تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایا آون توستر کارایی فر گازو داره
Ksmiletris 
سلام خانما من گازم رومیزیه مایکرو فرم که جای فرو نمیتونه بگیره شوشو میگه توستربگیریم به جای فر میگه توستر فر کوچیکه کهبه جای گاز با برق کار میکنه Dunnofاگه کسی تجربه داره لطفا راهنماییم کنهFlowerysmile
خداوندا مرا آن ده که آن به
پاسخ }
سلام دوست عزیزم.Wavesmile
من الان 4ساله که اون توستر دارم.کارهای زیادی باهاش انجام میدم.مال من مارک سانی 34لیتری هست که دوتا جوجه گردون داره که میشه باهاش دوتا مرغ دوکیلویی را پختYum2.یک سبدسبیزیجات داره برای پخت چیزایی مثل بادمجون و.........وچند سیخ برای چیزایی مثل سوسیس و تکه های مرغ و...........
میشه باهاش کیک را خیلی خوب در آورد.Yum2من شیرینی درست نکردم باهاش ونمیدونم چجوری میشه.hih
در کل من ازش خیلی راضیم.تنها مشکلی که داره اینه که غذا دیرتر ازماکرو میپزه.angelicangelic
Flowerysmile
پاسخ }
منم دارم راضیم
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید . . .
پاسخ }
منم چندسالیه که دارم خیلی خوبه کوچک هم نیست 40لیتریش بزرگه و برای یه خونواده راحت جواب میده من تنور گازی هم دارم اما 90درصد غذاهامو با توستر درست میکنم چون استفاده ش راحته
الهي چنانم كن از عشق سرمست
كه خواب و خورم از براي تو باشد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم یه ساله دارم اما خیلی کوچیکه چون فعلا نه جا دارم نه لازمه.همه کیکا و غذاهامم توش میپزم.به نظرم خیلی خوبه.تازه ماله من جوجه گردانم نداره مرغمو اول با فویل میپزم بعد سوخاری میکنم فوق العاده میشه.به نظرم بخرین
Flowerysmile
پاسخ }
مرسی از راهنماییتون(1782)(1782)(1782)
خداوندا مرا آن ده که آن به
پاسخ }