• 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه مهمون ها زیاد باشن چیکار کنیم
سلام دوستان منم بگم ما هدیه پاگشا رو سنگین میدیم و تعداد مهمونا که زیاد باشه خیلی خودمون رو اذیت نمیکنیم وقتی رسیدن با شربت پذیرایی میکنم و از قبل مختصری میز رو تا شربت بخورن به کمک خودشون میز رو کامل میکنم شام چند نوع غذا کامل میخوریم بعد بستنی با ابهویج هویج حالا ارزون و فراونه میوه و زله چای وقتی 40نفر باشن باید تاحدوذی رعایت کنند اجیل خیلی کثیف کاری میکنه برا 40نفر طرفها رو خواستن کمک کنند عیبی نداره پارچه تمیزی رو میز یا کابینت بکش اگه ظرفشویی نداری بشورن و خشک کنن 40نفر حتما یه نفر از خودشون را از صبح بیار کمک با بجه ک.چیک رودرباسی نکن.من رعایت جونها رو میکنم واله بیشتر مهمونشون میکنم تا من برم.
  پاسخ
جاتون خالی ما هم عید داییمو و پسر خاله مو پاگشا کردیم چون عروسیشون پشت سرهم بودو بعدشم محرم وصفرو خونه تکونی خرید عید بود مامانم عید پاگشاشون کرد
45نفر مهمون داشتیم
ازیه روز قبل میوه ها کاهو......شستیم
وسایل سالادم همون شب خورد کردیم فردا صبحم توی ظرفا ریختیمو تزیین کردیمش
ماستو خیارو برانی هم همون صبح به کمک غذاساز درست کردیمو
برنج از شب قبل خیس کردیم
مرغهاروهم از شب قبل از فیریزر دراوردیم تا یخشون باز بشه ...................
ساعت 6 که کم کم مهمونامون پیداشون شد دیگه هیچ کاری نمونده بود
سفره رو به کمک مهمونا چیدیمو
ظرفارو هم کمک کردن شستیمو جمع کردیم
در تصاویر حکاکی شده بر سنگ های تخت جمشید،
هیچکس عصبانی نیست!
هیچکس سوار اسب نیست!
هیچکس را در حال تعظیم نمیبینید!
در بین این صدها پیکر تراشیده حتی یک تصویر برهنه وجود ندارد!
اینها اصالت ما هستند: مهربانی، خوشرویی، قدرت، احترام، ادب، نجابت
  پاسخ
سلام منم برای تولد دخترم که سه سالشه باید حدود 50 تا مهمون دعوت کنم اما دست تنها هستم نمیدونم چیکار کنم
اگه فقط زنونه بگیرم کمتر میشیم
راستی یه سوال اگه به مناسبت تولد پیغمبر و تولد دخترم یه جشن بزرگ زنونه بگیرم و مداح دعوت کنم و به جای کیک رولت یا شیرینی تر بگیرم ایرادی داره؟
اگه به مهمونام بگم تولد دخترمه زشته نمیگن منظورش این بوده که کادو بیاریم؟
  پاسخ
برای عصرونه ۵۰نفر دست تنها چی غیر سالاد ماکارانی والویه چون بقیه اینا رو تازه
دادن ممنون10
  پاسخ
سلام
به نظر من کشک بادنجون یا حلیم بادنجونم خوبه واسه عصرونه

پیراشکی هم خوبه
کیک الویه هم خوبه
  پاسخ
ما 6 تا مهمون داشتیم و اندازه ی 20 نفر غذا درس کرده بودیم و از صب از بس کار کرده بودیم خسته شدیم بیچاره مامانم ...
و غذا هایی که درس کردیم :جوجه کباب /پیتزا /قرمه سبزی/ سالاد فصل/ سالاد ماکارونی و باقی مخلفات555
برای پذیرایی هم میوه / آجیل /چایی وقهوه / کیک/شیرینی و گز5353757575
  پاسخ
من همیشه وقتی مهمان زیاد تارت :وسالاد اولویه وچیزهایی کهه حجم کم دارن درست کنم یا خوردنیهای خوشگل چون ملت اول میبینن وبعد میخورن 3وسالادی که درست میکنم با تزیین وحجم کم چون زیاد میاد

عمر کوتاست پس زندگی باید کرد
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  همفكري و مشورت براي مهموني (مهمون دارم چی بپزم؟) Galaxy 337 141,099 ۲۵-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ عصر
آخرین ارسال: marien1996