوع الاغ ماده بعد از زایمان است نه هر مدفوعی اصلش واقعا معجزه می کنه

من اینو نشنیده بودم ولی خانواده ما از قدیم از هر نوعش استفاده میکردن و جواب میگرفتن حالا اینکه باید بعد زایمان باشه رو من خبر ندارم
۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 7

واقعا محشره به خصوص برای آبله مرغون که من اثر فوق العاده ای ازش گرفتم... ولی من شنیدم مدفوع الاغ ماده که علف بهاره خورده باشه... نمیدونم ... Dunnof
۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 203

ارسال: #4
منم برای درد دندون ازش استفاده کردم.عالی بود برای عفونتم ار همه نوعی محشره مخصوضا عفونت زنان
امضای nininananz
خدایا به خاطر داشتن پسرم جاوید عزیزم هزاران بار شکرت
خداجونم بهترینها رو نصیب دوستام کن.
۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ عصر
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 62

من هم از خواص این ماده شفا بخش این را اضافه کنم که یکی از آشنایان ما برای درمان آلرژی های فصلی سرفه،عطسه ، آبریزش بینی ، خارش گلو و... پیشنهاد میدادندFlowerysmile
۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ عصر
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

مدال ها

(۱۱-۶-۱۳۹۲ ۰۷:۴۱ عصر)yasi_ghoroob763 نوشته شده توسط:  منم برای درد دندون ازش استفاده کردم.عالی بود برای عفونتم ار همه نوعی محشره مخصوضا عفونت زنان

خانمی برای درد دندون یکبار استفاده کردی؟؟؟ شمام مثل دوست من دود کردی
۱۱-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ عصر
یافتن
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد