امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا
(۱۲-۰۸-۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ ب.ظ)batista نوشته:  سلام ساراجون پیامت رودیدم.نه باردارنیستم چون جنینام فریزن انتقال ندادم که!
شماتاحالاا س پ ر م شوهرت رو توی آب ریختین؟ شوهرمن قبلن میموندروی آب اماچندروزپیش رفت ته آب!یعنی معجزه شده؟!

خانمی این روش رو مرکز خاصی انجام میده واصل واساس این روش چه چیزی رو معلوم میکنه اخه من تا حالا نشنیده بودم وبرام جای سوال داره ممنون میشم جواب بدی عزیزمDunnofDunnofDunnofDunnof
پاسخ }
سلام batistaجون
نه این کارو نکردیم. وقتی روی آب باشه یعنی چیه؟
میشه هزینه دارو ها و مراحل دقیق درمانتو بگی؟
[عکس: RSblp3.png]
پاسخ }
سلام نتم قاطی کرده ببخشید بعدا میام
پاسخ }
نازیلا جان من شنیدم زمان ابو علی سینا برای تشخیص نا باروری مرد اسی مرد رو میریزن توی آب و اگر پایین رفت یعنی سالمهDunnofبرای زن هم سیر میزاشته تو وازنش اگر طعم و بوش رو حس کرد یعنی سالمه همون عکس رنگی خودمونهhih
پاسخ }
سلام خانم گلا Veiledsmile2
خوبید
میشه خواهش کنم خانمایی که زیفت .ivf انجام دادن بیان بگن مراحلش چطوری هستش؟دردناکه یا نه؟
کلا چقدر درد داره
ممنون میشم FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
خدایا دوستت دارم
شکر خدای مهربونم توی سخت ترین شرایط همراهمی
بودنت آرومم میکنه
پاسخ }
(۱۴-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ)atefeeee نوشته:  سلام خانم گلا Veiledsmile2
خوبید
میشه خواهش کنم خانمایی که زیفت .ivf انجام دادن بیان بگن مراحلش چطوری هستش؟دردناکه یا نه؟
کلا چقدر درد داره

سلام خانومی
من که دکتر پیشنهاد داده ivf انجام بدم ولی هنوز که اینکارو انجام ندادم. شما چطور ؟ مشکلتون چیه؟ راستش منم از درمان خیلی می ترسم ولی اگه خدا بخواد و مشکل مالی حل بشه حاضرم بخاطر بچه دردهاشو تحمل کنم
[عکس: RSblp3.png]
پاسخ }
(۱۴-۰۸-۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ)سارا539 نوشته:  
(۱۴-۰۸-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ)atefeeee نوشته:  سلام خانم گلا Veiledsmile2
خوبید
کلا چقدر درد داره

سلام خانومی
من که دکتر پیشنهاد داده ivf انجام بدم ولی هنوز که اینکارو انجام ندادم. شما چطور ؟ مشکلتون چیه؟ راستش منم از درمان خیلی می ترسم ولی اگه خدا بخواد و مشکل مالی حل بشه حاضرم بخاطر بچه دردهاشو تحمل کنم

سلام عزیزم من خسته شدم از درمان با دارو و آمپول .این سری. دیگه میخام بگم ivf. کنیم
من فیبرم داشتم که ۱۰ماه پیش لاپراسکپی کردم اما بعدش بازم باردار نشدم و
اما از ivf. میترسم نمیدونم دردش چطوریه یا کلا چطوری هست و مراحلش چیه
خدایا دوستت دارم
شکر خدای مهربونم توی سخت ترین شرایط همراهمی
بودنت آرومم میکنه
پاسخ }
خانم گل های عزیز وقتی اقدام کنید خودتون تو سیر درمان می افتدید و نباید نگران مراحل کار باشید به طور کلی اول یک سری دارو درمانی دارین قرص ال دی ومتفورمین واسید فولیک بعد اون سونگرافی داخلی شروع میشه تا زمان تخمک گذاریتون مشخص بشه بعد یک تعداد امپول هورمنی دارین تا تخمک رو بزرگ کنه واماده کنه برای برداشتن ،تخمک هاکه به حد مناسب رسید یک نصفه روز بستری میشن یک بیهوشی سه چهار دقیقه ای دارین تخمک هاروبر میدارن یادم هست صبح عمل برداشتن تخمک باید اسپرم رو هم از شوهرتون بگیرن که به روش معمولی همون نزدیکی هست بعدلقاح ازمایشگاهی رو انجام میدن وتقریبا دو روز بعد هر تعداد جنین که معمولا از سه عدد نباید بیشتر باشه رو با لوله ازمایشگاهی داخل رحم قرار میدن که احتیاجی به بیهوشی نداره فقط باید با مثانه پر برین وبعد هم استراحت داشته باشین تا بعد حدود فکر کنم کمتر از یکماه ازمایش خون میدین تا ببینین انشاالله جنین داخل رحم رشد کرد ه

ورحم جنین پس نزده باشه در مورد درد هم که پرسیدن خوب کمی بعضی از مراحلش که فکر کنم بیشتر مرحله گذاشتن جنین باشه دردناک هست ولی نه اونقدر که ادم از خواسته مادر شدن وگرفتن بچه ی خودش در اغوش ازش بگذره پس فکر خودتونو مشغول به این چیزها نکنین وبا اراده زیاد وتوکل که خیلی مهمه وامید به اینکه با همون دفعه اول این عمل با موفقیت انجام میشه جلو برین تا موفق بشین من خیلی دوست دارم به شما خانم گلهای عزیز کمک کنم ولی چون از ivfمن هشت سال گذشته زیاد نمیتونم دقیق مراحل درمان براتون باز کنم چون حالا هم مراحل درمان پیشرفته تر شده از خدا میخوام همه شما صاحب نینی های خوشملی بشین فقط امید امید وامید داشته باشینHeartshape2Heartshape2
پاسخ }
سلام به همه . نازیلا جونم امیدوارم حال خودت و دوقلوهات خوب باشه . هر بار که عکسشون رو میبینم تو دلم میگم خایا براش حفظشون کن . آمین .
دوستای گلم که دنبال درمانین من دو ساله دارم این راه رو میرم و تازه اگر خدا بخواد تیر انتقال دارم . اگر سوالی داشتین تا این مرحله که رفتم در خدمتم . دوستای خوبم انقدر استرس درد رو نداشته باشید باور کنین اصلا اونجوری که فکر میکنین نیست . عکس رنگی هم خیلی ها میگن دردش زیاده اما واقعا من دردی نداشتم . البته بسته به شرایط بدنی هر فرد هم داره اما مطمئنم که اصلا غیر قابل تحمل نیستش و اگر هم مختصری درد باشه بیشتر از چند دقیقه نیست. اما به نظرم به بغل کردن نی نی خود آدم میارزه .
پاسخ }
سلام به خانوم گلا.من خیلی وقته گفتن از این روش استفاده کنم ولی شدیدا میترسم نمیدونم چه کنم؟وای خداااااااااااcryingcryingبنظرتون چکنم؟
به نام خدایی که دغدغه ی از دست داشتنش را ندارم
پاسخ }