امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا
(۲۰-۰۳-۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ب.ظ)نیوشا نوشته:  
(۱۳-۰۳-۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ)zari_goli نوشته:  سلام خانوم گلا کسی هس iui کرده باشه و نتیجه دیده باشه ؟ میخواستم مشاوره بگیرم. ivf بهتره یا iui؟

سلام دوستم Flowerysmile من خودم 2بار iui کردم اما متاسفانه جواب نگرفتم اما خوب خیلی ها رو دیدم که جواب گرفتن
شما مشکلت چیه خانمی؟ من میخواستم یه بار دیگه iui کنم اما دکترم گفت برو برای ivf تا زودتر نتیجه بگیری آخه من 5 سال و نیم هست دارم اقدام میکنم نمیخوام دیگه وقت رو از دست بدم

خودم کم کاری تخمدان دارم که با مصرف دارو مشکلم حل شد اما شوهرم کم تحرکی اسپرم و شکل نامتقارن اسپرم داره . من 1 سال اقدام کردم نمی دونم iui رو انتخاب کنم یا ivf ?دکتر گفته انتخاب با خودتون. وضع مالی جالبی نداریم. کمکم کنید راه بهتر رو انتخاب کنم.
من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی
ولی با منت و خواری پی شبنم نمی گردم.
پاسخ }
zari_goli
عزیزم بهتره با یک متخصص نازایی مشورت کنی بنظرم تو انتخابدکترت تجدید نظرکن مگه میشه بین ای یو ای و ای وی اف خودت تصمیم بگیری؟
پاسخ }
اول خودم بگم زنگ زدم بیمارستان آبان وقیمت پرسیدم گفت 3400 در میاد برامون Dash2البته غیر از یک میلیون بیوپسی و کلی هزاری دیگه از و سونو و....
پاسخ }
سام من و همسری شروع کردیم مراحل ای وی اف رو البته تا حالا ای یو ای نکردم اما دکترم گفت وقت و هزینه تو با ای یو ای حددر نده.ما اول قرار بود بریم آبان اما الان پرونده مون رو توی ابن سینا تشکیل دادیم و میخام تا اخرش همون جا ادامه بدم شنیدم خوبن خودمم که بارها رفتم برخوردشون خیلی خوب بوده تعرفه هاش هم نسبت به جاهای دیگه یکم پایین تره.
پاسخ }
سلام ,من سه سال پیش عمل ivfرو انجام دادم,الان یه پسر دو ساله دارم ,
مشکل ما اسپرم همسرم بود,عمل رو در مرکز رویان تهران انجام دادیم,قبلش وقتمون رو پیش دکتر های زیادی هدر دادیم ,توصیه میکنم به مرکز درمان ناباروری مرجعه کنید و وقتتون رو توی مطب ها هدر ندید,مکز منتصریه تو مشهد هم مرکز خوبیه,
پروسه درمان ناباروری از لحاظ روحی وهزینه بسیار سخته,سعی کنیداطرافیانتون رو زیاد در جریان کارهاتون قرار ندید تا در صورت نتیجه ندادن مجبور به توضیحات و تحمل فشار از جانب اونها نشید,
آقایون هیچ دارویی استفاده نمیکنند,بررسی ها با یک آزمایش اسپرم آقا و آزمایشات خون,کلیه,عکس رنگی رحم,سونوگرافی برای خانم شروع میشه,
شروع داروها برای خانم ومراجعه با فاصله یک ماهه وبعد از رسیدن به وضعیت مناسب شروع تزریق گونال اف وسونوهای داخلی
عمل در روز اول با تخمک گیری و اسپرم گیری شروع میشه و 48 ساعت بعد جنین شکل گرفته در آزمایشگاه به رحم منتقل میشه ,تقریبا 14 روز بعد آزمایش بارداری
در تمام رنج هایی که میبریم,صبر,اوج احترام به قوانین الهی است.[/quote]
پاسخ }
بهاران جون میشه بگی بارچندم ای وی اف باردار شدی و از لحاظ تغذیه و استراحت در چه وضعی بودی .ممنون ازراهنماییت
پاسخ }
(۱۵-۰۶-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ)batista نوشته:  بهاران جون میشه بگی بارچندم ای وی اف باردار شدی و از لحاظ تغذیه و استراحت در چه وضعی بودی .ممنون ازراهنماییت

