امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا
کسی نمیخواد راهنماییم کنه؟
خانوما خیلی سوال دارم که به کمک شما احتیاج دارم
پاسخ }
سلام من سه بار ivf کردم و در نهایت موفق شدم .اصلا نا امید نشید .علم خیلی پیشرفت کرده . واز دعا هم عافل نشید .ختم بسم الله یا ختم صلوات بردارید.روز قبل ترانسفر آناناس با هستش بخورید .یک آناناس رو چند تکه کنید واز روز قبل ترانسفر بخورید.خون رسانی به رحم رو افزایش میده.استراحت کنید و دعا بخونید .مطمین باشید موفق می شید .فقط باید زمانش برسه.قبل از ترانسفر هم تا می تونید خودتون رو تقویت کنید .امگا تری و مولتی ویتامین فرام ش نشه
پاسخ }
سارا جون درصد موفقیت ivfخیلی بالاتره .نطفه در خارج بدن تشکیل می شه و بعد انتقال می دن به رحم .معمولن 3-4تا نطفه انتقال می دن که درصد موفقیت بره بالاتر .یک بیهوشی کوچیک داره اونم
وقتیه که می خوان ازت تخمک بگیرن .
پاسخ }
سلام دوستای گلم
مشکل ناباروری من از طرف همسرمه
دو سال پیش اقدام کردیم که دکتر گفت باید از همسرم نمونه بگیرن نتیجه صفر بود
ما هم دیگه پیگیری نکردیم
آیا شما کسایی رو میشناسید که همچین مشکلی داشته باشن یا اگه کسی اطلاعی در این مورد داره میشه بگه
آخه نمیدونم آیا به همین یک بار نمونه دادن میشه اکتفا کرد یا اینکه بازم بریم یا اینکه لازمه زیر نظر یه دکتر دیگه هم امتحان کنیم
ممنون میشم اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه
83
مرنجان جان باقی را برای این تن فانی
دریغ است آنچنان جانی که بهر تن برنجانی
اگر دنیا و گر عقبا طلبکاری همان ارزی
هر آن چیزی که میجویی حقیقت دان که خود آنی
پاسخ }
چرا کسی اینجا سر نمیزنه؟؟؟؟؟!!!!!
مرنجان جان باقی را برای این تن فانی
دریغ است آنچنان جانی که بهر تن برنجانی
اگر دنیا و گر عقبا طلبکاری همان ارزی
هر آن چیزی که میجویی حقیقت دان که خود آنی
پاسخ }
سلام من اومدم منم با آی وی اف باردار شدم ولی سقط شد این ماه دوباره میخوام انتقال بدم
10
پاسخ }
اشتباه کردید که پیگیری نکردید چون میگی صفر باید مرکز درمان ناباروری برید کدوم شهر هستید
10
پاسخ }
مارال نیستی؟
10
پاسخ }
حال که نیستی منم رفتم فردا ساعت 11 یه سر میزنم
10
پاسخ }
(۲۸-۰۲-۱۳۹۴, ۰۶:۳۴ ب.ظ)m@r@li نوشته:  سلام دوستای گلم
مشکل ناباروری من از طرف همسرمه
دو سال پیش اقدام کردیم که دکتر گفت باید از همسرم نمونه بگیرن نتیجه صفر بود
ما هم دیگه پیگیری نکردیم
آیا شما کسایی رو میشناسید که همچین مشکلی داشته باشن یا اگه کسی اطلاعی در این مورد داره میشه بگه
آخه نمیدونم آیا به همین یک بار نمونه دادن میشه اکتفا کرد یا اینکه بازم بریم یا اینکه لازمه زیر نظر یه دکتر دیگه هم امتحان کنیم
ممنون میشم اگه کسی تجربه داره راهنمایی کنه
83

دوست عزیزم به نظرم بعد از دو سال حتما باز هم پیگیری کنید چون ممکنه نمونه تغییر کرده باشه ... اگه حتی تعداد کم هم باشه با روش آی وی اف میشه امید به بارداری داشت
[عکس: 20150727111523_index.jpg]
پاسخ }