• 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه تجربه IVF یا امثال اون رو داشتن که موفق بوده بیاین اینجا
خدایا شکرت ممنونم(1782)خداروهزار مرتاه شکر خدا بهمون عیدی داد و جنین رو فریز کردیمFlowerysmileخدایا شکرت فقط طفلکی همسرم که teseشده بود خیلی اذیت میشه بابت بخیه و...
  پاسخ
(۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ عصر)batista نوشته است: خدایا شکرت ممنونم(1782)خداروهزار مرتاه شکر خدا بهمون عیدی داد و جنین رو فریز کردیمFlowerysmileخدایا شکرت فقط طفلکی همسرم که teseشده بود خیلی اذیت میشه بابت بخیه و...

سلام عزیز میشه در مورد مراحلی که تا حالا انجام دادی توضیح بدی و هزینه ها و کدوم بیمارستان یا مرکز درمانی؟ ممنونم
[تصویر:  RSblp3.png]
  پاسخ
(۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ عصر)batista نوشته است: خدایا شکرت ممنونم(1782)خداروهزار مرتاه شکر خدا بهمون عیدی داد و جنین رو فریز کردیمFlowerysmileخدایا شکرت فقط طفلکی همسرم که teseشده بود خیلی اذیت میشه بابت بخیه و...
عزیزم خیلی خوشحال شدم دوره درمان شروع کردین وخوشحالتر شدم که تونستن براتون جنین فریز کنن انشاالله به سلامتی باشه منتظر خبرهای خوب دیگه هم هستمFlowerysmile
  پاسخ
سلام.ممنونم نازیلاجان خدابچه های گلت روبرات حفظ کنه خانمی.ساراجان من چون باموبایل میام یکم سخته تایپیدن.امایمقدارمیگم اگرسوالی بوددرخدمتم
  پاسخ
مامرکزابن سینامیریم که تااین مرحله بلطف خداخوب پیش رفت .دکتراهم خوبن ،برخوردکارکنان هم خوب هستش اماتعرفه هایکم بالاست که چاره ای نیست.ماخیلی جاهارفتیم وناامیدمون کردن امابلطف خداحالاجنین خودمون روداریم نه جنین اهدایی که بعضی دکترای بی وجدان بخاطرسودجویی خودشون میگفتن
  پاسخ
من تااین لحظه همه هزینه هارونوشتم که درکل سه ونیم شد.البته مابیمه نداریم .تامین اجتماعی داشتیم که یکسالی هست تمدیدنکردیم
  پاسخ
دوستای گلم لطفا بهم پیام خصوصی ندید ممنون میشم سوالاتتون رو همینجا مطرح کنین شاید بدرد بقیه هم بخوره خود من انقدر تو سایتا از تجربیات بقیه استفاده کردم که تمام مراحل رو از دکترا بهتر آشنایی دارم گذشته از اون شاید بقیه هم تجربیاتی داشته باشن که بدردمون بخوره Dunnof
  پاسخ
توی پیام های خصوصی خانمایی که این مشکلات رو دارن زیادن اما ظاهرا تمایلی ندارن بسر گرفتن این تاپیک اگر کسی نیاد منم قهرم دیگه نمیامDash2Dreamyeyesf
  پاسخ
سلام batista جون. اگه میشه هزینه هاو مراحل کارت رو از اول برامون بگو ممنونم.
[تصویر:  RSblp3.png]
  پاسخ
سلام ساراجون پیامت رودیدم.نه باردارنیستم چون جنینام فریزن انتقال ندادم که!
شماتاحالاا س پ ر م شوهرت رو توی آب ریختین؟ شوهرمن قبلن میموندروی آب اماچندروزپیش رفت ته آب!یعنی معجزه شده؟!
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خانوم گلایی که تجربه سقط ناخواسته داشتن بیان باهم صحبت کنیم mehri joon 125 32,000 ۱۰-۷-۱۳۹۴, ۱۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: golnaz1393
  مادران کودکان پیش دبستانی بیاین با هم در مورد بچه هامون صحبت کنیم negar86 22 3,750 ۵-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: مامان الی