امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا
نیوشا جون دارم دیونه میشم همش میشینم گریه میکنم
الانم دارم رازیانه و قرص اگنول میخورم به توصیه دوستان
رازیانه رو دکترم هم گفت بخور هورمون زنانه داره
10
پاسخ }
انشالله که هر دومون زود زود مامان میشیم 2727 اصلا نگران نباش
هیسترو منظورت عکس رنگیه ؟
[عکس: 20150727111523_index.jpg]
پاسخ }
آخه این چه کاریه با خودت میکنی دختر؟؟7 استرس و ناراحتی که بیشتر کار رو خراب میکنه ... بیخیال باش میدونم سخته ولی باید بتونی ...اصلا این موضوع رو اولویت تو زندگیت قرار نده خودت رو سرگرم کن تا بهش کمتر فکر کنی
پاسخ }
من رفتم نت سرچ کردم اومد یه روش تشخیصی یا جراحی تو اتاق عمل هست با بیهوشی داخل رحم رو برسی میکنن من میترسم رحمم کارایش رو از دست داده باشه 10
10
پاسخ }
(۲۷-۰۳-۱۳۹۴, ۰۱:۳۸ ب.ظ)ZAHRABANO نوشته:  من رفتم نت سرچ کردم اومد یه روش تشخیصی یا جراحی تو اتاق عمل هست با بیهوشی داخل رحم رو برسی میکنن من میترسم رحمم کارایش رو از دست داده باشه 10

فکر کنم d&cمنظورش بوده... منم قبلا انجام دادم راحته چیز خاصی نیست از رحم نمونه برداری میکنن
انشالله که رحمت مشکلی نداره نگران نباش
پاسخ }
میدونم استرس خوب نیست ئلی اینکه آگاهی درستی از وضعیت به وجود اومده ندارم باعث استرسم میشه از طرفی واقعا هزینه ها سنگینه این دو ماه که کنسل شد روی هم یک میلیون هزینه در بر داشت باز اگه بدونی به نتیجه میرسی یه جوری تحمل میکنی از همسرم خجالت میکشم
10
پاسخ }
انشا الله اگه چسپندگی باشه هم میتونن کاری انجام بدن بعدش درد ت چقدر بود13
10
پاسخ }
میفهمم چی میگی ...استرس عمل و انتقال از یه طرف هزینه های سنگینشم از یه طرف... انشالله به امید خدا این بار هیچ مشکلی نباشه و همه چی خوب پیش بره
با اجازت من برم ناهار بخورم
پاسخ }
برو عزیزم منم خوابم میاد شد دوباره میام روز خوبی داشته باشی838383832
10
پاسخ }
(۲۷-۰۳-۱۳۹۴, ۰۱:۴۳ ب.ظ)ZAHRABANO نوشته:  انشا الله اگه چسپندگی باشه هم میتونن کاری انجام بدن بعدش درد ت چقدر بود13

درد اصلا نداشتم فقط یه کوچولو مثل زمان پریودی... تا یه روزم لک دیدم همین ... صبح که رفتم بعد از ظهر مرخص شدم هیچ مشکلی هم نبود توی جوابم خدا رو شکر
پاسخ }