سلام عزیزم,من یکبار تخمک گیری انجام دادم و10 تخمک داشتم ولی بخاطر اسپرم کم همسرم فقط 6 جنین برام تشکیل شد که بار اول 3جنین منتقل شد که جایگزین نشد در مرحله بعد 3جنین دوم که بصورت فریز برام نگهداری شده بود بعد سه ماه فاصله با انتقال قبل برام گذاشته شد که فقط یکیشون به ثمر رسید
دوران بارداری هیچ فرقی با بارداری طبیعی نداره بسته به وضعیت رحم داره من بخاطر اینکه یه توده خونی تو رحم برام بوجود اومد تا چهار ماهگی کمی مشکل داشتم وهمچنین ویار بدی داشتم ,در کل پزشکان به استراحت مطلق اعتقاد ندارن واستراحت نسبی رو که شامل محیط امن وآرام وبدون استرس وانجام ندادن کارهای سنگین ,ایستادن های زیاد,بالا رفتن ازپله,بهتر میدونن,قابل توجه شما من تمام دوران بارداری دانشگاه میرفتم وباتوجه به رشتم که عملی بود تمتم کارهام رو خودم انجام میدادم,
دوران بارداری که با آرامش وتغذیه خوب وسالم همراه باشه مادر وفرزند روزهای خوب و آرومی رو کنار هم خواهند داشت
در تمام رنج هایی که میبریم,صبر,اوج احترام به قوانین الهی است.[/quote]
پاسخ }
سلام خانومای عزیز
من اردیبهشت 89 ازدواج کردم. شهریور 89 سقط جنین 40 روزه داشتم بعد از اون دیگه باردار نشدم. بهمن 91 با معرفی دوستم رفتیم مرکز ابن سینا و تا فروردین ماه انواع آزمایشات رو از من و همسرم(بیشتر از من) گرفتن.( مرکز خوبی بود)( درضمن همسرم 36 و من 28 سالمه) اردیبهشت رفتیم برای گرفتن جواب کلی. من هیچ مشکلی نداشتم وفقط همسرم از لحاظ تعداد و شکل و کیفیت ا س پ ر م مشکل بزرگی داشت. متاسفانه تمام مراحل درمان باید روی من با اینکه سالمم انجام بشه .( همسرم مشکل داره تمام دردای درمانو من باید تحمل کنمDash2Dash2Dash2) در تعجبم این مرکز بزرگ چرا فقط تونسته روی زن ها آزمایش انجام بده و آقایون فقط باید برای آزمایشات اولیه بیانDash2Dash2)
گفتن از روز سوم پریو باید مصرف دارو رو شروع کنم. دقیقا یادم نیست ولی پروسه حدودا یک ماه و نیم طول میکشه تا جنین تشکیل بشه. به ما روش میکرو اینجکشن که مشابه ivf هست رو پیشنهاد دادن. هزینه درمان حدود 2 میلیون میشه . هزینه عمل حدود 2 میلیون و هزینه فریز جنین هم حدود600 تومنه. تا الان بخاطر مشکلات مالیcryingcrying اقدام نکردیم. یه مدت حالم خیلی بد بود . اما الان با رازو نیاز بیشتر با خدا و خوندن نمازای اول وقتم حداقل آرامش بیشتری دارم . تا ببینم خدا چی واسمون می خواد برامون دعا کنین خواهشا ممنونم(1782)
[عکس: RSblp3.png]
پاسخ }
سارا جان نگرانی رو از خودت و همسرت دور کن .متاسفانه توی کل دنیا درمان زوج نا بارور فقط از طریق زن انجام میشه و مرد فقط یه نمونه میده و تمام حتی اگر مشکل از اون باشه.من خیلی تحقیق کردم و روش میکرو بهترین روش برای شماست که مشکل از همسرتونه.سعی کن توی غذاهاتون ویتامین ای و سلنیوم بگنجونی مثل مصرف بادام .اگر همسرت آزو نباشه شاید با خوردن اینا یه فرجی بشه.از لحاظ هزینه ها باهات موافقم خیلیییییییی گرونن و مشکلات آدم رو تشدید میکننDash2
پاسخ }
به ما هم وقت 23 مهر رو دادن تا همسری teseکنن و اگر اسپرمی یافت شد انشاالله فریز کنیم .cryingما خورد خورد کارامون رو انجام میدیم تا خیلی از لحاظ مالی بهمون فشار نیادHangheadآخه تازه یه خونه بزرگتر خریدیم و کلی زیر بار قسط و وامیمcryingخدا به هممون رحم کنه0آمین
پاسخ }