امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا
من تا الان چهار بار آی یو آی شدم که منفی بود،امپول استفاده میکنین،البته تعداد امپولاها بستگی به نوع و شرایط مشکلتون داره من خودم تا 18تا امپول هم رسیدم.بعد از اون که باسونوگرافی تحت نظر بودین و فولکولاتون به حدی رسید که دکتر تشخیص داد بهتون hcgمیدن که تخمکاتون ازاد بشه،بعد از سی و شش ساعت براتون انجام میدن از همسر نمونه میگیرن میزارن توی دستگاه بعد نوبت شماست،اصلا درد انچنانی نداره مثل تست پاپسمیر یا شایدم معایینه اسپرمو وارد رحمتون میکنن،البته اندازه نورمال فولکول 18/به بالا ست تا 22،24عالیه،من حتی فولکول 24 داشتم ولی متاسفانه جواب نگرفتم البته کسایی هستن که بار اول مثبت شده دوست صمیمیم و خواهرشوهرم جزءکساین که بار اول جواب گرفتن ای وی اف و میکرو اینجکشن تقریبا مراحلشون یکیه،بعداز اینکه داروها و امپولاهاشو استفاده کردین و سونوها تونو دادین و اندازه فولکولاتون مناسب بود هاش سی جی میگیرین و سی و شش ساعت دیگه ان شاءالله واسه اتاق عمل حاضرتون میکنن،البته اصلا استرس نداشته باشین چونکه اصلا اونطوری که بخوایین بترسین نیست من اگه میدونستم که چقدر راحتراز خود اسمش هست بجای چهار بار ایو ای از اول میگفتم مستقیم میخوام میکرو بشم،خلاصه بیهوشی کوتاه یک ربعی داره که تخمکاتونو میگیرن و شما وقتی بهوش میایین احساس دل درد کمر درد دوران قاعدگی رو دارین شاید ی مقدارشدیدتر ،من خودمم بعد از بیهوشی خیلی کمک کردم که خودم زود هوشیاریمو بدست بیارمو به خودم نسبت به بقیه زودتر تسلط پیدا کردم،بعد اگر هایپر نشده باشین میرین خونه برای استراحت و دستور غذایی چند روزه و بهتونم شیافت میدن که تا دوسه روز دیگه استفاده کنین که بیایین برای انتقال جنیناتووووون،این مرحله هم اصلا درد نداره من که اصلا چیزی متوجه نشده انقدر راحت بود،فقط فرق میکرو و ای وی اف توی روش ایجاد جنین هست،که توی ای وی اف تخمک و اسپرم مناسب همسر رو میزارن کنارهم که تشمیل جنین بدن،ولی میکرو اسپرم رو تزریق میکنن داخل تخمک همییییییین توی این راه فقط فقط توکل و کمک خدا و پول و ارامش شرطه ،منم الان اولین بارمه که میکرو شدم و هشتمین روز انتقالم هست،برام دعا کنین که دوتا جنینم گرفته باشن چشم انتطاری خییییییلی سخته فقط برام دعا کنین ممنون راستی یادم رفت کسایی که هایپر میشن وتعداد تخمکاشون بالای ده تاس سه ماهه دیگه براشون انتقال میدن،جنیناشونو فریز میکنن براشون
پاسخ }
ای وی اف و میکرو اینجکشن تقریبا مراحلشون یکیه،بعداز اینکه داروها و امپولاهاشو استفاده کردین و سونوها تونو دادین و اندازه فولکولاتون مناسب بود هاش سی جی میگیرین و سی و شش ساعت دیگه ان شاءالله واسه اتاق عمل حاضرتون میکنن،البته اصلا استرس نداشته باشین چونکه اصلا اونطوری که بخوایین بترسین نیست من اگه میدونستم که چقدر راحتراز خود اسمش هست بجای چهار بار ایو ای از اول میگفتم مستقیم میخوام میکرو بشم،خلاصه بیهوشی کوتاه یک ربعی داره که تخمکاتونو میگیرن و شما وقتی بهوش میایین احساس دل درد کمر درد دوران قاعدگی رو دارین شاید ی مقدارشدیدتر ،من خودمم بعد از بیهوشی خیلی کمک کردم که خودم زود هوشیاریمو بدست بیارمو به خودم نسبت به بقیه زودتر تسلط پیدا کردم،بعد اگر هایپر نشده باشین میرین خونه برای استراحت و دستور غذایی چند روزه و بهتونم شیافت میدن که تا دوسه روز دیگه استفاده کنین که بیایین برای انتقال جنیناتووووون،این مرحله هم اصلا درد نداره من که اصلا چیزی متوجه نشده انقدر راحت بود،فقط فرق میکرو و ای وی اف توی روش ایجاد جنین هست،که توی ای وی اف تخمک و اسپرم مناسب همسر رو میزارن کنارهم که تشمیل جنین بدن،ولی میکرو اسپرم رو تزریق میکنن داخل تخمک همییییییین توی این راه فقط فقط توکل و کمک خدا و پول و ارامش شرطه ،منم الان اولین بارمه که میکرو شدم و هشتمین روز انتقالم هست،برام دعا کنین ممنون
پاسخ }
عزیزان هزینه ها متفاوتن ولی معمول ایوای یک ملیونوپونصد به بالاست،یعنی با دارو وسونو..... میکرو و ای وی اف هم تقریبا یک قیمتن پنچ شیش ملیون میشه
پاسخ }
سلام به همه دوستانی که تا بحال ندیدمشون،امیدوارم که حال همگیتون خوب باشه و ان شاءالله سال پیش رو سال خوبی برای همه باشه وتمام کسایی که مثل من درد به بچگی رو کشیدن، خدا دامنشونو سبز کنه،من امروز پونزدهمین روز انتقالم هست بی بی استفاده کردم و مثبت شد،باورم نمیشه بعد از ده سال خدا به منو همسرم هدیه داده،خدایا شکرت،ممنونم ازت که صدای منو کسایی که برام دعا کردنو اشک ریختن رو شنیدی و ممنونم که بعد از این همه پیگیری و عملای ناموفق بلاخره منم جواب گرفتم و شرمنده شوهرم نشدم،بچه ها تو رو خدا دعا کنین تازه باید برم آزمایش خون بدم،دعا کنین اون هم مثبت باشه
پاسخ }
سلام . من از نظر بارداری مشکلی ندارم راحت وبی دارو باردار میشم اما متاسفانه دچار سقط مکرر شدم بچه هم دارم اما می خوام پسری دیگه داشته باشم یعنی تعیین جنسیت هم بکنم به نظرتون بیام اهواز برام انجام می دن یا فقط اونایی که مشکل نازایی دارن . خواهش می کنم پاسخ بدید .
پاسخ }