امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایده جالب باغ گیاه شناسی نیویورک، راه اندازی قطار تعطیلات
#1
به گزارش آپام،به نوشته آدیتی سنترال : باغ گیاه شناسی شهر نیویورک نمایشی به نام قطار تعطیلات به راه انداخته که نظر بینندگان را به خود جلب کرده است. این نمایش در هنرستان Enid.A.Haupt برگزار می شود و در نزدیکی در ورودی باغ قرار دارد. در این نمایشگاه مسیر عبور چند قطار عروسکی دیده می شود اما نکته ی جذاب آن مدل ساختمان های مشهور جهان است.
   
قطارهای کوچک از بین بوته های گل و گیاه می گذرند و از مقابل ساختمان امپراتوری، کلیسای سنت پاتریک، ترمینال TWA در JFK و چندین ساختمان مشهور دیگر در سراسر دنیا عبور می کنند. نکته ی جالب دیگر آن است که این مدل ها دقیقا شبیه شکل حقیقی خود نیستند بلکه هنرمند سعی کرده است تنها خصوصیات جالب توجه آنها را کپی کند.
   
هنرمد این اثر Paul Busse به همراه تیمش با استفاده از مصالح چوبی که در اطراف استودیویی واقع در کنتاکی جمع کرده اند بدون اینکه به طبعیت آسیی وارد سازند، کار خود را تکمیل نمودند. مدل ها ۱۰۰درصد طبیعی هستند و از مواد گیاهی، شاخه ی بلوط و برگ ماگنولیا درست شده اند. مدل واشنگتن ایروینگ پوشیده در میان ارکیده های صورتی است که یکی از شاخه های آن مثل شاخه ی یک مو اطراف ورودی را گرفته است. گیاهان و گل های کوچک برای تزئین درختان و بوته ها به کار رفته و جلوه ی زیبایی به آنان بخشیده اند.
   
به گفته ی هماهنگ کننده ی این نمایشگاه در باغ گیاهشناسی نیویورک، کارن دابمن یکی از بخش های محبوب برای تماشاگران ایستگاه پن و استادیوم یانکی است و سقف JFK و مرکز جهانی هواپیمایی که با استفاده از برگ درخت ساخته شده است. این برگ بزرگ بسیار دیدنی است. نمایش قطار تعطیلات تا ۱۶ ژانویه ۱۰۱۲ ادامه خواهد یافت. بلیط ها به صورت پیش فروش و با زمان دلخواه در اختیار علاقه مدان قرار می گیرند که مدت آنها ۱۵ دقیقه می باشد.
   
[عکس: 20140316174952_1017704_627334297340215_966572318_n.jpg]
پاسخ }