• 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه سوختیم چیکار کنیم جاش نمونه؟
سلام خانم گلاWavesmile
دستم سوخته.تاول زده،تاولش کنده شده.cryingهمش با روغن زیتون که بچه ها صفحه های قبل پیشنهاد دادن چربش می کنم.آب میخوره خیلی می سوزه.Dash2اطرافیان می گن انگاری داره عفونت می کنه.چکار کنم عفونت نکنه؟DunnofHanghead
وقت امتحانامم هست.دست راستمه.همش میترسم سر جلسه نتونم بنویسمcrying
گشتیم و گشتیم, هیچ ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.(العبد محمد تقی بهجت)
  پاسخ
عزیم هی با بتادین ضد عفونیش کن ولی اگه تحملشو داری الکل بهتره.هم نمیزاره عفونت کنه هم زوذ خشکش میکنه
خدايا دلم گرفته
  پاسخ
منم تا دلتون بخواد سابقه سوختگی با روغن رو دارم از بس سر به هوام و یه هو کفگیر خیسو میکنم تو روغنlafهر وقت اینطوری میشه سریع خمیر دندون میزارم روش تازه جاشم نمیمونه
  پاسخ
(۱۹-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۲۵ عصر)*ستاره کوچولو* نوشته است: سلام خانم گلاWavesmile
دستم سوخته.تاول زده،تاولش کنده شده.cryingهمش با روغن زیتون که بچه ها صفحه های قبل پیشنهاد دادن چربش می کنم.آب میخوره خیلی می سوزه.Dash2اطرافیان می گن انگاری داره عفونت می کنه.چکار کنم عفونت نکنه؟DunnofHanghead
وقت امتحانامم هست.دست راستمه.همش میترسم سر جلسه نتونم بنویسمcrying

اگر بتونی روغن کنجد سالم و خالص گیر بیاری برای دستت عالیه اگر هم نتونستی پیدا کنی خودت کنجد بخر بعد بکوبش و روغنش رو بگیر اینجوری خیلی بهتره
راستی همش باید دستتو با روغن کنجد چرب نگه داری روزی 7یا8 بار کفایت میکنه
زندگي بيابان پر پيچ و خمي است که در آن تنها قطب نماي تو, ايمان استHeartshape2
  پاسخ
سلام خانم گلاWavesmile
این تجربه شخصیمه:یادتونه چندتا پست قبل کمک خواستم واسه سوختگی دستم؟دوستان هم لطف کردن کمکم کردن.
خواستم بگم روغن های کنجد و زیتون و چیزای دیگه برای همون اول هست که پوست سوخته.تا نذارن تاول ایجاد بشه.وقتی تاول زد و کنده شد و زخم باز بود اینارو روش نزنید.بدتر باعث عفونت می شن.من زدم زخمم عفونت کرد Faintingsmileyآخر رفتم دکتر.پماد سختگی سیلور یا همون ناژو و کپسول آنتی بیوتیک دادن.
این روغن ها و اینها رو وقتی استفاده کنید که زخم بسته شده و می خواد ترمیم شه.
سپاس مندم.Flowerysmile
گشتیم و گشتیم, هیچ ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.(العبد محمد تقی بهجت)
  پاسخ
سلام
عزیزم از اول تا اخرش چه با تاول چه بی تاوال پماد الفا بزنید جاشم نمی مونه
  پاسخ
من همین چند وقت پیش بود که روغن پرید روی صورت و دستم و همچنین روی سینه ام از کرم آلفا استفاده کردم اما اونجور که باید جاشو از بین نبرده.یکی از دوستان میگفت روغنی که روی ارده می ایسته معجزه میکنه اما واسه من دیگه دیر بود.ایشالله شما هم خوب بشی.Veiledsmile2
  پاسخ
خانوما من جایی خوندم که اگه جایی از بدن سوخت همون لحظه سفیده تخم مرغ بزنید روش سریع خوب میشه بدون اینکه جاش بمونهConsoling
  پاسخ
براي سوختگي سريعا پماد آلفا بزنين
استفاده ي سيب زميني و خميردندان اصلا خوب نيست
هرچه زودتر پماد بزنيد جاش كمرنگ تره
بعد خشك شدن پوست وافتادنش هم از كرم هاي لايه بردار استفاده كنيد
اصلا جاش نميمونه
  پاسخ