تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اندر خواص عنبر نساء (عنبر نسارا)
امروز یاد ی چیز جالب انگیز ناک افتادم که گفتم برای شمام بگم . البته خانومای مسن تر احتمالا بدونن که قضیه چیه و کیه!!!hih اما خانومای هم سن وسال من کمتر کسی هست که اسم عنبر نسا رو شنیده باشه یا حتی مصرف کرده باشه
بله دلم براتون بگه که عنبر نسا ی داروی سنتی فوق العاده قدیمی و طبیعیه که تو درمان خییییلی از بیماریها استفاده میشه . مثلا تو درمان سینوزیت ، انفولانزای شدید، عفونت های زنانه، سوزش ادرار تازه اخیرا یکی از دوستان میگفت تو درمان دندون درد هم ازش استفاده کرده و جواب گرفته . و همینطور تو در مان خون دماغ و خییییلیس چیزای دیگه که من ازش بیخبرم. همه موارد فوق که نوشتم در بین نزدیکانم مورد استفاده قرار گرفته و صد درصد جواب داده . حالا از کجا میشه تهیه اش کرد میشه تو روستا ها سراغش رو گرفت و یا عطاریها اما تو عطاریها گرون میدن مثلا پارسال همکار خواهرم خردی ی تیکه اندازه گردوو 500 تومن . لابد الان همتون میگید اصلا این عنبر نسا چی هست ؟! گلاب به روتون و روم به دیوار عنبر نسا همون مدفوع الاغ ماده است fak که طریقه مصرفش هم اینه که مثل اسپند دودش کنید اگه سئوال خاصی هست من در خدمتم . ولی وجدانا جواب میده و از صدتا قرص و شربت هم بهتره
}
(۱۱-۰۶-۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ)رهگذر1 نوشته:  واقعا عالیه اضافه می کنم برای درمان زخمهای دیابتی هم معجزه می کند اما عنبر النساء اولین مدفوع الاغ ماده بعد از زایمان است نه هر مدفوعی اصلش واقعا معجزه می کنه

من اینو نشنیده بودم ولی خانواده ما از قدیم از هر نوعش استفاده میکردن و جواب میگرفتن حالا اینکه باید بعد زایمان باشه رو من خبر ندارم
}
واقعا محشره به خصوص برای آبله مرغون که من اثر فوق العاده ای ازش گرفتم... ولی من شنیدم مدفوع الاغ ماده که علف بهاره خورده باشه... نمیدونم ... Dunnof
}
منم برای درد دندون ازش استفاده کردم.عالی بود برای عفونتم ار همه نوعی محشره مخصوضا عفونت زنان
خدایا به خاطر داشتن پسرم جاوید عزیزم هزاران بار شکرت
خداجونم بهترینها رو نصیب دوستام کن.
}
گوناگون از وب
loading...
من هم از خواص این ماده شفا بخش این را اضافه کنم که یکی از آشنایان ما برای درمان آلرژی های فصلی سرفه،عطسه ، آبریزش بینی ، خارش گلو و... پیشنهاد میدادندFlowerysmile
}
(۱۱-۰۶-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ ب.ظ)yasi_ghoroob763 نوشته:  منم برای درد دندون ازش استفاده کردم.عالی بود برای عفونتم ار همه نوعی محشره مخصوضا عفونت زنان

خانمی برای درد دندون یکبار استفاده کردی؟؟؟ شمام مثل دوست من دود کردی
}
خانومایی که میخوان برای عفونت واژن استفاده کنند ی دامن بلند بپوشید و عنبر نسا رو رو شعله آتیش بسونید و بزاری تو اسفند دودکن بگیرید زیر دامنتون و و بهتر اینکه وقتی سوزوندین ی کلدون سفالی که تهش سوراخه برعکس بزارید روش تا دودش از سوراخ بیاد بیرون و بادامنتون برید بالاش وایسید( بدون لباس زیر)
}
عنبر نساء گلاب به روتون مدفوع الاغ ماده که شیر می ده هست
مهم نیست اولین مدفوعش باشه یا نه
من برا عفونت واژن استفاده کردم که معرکه بود برا گوش و چشم و ریه هم استفاده کردم خوب بود
چون می گذرد غمی نیست...
}
گوناگون از وب
loading...
سلام.یبار نه یه دندون عقل کشیده بودم جاشش 2 3 هفته ای درد میکرد.هیج مسکنی هم بهم جواب نداد

دیگه روزا رو تحمل میکردم شبا یه عنبر نسارا دود میکردم با کاغذ لول شده دودشو دقیقا میدادم روی جای دندون
مثه اب رو اتیش بود
خدایا به خاطر داشتن پسرم جاوید عزیزم هزاران بار شکرت
خداجونم بهترینها رو نصیب دوستام کن.
}
(۱۴-۰۶-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ)yasi_ghoroob763 نوشته:  سلام.یبار نه یه دندون عقل کشیده بودم جاشش 2 3 هفته ای درد میکرد.هیج مسکنی هم بهم جواب نداد

دیگه روزا رو تحمل میکردم شبا یه عنبر نسارا دود میکردم با کاغذ لول شده دودشو دقیقا میدادم روی جای دندون
مثه اب رو اتیش بود

ینی کغذ لول کرده بودی و دودش و میکشید داخل؟ اونوقت دودش تو حلقت نمیرفت؟ حالت بد نمیشد؟ دوست من راه حلقش بسه بود دود گرفته بود جلو دهنش
}