تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا
با سلام هدفم از ایجاد این تاپیک اینه که خانومایی که به هر دلیل باردار نمیشدن و حالا بوسیله ی یکی از روش مصنوعی صاحب فرزند شدن بیان اینجا تا از تجربه هاشون به اونایی که قصد انجام این کار رو دارند بگن و کمک و راهنماییشون کنن تا هم اطلاعات بقیه بیشتر بشه هم به کمک این دوستان استرس هاشون کمتر بشه
راستش من وهمسرم تصمیم به انجام این کار داریم و من هیچ چی نمیدونم تورو خدا بیاید وبه من وامثال من کمک کنید تا شاید کمی از بار غم و غصه هامون به کمک شما دوستان کم بشه.
منتظرتونم
هی رفیق ازتو چه پنهان آدمها آنقدر دورم زده اندکه بعیدنیست یکی از همین روزها میدانی رابنامم کنند
پاسخ }
Flowerysmile

پاسخ }
با سلام من پلرسال ای وی اف کردم و الان یک پسر خوشگل و سالم دارم خدا رو شکر با دفعه اول هم گرفت کار سختی هست اما وقتی پسرت و بغل می کنی یادت میشه چی سختی هایی کشیدی و قط روزی هزار بار سجده شکر به خدا می کنی فقط و فقط توکل و صبر داشته باشین
پاسخ }
مامانای عزیز لطفا اطلاعات زیر رو حتما در نظراتتون بذاریدتا بیشتر کمک کنه ممنون
1-سنتون و اینکه چند ساله که ازدواج کردید
2-مشکل بچه دار نشدنتون دقیقا چی بوده(اینو حتما بگید لطفا)
3-شهر و بیمارستانی که در اون عمل رو انجام دادیدو پزشکتون
4-هزینه کل فرآیند عمل
5-مراقبت های لازم قبل و بعد از عمل
6-و جنسیت نی نی نازتون
7-و اینکه بار چندمه که عمل رو انجام میدید
مرسی از توجه تموم شما خانوم گلا واقعا ممنونم آدم کلی امیدوار میشه وقتی میشنوه تعداد زیادی با این عمل ها مامان میشن و روز های خوش به زندگیشون بر میگرده امیدوارم این تاپیک مفید واقع بشه تورو خدا دعا کنید پولمون جور بشه و ماهم بریم واسه عمل.
به امید مامان شدن تمامی کسانی که لحظه به لحظه در انتظار اینن که یه نی نی بیاد توی دلشون .
هی رفیق ازتو چه پنهان آدمها آنقدر دورم زده اندکه بعیدنیست یکی از همین روزها میدانی رابنامم کنند
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خانوما کسی مرکزی رو میشناسه که از
اسپرم اهدایی استفاده کنه ابن سینا از جنین اهدایی استفاده میکنه بچه ای که حتی من که سالمم هم هیچ نقشی در اون ندرم آخه این که انصاف نیست پس من چی؟تورو خدا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
پاسخ }
(۰۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ق.ظ)بالماسکه نوشته:  هزینه آِ یو مختلفه بعضیا هر 5 بار یک میلیون و 500 میگیرن
بعضی ها هر سری 400 یا 500
بعضی ها بادارو و ویزیت و سونو و این چیزا کلا 700 میگیرن

سلام گلمWavesmile
شماساکن تهرانی؟ بیمارستان خوبی که بشه این عملو انجام داد , میشناسی؟Dunnof
منم و مزه مزه کردن ثانیه های مادری... خدایا شکرت
پاسخ }
(۰۲-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ ق.ظ)FIRIHA نوشته:  
(۰۱-۱۲-۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ق.ظ)بالماسکه نوشته:  هزینه آِ یو مختلفه بعضیا هر 5 بار یک میلیون و 500 میگیرن
بعضی ها هر سری 400 یا 500
بعضی ها بادارو و ویزیت و سونو و این چیزا کلا 700 میگیرن

سلام گلمWavesmile
شماساکن تهرانی؟ بیمارستان خوبی که بشه این عملو انجام داد , میشناسی؟Dunnof

بله تهران
بیمارستان هایی که بخش نازایی دارن انجام میدن
آّبا ن و نهر هم خوبه
ولی از م ن میشنوید مراکز نرید
یه سری دکتر هم میشناسم تو مطب آِ یوی انجام میدن
پاسخ }
سلام دوستان گلم منم با ای وی اف که همین ابان بود باردار شدم والا خدا روشکر تا چند روز دیگه میرم تو 6 ماه نی نی هم یه دخمله که عاشقشم من 32 سالمه و15 ساله که ازدواج کردم ومن رفتم تهران پیش دکتر فاطمه شریف زاده که اونم منو فرستادن پیش دکتر زهرا رئو فی که ایشون منو تو بیمارستان دی ای وی اف کردن هر دو دکترم بسیار عالی وخوش برخورد بودن بنظرم این شرط اول هستش چون من اصلا انتظار بارداری رو نداشتم تخمک گذاری بسیار ضعیف فقط با دو تخمک در کل باز اگر سواالی داشتین من در خدمتم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
بچه ها برای تحرک اس هم این عملو انجام میدن؟
منم و مزه مزه کردن ثانیه های مادری... خدایا شکرت
پاسخ }
آره انجام میدن
شما برای اس از خرنوب هم میتونید استفاده کنید
پاسخ }