امتیاز موضوع:
  • 46 رای - 2.8 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انواع کاشت ناخن
(۳۰-۰۸-۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ)melisa kh نوشته:  سلام به دوستای گلم
یه سوال دارم من میخوام ناخن بکارم و اینکه جایی که من زندگی میکنم هوا رطوبت زیادی داره ، و اینکه من اهل لاک زدن زیاد نیستم . میخوام طبیعی هم باشه و زیاد زخیم نباشه یکی از دوستام کاشه خیلی زمخت شده تابلوئه که ناخن مصنوعی .[/size]کدوم روش بهتره انجام بدم منو راهنمایی کنید ممنون میشم
برای آشنایی بیشتر با انواع ابزار وکاشت ها ودیزاین ها ی ناخن می توانید به وبلاگ nail7000.mihanblog.com سر بزنید.موفق باشید .Flowerysmileماندانا
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۳۰-۰۸-۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ)melisa kh نوشته:  سلام به دوستای گلم
یه سوال دارم من میخوام ناخن بکارم و اینکه جایی که من زندگی میکنم هوا رطوبت زیادی داره ، و اینکه من اهل لاک زدن زیاد نیستم . میخوام طبیعی هم باشه و زیاد زخیم نباشه یکی از دوستام کاشه خیلی زمخت شده تابلوئه که ناخن مصنوعی .[/size]کدوم روش بهتره انجام بدم منو راهنمایی کنید ممنون میشم
ی
سلام دوست عزیز
زمخت بودن کاشت دوستتون به دلیل ناشی بودن ناخن کار است .ناخن کار خوبی پیدا کنید ناخنی بسیارطبیعی وظریف برای شما کار خواهد کرد.از همه روشها بهتر کاشت با پودر وقلم است به شرط آنکه ناخن کار حرفه ای برای شما ناخن بکارد.
برای آشنایی بیشتر با انواع ابزار وکاشت ها ودیزاین ها ی ناخن می توانید به وبلاگ nail7000.mihanblog.com سر بزنید.موفق باشید .Flowerysmileماندانا
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۰۵-۰۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۹ ب.ظ)نازگل2012 نوشته:  کاشت ناخن در نماز خوندن یعنی هنگام وضو مشکلی ایجاد نمی کنه؟Dunnof

سلام چرا مشکل ایجاد میکند چون یه لایه مواد روی ناخن ایجاد میکند که باعث میشه به ناخن اصلی خودمان آب نرسه پس وضو باطله باوجود کاشت ناخن خانمی.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام خانم گلا ی عزیزم1 (111)
بعد از یه مدت تقریبا طولانی برگشتم tnx
من یه مدت کوتاهیه کاشت ناخن انجام میدم
چند تا از مشتریا ازم خواستن با ساچمه براشون دیزاین کنم ...
میشه یه توضیح کوتاه بدین که چطور باید کار کنم ؟
ممنونمFlowerysmile
روي پرده خانه كعبه اين آيه از قران حك شده كه:

نَبِّئْ عِبَادِي أَنِّي أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــيمُ

و من هنوز و تا هميشه به همين يك آيه دلخوشم ...

بندگانم را آگاه كن كه من بخشنده مهربانم

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...