خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

انواع فرمولهای گیاهی و طلایی پوست از دکتر تورج زرگر

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 186

ارسال: #1
Daemons انواع فرمولهای گیاهی و طلایی پوست از دکتر تورج زرگر
نواع ماسک صورت گیاهی(1782)

لایه بردار قوی : پودر ریشه شیرین بیان 1 ق.م + گلاب خالص 2/1 استکان + موز 2 حلقه + زرده تخم مرغ 1 عدد + عسل 1 ق.غ را با هم مخلوط کنید. روی پوست صورت منهای دور چشم بمالید. بعد از بیست دقیقه بشویید. هفته ای سه بار از این ماسک استفاده کنید.

ماسک برای پوستهای بسیار خشک:خشک شدن پوست ممکن است از کم کاری تیروئید باشد بنابراین توصیه می کنیم قبل از هر گونه درمان به متخصص غدد مراجعه کنید و این مساله را به صورت ریشه ای پیگیری نمایید.
در کنار درمان هایی که زیر نظر مستقیم پزشک معالج تان انجام می دهید می توانید از ماسک زیر هم استفاده کنید:
شیر پر چرب 2/1 فنجان + پودر جوانه گندم 1 ق.م + روغن زیتون خالص 1 ق.چ
این مخلوط روان را به روی صورت به جز اطراف چشم بمالید و بیست دقیقه بعد آن را شستشو دهید.

ماسک روشن کننده و ضد لک قوی : هسته گریپ فروت 5 عدد + هسته پرتقال 5 عدد + شیر داغ 1 استکان + گل بنفشه 1 ق.غ
هسته ها را پوست بگیرید و آن ها را له کنید. حالا همه مواد را با هم مخلوط کنید و در شیر داغ بریزید. پنج دقیقه آن را کنار بگذارید و صاف کنید. از این محلول هر شب روی پوست بمالید.

ماسک برای ترمیم زخمهای صورت : آرد عدس 1 ق.غ + عسل طبیعی 1 ق.غ + سفیده تخم مرغ 1 عدد
همه را مخلوط کنید. خمیری روان به دست می آید. آن را روی زخم ها بمالید و پنج دقیقه بعد شستشو دهید.

ماسک لایه برداری پوست و باز کننده منافذ پوست : روغن زیتون خالص 1 ق.چ + آب لیمو تازه 1 ق.چ + بیکینگ پودر 1 ق.چ مخلوط کنید. روی پوست بمالید و پوست را ماساژ دهید. این عمل را هر شب یک بار انجام دهید.
بعد از مصرف ماسک بالا از ماسک زیر استفاده کنید.
1 قاشق غذاخوری ماست + 1 ق.غ عسل

ماسک برای پاکسازی پوست:ماست ترش شده و عسل را به نسبت مساوی مخلوط کنید و روی پوست منهای دور چشم ها بمالید. بیست دقیقه روی پوست نگه دارید و بعد به آرامی بشویید.

درمان سیاهی و چروک دور چشم: عرق کاسنی یک واحد + گل گندم یک واحد + عصاره عناب را با هم مخلوط کنید. مخلوطی خمیری شکل به دست می آید . آن را دورچشم بمالید و بعد از خشک شدن به آرامی بشویید.
روش عصاره گیری از عناب : 6 عدد عناب را بشویید. با چاقو بر روی بدنه آن برش های نازک ایجاد کنید. آن را در نصف استکان آبجوش جوش بریزید و یک ساعت کنار بگذارید. سپس عناب را خارج کنید و هر کدام را در وقت بیرون آرودن از آب بفشارید.

ماسک درمان لک صورت : آبغوره و آب نارنج و سرکه سیب را به میزان مساوی با هم مخلوط کنید. روزی دو تا سه بار بر روی لکه های بمالید. این محلول خصایت لایه برداری دارد و به مرور زمان باعث از بین رفتن لکه های صورت می شود.

درمان جوشهای ریز زیر پوستی: تا 5 عدد عناب را زخمی کرده و در یک استکان آبجوش بیاندازید. به این مخلوط ، 1 ق.م گل بنفشه و 1 ق.چ شیر خشت اضافه کنید. سه دقیقه این مخلوط را دم کنید. سپس آن را صاف کنید. دو بار در روز صبح و شب بخورید.
ته مانده این مخلوط را هم بر روی صورت بمالید.

برطرف کردن کک و مک : مخلوط ماست و پودر رازیانه که یک لایه بردار قوی است بسیار موثر است.
1 ق.چ از شیرین بیان را در نصف استکان آبجوش حل کنید. نیم ساعت کنار بگذارید و بعد به صورت موضعی بر روی پوست بمالید.
علاوه بر این نکته ها باید از پوست در برابر آفتاب با ضد آفتاب ها مصرف کنید.
امضای گل سرخ
[تصویر:  20130113141729_111.jpg]
۲۱-۸-۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
7 کاربر از گل سرخ به دلیل این ارسال سپاس کرده.
رها نبوی, mis gold, monir jun, پرند, nothing, ZOHRE.COM, Orchide
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

RE: انواع فرمولهای گیاهی و طلایی پوست از دکتر تورج زرگر
یه تجربه خیلی بدی رو بهتون میگم که شماها تجربه نکنین
من دیروز برای محلول ریزش مو به دکتر زرگر زنگ زدم که خانمی حواب دادن و گفتن مشاور ایشونن
بهم گفتم مبلغ 60 تومن واریز کرنم و بعد بهم گفتن بااتوبوس واست میفرستیم ساری
امروز زنگ زده میگه 20 تومن واسه ارسال واریز کن!
خداییش شما بودین زورتون نمی اومد؟
وقتی به اون خانم زنگ زدم و گفتم کنسل میکنم با بدترین لحن هر چی دهنش بود بهم گفت که ادم بیکاری هستی که مزاحم میشی
بعدشم گفت دکتر قبول نمیکنه پولو پس بدیم
منم از خیر اون محلول گذشتم اما از مشاور بی شخصیتش دکتر نمیگذرم
اشتباه از خودم بود که اعتماد کردم
خواستم بگم شما هر چیزیو اینترنتی نخرین که مثل من سرتون کلاه نره

اینم بگم که من قبلا مطب دکتر میرفتم
خودشون خیلی با شخصیت و خوش برخوردن
اما کاش هر کسیو منشی خودشون نکنن که زیر سوال برن
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۶-۱۳۹۴ ۰۱:۴۹ عصر، توسط nunu_khm.)
۳-۶-۱۳۹۴, ۰۱:۴۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از nunu_khm به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ZOHRE.COM
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

RE: انواع فرمولهای گیاهی و طلایی پوست از دکتر تورج زرگر
سلام من چند سالی هست دکتر زرگر از برنامه خانه مهر میشناسم دخترم تمام حرفهاشون یاداشت داره از همون سالها .و مرتب ب سایتشون سر میزنیم از مطالبش استفاده میکنیم .به نظرم ایشون بسیار ادم با ارزشی هستن و خدارو شکر پولکی هم نیستن .دلیلم اینه ک تو تایمی که در برنامه داشتن سرعت در اختیار گذاستن اطلاعاتشون بسیار بالا بود یک ثانیه رو از دست نمیدادن.امیدوارم تمام پرسنل ایشون رفتاری داشته باشن که در شان دکتر هست .کامنتی ک خوندم شکایت داشت از منشی باعث شد منم نظر بدم .
۱۳-۸-۱۳۹۵, ۰۷:۵۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد