امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا
حالا یک کم هم اگه درد داشته باشه چیزی نیست که . شما باید خودتون رو بعدش برای درد زایمان اماده کنین. این که با اون قابل مقایسه نیست. مادرشدن به همین سادگی که نیست . صبر و تحملتون رو از الان باید بالاببرین.در پناه حق
پاسخ }
سلام
دوستانيكه در مراحل اي وي اف هستند اينجا رو بخونيد خوبه

http://ninimaman.blogfa.com/

اين وبلاگ هم از سال 90 درست كردم اطلاعات مادراني هست كه از اين درمان نتيجه مثبت گرفتند

http://ninimaman.blogfa.com/

من خودم هنوز ني ني ندارم يكبار اي وي اف ناموفق داشتم

پاسخ }
به امید خدا به حق همین روزای عزیز الهی همتون نی نی دار بشین
منم سه بار ای وی اف کردم دفه اول نا موفق و دفه دوم موفق ولی متاسفانه دوقلوهام سقط شدن و امیدوارم هیچکس اون روزای منو تجربه نکنه به حق علی و حالا فقط دو روز مونده تا تو بغلم بگیرمش یه دختر خانم مامانی دعا کنین به خدا برام دعا کنین استرس دارم و امیدوارم فرزند سالمی باشه
برا همتون دعا می کنم شاید خدا حرف دل این دل شکسته رو بفهمه و .....
پاسخ }
Package_favorite 
سلام عزیزم انشالله که سالمه منم برات کلی دعا میکنم.واقعا برات خوشحالم انشالله یک نی نی سالم به زودی زود نصیب ما هم بشه آمین
uhumWinkingLaie_71mini
به نام خدایی که دغدغه ی از دست داشتنش را ندارم
پاسخ }
سلام خانوما، کسی اینجا دکتر خوب از بندرعباس میشناسه ؟ اصلا مرکز ناباروری داره بندر ؟
من چند وقته میرم پیش دکتر مهرانگیز امیری . کم کاری تخمدان دارم . فعلا درمان با قرص شروع کردیم. خیلی نگرانم . ولی شوشو به خاطر من به روشم نمیاره.Dunnof
مراکزی که تو بندر ایو اف انجام میدن وجود داره ؟؟؟؟؟؟
Flowerysmile
خدایا به خاطر تمام چیزهایی که دادی ، ندادی ، دادی پس گرفتی ، ندادی بعدا می خوای بدی ، دادی بعدا می خوای پس بگیری ، ندادی میگی دادی ، اصلا نمی خوای بدی ، شکر ... شکر
پاسخ }
سلام عزیزم دکتر زهرا خشاوی براناباروری کارش خوبه تو بندرعباس
[img]Dsc-0360.jpg[/img]
پاسخ }
سلام دوستای گلم.کسی اینجا هست که ؟iuiانجام داده باشه؟میخواستم از میزان هزینه اش و اینکه ایا امیدی بهش هست بدونم
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
پاسخ }
سلام دوستای گلم من دوسال پیش ای وی اف انجام دادم خدا رو شکر برای بار اول جواب گرفتم الان یه پسر دوسال ودوماهه دارم.
اونایی که ساکن تهران هستین موسسه رویان و رویش این کار رو انجام میدن.
من به خاطر خوزستانی بودنم رفتم بیمارستان امام خمینی، زیر نظر خانم دکتر نیکبخت این کار رو انجام دادم.این کار رودر سن 35سالگی انجام دادم.سه سال بعد از ازدواجم. همسمرم قبلا ازدواج کرده بود و عمل وازکتومی انجام داده بود از نظر باروری هیچ مشکلی نداشتیم. قبل از انجام ای وی اف عکس رنگی گرفتم خدا رو شکر مشکلی نداشتم تنها مشکلمونم وازکتومی کردن همسرم بود که اونم مراجعه کردیم موسسه رویان تهران واز ایشون یه تست میکرواینجکشن گرفتن وگفتن بعداز 12سال که از وازکتومیش گذشته تعداد اسپرمهای زنده وسرعت انتقالشون واسه ای وی اف عالیه وقتی اونجا خیالمون راحت شد به دلیل بعد مسافت اومدیم اهواز بیمارستان امام خمینی این عمل رو انجام دادیم.سال 90که انجام دادم کل هزینه هام 5میلیون شد الان رو اطلاع ندارم. تعیین جنسیت واسم مهم نبود واسه همین روی این قضیه مصر نبودم.
واسه هموتون دعا میکنم که مثل من طعم مادر بودن رو بچشید
پاسخ }
سلام خانوم گلا

کسی جدید ای وی اف انجام داده؟
من خیلی استرس دارم
قراره ماهه دیگه انجام بدم .ای یو ای رو انجام دادم سه بار ولی نتیجه نداد

این بار قراره ای وی اف کنم
از یه طرف خوشحالم که نی نی دار میشم از یه طرف میترسم Hanghead
طریقه انجام دادنشو میشه بهم توضیبح بدین خیلی میترسم.مثه ای یو ای انجام میدن؟
پاسخ }
Hanghead

کسی نیست راهنماییم کنه؟
Hangheadcrying
پاسخ }