امتیاز موضوع:
  • 6 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر شوهرتان زیاد غذا میخورد یا سیگاری است...
#1
اگر شوهرتان زياد غذا مي خورد...


خانم هاي عزيز، اجازه بدهيد همسرتان خوش باشد. اجازه دهيد هر چقدر دلش مي خواهد غذا بخورد. بله، درست است كه زياد غذا خوردن اصلاً برايش زياد خوب نيست اما نگراني و ناراحتي شما ده ها برابر بدتر از اين است. ..

مطمئن باشيد تا با تشويق هاي مداوم از عهده حل اين مشكل بر مي آييد. سعي نكنيد غذايش را كم كنيد.

كاري كنيد كه خودش به اشتباهش پي ببرد. به گونه اي به او ثابت كنيد كه تنها به فكر سلامتي اش هستيد، فقط همين، در ضمن هيكل او را با همسر دوستان تان مقايسه نكنيد. چرا كه اين بدترين روش است و نتيجة معكوس دارد.

نق نزيد. اما تا آنجا كه مي توانيد به دنبال راه حل هاي خلاق و سازنده اي براي ترك اين عادتش باشيد.

مطمئن باشيد دير يا زود شوهرتان متوجه رفتارش مي شود. بگذاريد هر چه مي خواهد بخورد.


اگر شوهر شما سيگاري است ...

سيگار كشيدن يكي از بدترين عادت هاست. يكي از دوستانم هميشه مي گفت: هيچ فرقي نمي كند كه در عمق 6 متري غرق شويد يا 60 متري.خوب، وظيفه شماچيست؟

خيلي ساده است. بايد ذهنتان را تغيير دهيد و به جاي اين كه تعداد سيگارهايي كه شوهرتان مي كشد فكر كنيد، به عواقبي كه سيگار كشيده به دنبال دارد بيانديشيد. ..

وقتي مي گوييد سيگار كشيدن، بد است، مطمئناً به خود سيگار فكر كرده ايد و از مشكلات بعدي آن غافل مانده ايد.

انديشيدن به مسائل جزي و جانبي به جاي مسائل اصلي باعث فراموشي مسائل مهم مي شود.

وقتي به عواقب سيگار كشيدن فكر مي كنيد، زودتر از معمول به نتيجه مي رسيد. شما بايد بر روي منشأ و ريشة مشكلات تمركز كنيد و يكي يكي انها را حل كنيد، نه اينكه مدام سيگار را از جلوي شوهرتان دور كنيد و كاري كنيد كه به دور از چشم شما اين كارها را انجام دهد.

زماني كه شوهرتان سيگار مي كشد نشانة اين است كه او از چيزي رنج مي برد و ناراحت است و در اين شرايط سعي كنيد به جاي جر و بحث به طور منطقي با او برخورد كنيد.

يان را به خاطر بسپاريد: تمام توجهتان را معطوف به خود سيگاري نكنيد بلكه به عواقب آن فكر كنيد. به دود سيگار توجه نكنيد، به عواقب آن فكر كنيد.غر زدن هيچ كمكي به شما نمي كند.
__________________
پاسخ }