تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 5 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اونایی که رشته اشون مدیریت بوده بیان کمک
Personal 
سلام خانوم گلهای عزیز.
من میخوام انتخاب رشته کنم . رشته کاردانی من آمار بوده و کارشناسی مدیریت کنکور دادم و الان میخوام انتخاب رشته کنم . رشته های اعلام شده اینان :
1- مدیریت بازگانی
2- مدیریت بیمه
3- مدیریت امور فرهنگی
4- مدیریت هتلداری
5- مدیریت صنعتی
6- مدیریت جهانگردی
7- مدیریت دولتی

من میدونم که مدیریت دولتی و بازرگانی از بقیه پر کار تر هستن . ولی راجع به مدیریت بیمه ، مدیریت جهانگردی و مدیریت هتلداری دودلم که بزنم یا نه !
میشه راهنماییم کنید این شاخه ها از نظر سختی دروس و بازار کار چطورن ؟
[عکس: 52815271783843315324.jpg]
پاسخ }
عزيزم خواهر من مديريت جهانگردي خونده تا جايي كه ميدونم دروسشون شامل اقتصاد حسابداري زبان فرانسه و انگليسي صدور بليط اوغات فراغت و هتلداري مديريت هتل ليدري مديريت تور و .. بوده بازار كارشم شامل كار توي هتل و آژانس مسافرتي و تور ليدر هست اگه بيشتر بخواي بدوني ميپرسم واست موفق باشي
در کـــــودکــی...
در کـــُـدام بــــــــــــآزی ، راهــــــت نــَــدادنــد ،
کــــــه امـــــروز ، انـــــقَــدر دیـــــوانه وار
تــــشنـــه ی " بــــــــــازی کـَــردن " بــــــــا آدم هــــــــایی ؟
پاسخ }
سلام عزیزم من مدیریت بیمه خوندم درساش مثل بقیه مدیریت ها است به جز تخصی ها که مال بیمه هستن. من که راضی هستم الانم که درسم تموم شده یه نمایندگی بیمه باز کردم و دارم کار میکنم(1782)
پاسخ }
(۰۵-۰۶-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ ق.ظ)angelll نوشته:  سلام عزیزم من مدیریت بیمه خوندم درساش مثل بقیه مدیریت ها است به جز تخصی ها که مال بیمه هستن. من که راضی هستم الانم که درسم تموم شده یه نمایندگی بیمه باز کردم و دارم کار میکنم(1782)
ممنون عزیزم . موفق باشی Flowerysmile
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
یعنی اینهمه خانوم گل . هیچکی نمیتونه منو بیشتر راهنمایی کنهDash2. بابا فردا باید انتخاب رشته کنم crying
پاسخ }
سلام عزیزم من رشته ام حقوقه ..ولی خب یه چیزایی میدونم در مورد مدیریت..

مدیریت دولتی به اون صورت کاربردی نیست البته توی حیطه شغلیش میگم..بازرگانی بازار کارش همیشه انلاینه ولی من خودم همیشه صنعتی رو دوست داشتم خیلی رشته تاپ و به روزیه...و خیلی هم کاربردیه...
دلم آغوشی میخواهد که نه زن باشد نه مرد.....
خدایا زمین نمیایی؟؟؟
پاسخ }
undefined
پاسخ }
salam.chejori sherkat bime mizann?//
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلامWavesmile
دوستی که مدیریت شرکت کردی چرا تو دفتر چه روزانه و شبانه نداره؟Dunnof
پیام نور هم نداره!!!
یعنی فقط میتونیم غیر انتفاعی بریم؟تازه تهرانم هیچ جا نداره کهDash2
ببین مدیریت صنعتی همون درسای مهندسی صنایع است با دید مدیریتی...خیلی بازار کارش خوبه...بازرگانی هم همین طور...بیشتر تو بحثای بازاریابی و تجارتی و بیزینسیه...جهانگردی هم دوستمون گفتن تهش میتونی بری آژانس ها کار کنی....
کلا مدیریتا همشون بازار کار دارن(1782)
میشه تو هم سوالای منو جواب بدیhih
[عکس: VM2pp3.png]
حافظ شب هجران شد بوی خوش وصل آمد
شادیت مبارک باد ای عاشق شیدایی....
پاسخ }
سلام الی جون من رشته ام مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد کاردانی به هوای اینکه کارشناسی دانشگاه دولتی برم سرتو درد نیارم که با رتبه خوب قبول شدم و بعد از کاردانی هم کاردانی به کارشناسی از طریق آزمون سراسری دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم کلا فقط از کاردانی به کارشناسی غیرانتفاعی داره میگه اینکه کارشناسی مدیریت بزنی دانشگاه مدیریت (کیشا) بعدش هم که میری سرکار اصلا مدرک غیرانتفاعی ارزش نداره وقتی میخوای فرم استخدام پر کنی غیرانتفاعی تو رده های پایین تر راستی عزیزم رشته مدیریت بازرگانی از نظر بازار کاری خوبه من زمانی که دانشجو بودم کارهای حسابداری هم انجام میدادم حسابداری 1 و2 صنعتی 1و 2 هم پاس میکنی که میتونی به راحتی تو شرکتهایی که حسابداری بازرگانی انجام میدن استخدام بشی به نظر من رشته خوبیه نمیدونم تونستم درست راهنمایی کنم یا نه موفق باشی (1782)
[عکس: eNortjKzUjIyNDWwMFayBlwwFXEC0A,,32.png]
پاسخ }