امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا
روز خوش عزیزم موفق باشی 272727
[عکس: 20150727111523_index.jpg]
پاسخ }
سلام دوستای خوبم؟نیوشاجان شما ک ای وی اف کردی کلا چقدر هزینه ت شد؟وکجا انجام دادین؟من خوزستانم.وبخاطر هزینه بالاش هم تا الان ارزو به دل موندم
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
پاسخ }
83838383
10
پاسخ }
(۲۷-۰۳-۱۳۹۴, ۰۶:۱۶ ب.ظ)چشم عسلی65 نوشته:  سلام دوستای خوبم؟نیوشاجان شما ک ای وی اف کردی کلا چقدر هزینه ت شد؟وکجا انجام دادین؟من خوزستانم.وبخاطر هزینه بالاش هم تا الان ارزو به دل موندم

سلام خانمی... من شیرازم.. سر جمع هشت تومن هزینه کردم... به اضافه سونو و آزمایش و ویزیت که حدود یک میلیون شد
البته اینجایی که من میرم بیمارستان هست و دکترا تیمی کار میکنن... مطب خصوصی هم هست که حداقل 15 تومن میشه هزینه اش ولی خیلی شلوغ بود و برخورد خیلی بدی هم داشتن که باعث شد نرم اونجا

امیدوارم زود زود نتیجه بگیری عزیزم اونم طبیعی که نخوای استرس و هزینه آی وی اف رو داشته باشی
پاسخ }
کسی نبود جواب منو بده؟دوستان کسی از اهواز خبر داره که مرکز ناباروری هست ینه؟ای وی اف هزینه ش چنده؟
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
پاسخ }
هزینه ها فرق داره دوستم ... هر جایی یه جوریه
چند ساله منتظری؟؟
پاسخ }
سلام دوستان، از امروز منم به جمع شما پیوستم،تصمیم گرفتم برم واسهlvf
خیلی میترسم تو رو خدا واسم دعا کنین.
توی تاپیک دیدم بعضی دوستان از این روش نتیجه گرفته بودن
خانما شما توی آزمایش میزان AMH چند بود؟
پاسخ }
سلام من 28 سالمه و هشت ساله ازدواج کردم،در حال حاضر هشتمین روز انتقالم هست،چشم انتظاری خیلی سخته،من جز درد زیر دلم.و تخمدانهام هیچ علایم دیگه ایی ندارم خیلی نگرانم از اینکه جنینم گ فته یا نه،تا امروز هم نشاسته هم توی آ ب سرد و هم بشکل فرنی خوردم،چکار کنم بنظرتون هنوزم وقت دارم که جنینم لانه گزینی کنه،یا دیگه طول عمرش تموم شده
پاسخ }
دوستان میکرو برخلاف اسمش اصلا عمل سختی نیست که ما خامنها نتونیم تحملش کنم،چونکه بیهوشی بعدشم که درد دوران قاعدگی رو داره،فقط خدا وتوکل بر خدا و دعای اطرافیان کمکمون کنه
پاسخ }
سلام گلم میشه درمورد میکرو یکم توضیح بدین؟با ای وی اف و ای یو ای چه تفاوتی داره؟هزینه ش چقدره؟
پاسخ }